Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem kochanką

Polecane posty

Gość Wowwow

Mam pytanie do pan które nie widzą nic złego w rozwalaniu rodziny. Rozumiem, ze gdyby wasza mamę zdradzał ojciec z mlodsza kobieta to każda z was nie będzie widziała w tym nic złego?  Jak spotka to wasza siostrę, córkę to tez zadna z was nie będzie jej żałować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
5 minut temu, Malina. napisał:

A przepraszam bardzo gdzie to moje plucie jadem na małżeństwo? Gdzie napisałam, że przeszkadzają mi żony? Proszę o przytoczenie mojej wiadomości bo nie przypominam sobie. 

Po pierwsze nie nazywam stosunku w taki sposób jak "rypanko", po drugie akurat takiego doświadczenia jak krzaki nie mam, ale zapewniam Cię, że mój "kochanek" był zadowolony z wielu innych miejsc i sytuacji w których uprawialiśmy seks, kochaliśmy sie, pieprzyliśmy się ale na litość nie żadne  "rypanko"...

No przecież Ci nie przytacza. Są tu tylko po to aby hejtowac A nie dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgadnij chodząca inteligencjo, a co do plucia jadem to tylko zdążyłaś tu wejść a już cały temat zaplułaś. Jesteś mistrzynią plucia jadem na małżeństwo. Normalnie aż cie nosi tak bardzo ci te żony przeszkadzają. Rypanka dziś nie było w krzakach? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Edit666 napisał:

Załóż sobie załóż. Będziesz miała więcej wpisów w dzienniczku logowan.

ty załóż abyś się nie pogubila kiedy z jakiego piszesz 😀😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ty załóż abyś się nie pogubila kiedy z jakiego piszesz 😀😁

Nie musze. Mam Ciebie. Strazniczke logowan na kafe 😚 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo krzyczała pieprz mnie a nie rypaj mnie 😄 😄 😄 

Dokładnie tak.

Czy  Ty mówisz mężowi "rypaj mnie" ? Albo chce się z Tobą "rypać"? Skoro Wam takie teksty odpowiadają to mnie nic do tego ale jednak osobiście wolę pieprzenie 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Edit666 napisał:

No przecież Ci nie przytacza. Są tu tylko po to aby hejtowac A nie dyskutować.

a ty niby po co tu jesteś? od kiedy zaczęłas merytoryczna dyskusje poparta jakimś przykladem? Ja śledzę cały temat i widzę tu wiele fajnych wpisów różnych kobiet. Ten temat z z rozmyslem zostal zalozony na tym dziale wlasnie po to aby wywiazla sie taka dyskusja. jak inaczej wytłumaczyć fakt  ze młoda dziewczyna na dziale macierzyńskim bo nawet nie malzenskim, wysmiewa żonę kochanka? choćby to budzi mój niesmak. Temat założony aby prowokować i wielkie oburzenie bo rzeczywiscie wywolal emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malina. napisał:

Dokładnie tak.

Czy  Ty mówisz mężowi "rypaj mnie" ? Albo chce się z Tobą "rypać"? Skoro Wam takie teksty odpowiadają to mnie nic do tego ale jednak osobiście wolę pieprzenie 🙃

A przepraszam. W małżeństwie to raczej pod kołdrą, w ciemności, pozycja klasyczna bądź łyżeczka i ciiiiicho, bez słów, bez rozmów o swoich fantazjach, preferencjach- spełnienie obowiazku i przez kolejne miesiące można posługiwać się "bólem głowy" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale patologia
2 minuty temu, Malina. napisał:

Dokładnie tak.

Czy  Ty mówisz mężowi "rypaj mnie" ? Albo chce się z Tobą "rypać"? Skoro Wam takie teksty odpowiadają to mnie nic do tego ale jednak osobiście wolę pieprzenie 🙃

zarówno pieprzenie jak i rypanie to tylko dla kochanek, bo małżeństwa się kochają, uprawiają seks. I kto tu jest chamski oraz prymitywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Edit666 napisał:

Nie musze. Mam Ciebie. Strazniczke logowan na kafe 😚 

Miałaś mnie ??? 😀😁 w Twoim snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Malina. napisał:

A przepraszam. W małżeństwie to raczej pod kołdrą, w ciemności, pozycja klasyczna bądź łyżeczka i ciiiiicho, bez słów, bez rozmów o swoich fantazjach, preferencjach- spełnienie obowiazku i przez kolejne miesiące można posługiwać się "bólem głowy" 😄

A ty tak serio w to wszystko wierzysz co on Ci gada? Czy masz odrobinę instynktu samozachowawczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Ale patologia napisał:

zarówno pieprzenie jak i rypanie to tylko dla kochanek, bo małżeństwa się kochają, uprawiają seks. I kto tu jest chamski oraz prymitywny?

Czytanie ze zrozumieniem to zakres podstawówki z tego co pamiętam.

21 minut temu, Malina. napisał:

 

Po pierwsze nie nazywam stosunku w taki sposób jak "rypanko", po drugie akurat takiego doświadczenia jak krzaki nie mam, ale zapewniam Cię, że mój "kochanek" był zadowolony z wielu innych miejsc i sytuacji w których uprawialiśmy seks, kochaliśmy sie, pieprzyliśmy się ale na litość nie żadne  "rypanko"...

I mimo mej prymitywności z kochankiem też potrafiliśmy się kochać oraz uprawiać seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
5 minut temu, Gość gość napisał:

Miałaś mnie ??? 😀😁 w Twoim snie

To jak tam dzienniczek? Zapełnia się? Nadążasz za naszymi logowaniami? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty tak serio w to wszystko wierzysz co on Ci gada? Czy masz odrobinę instynktu samozachowawczego? 

Nikt mi nic nie gada bo (gdybyś śledziła moje wypowiedzi od początku to byś wiedziała), że było to "jakiś czas temu" , nie spotykamy się już. 

A to co napisałam nie odnosiło się do tego o czym mi mówił tylko ogólnie- wystarczy poczytać na kafe posty facetów, mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Malina a ty teraz jesteś mężatką? Konkubina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Edit666 napisał:

To jak tam dzienniczek? Zapełnia się? Nadążasz za naszymi logowaniami? 🤣

 Alez nie stresuj się tym juz  🙂Kiedy milczałas jeszcze były wątpliwości 🙂 juz nie ma złudzeń co do Ciebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 Alez nie stresuj się tym juz  🙂Kiedy milczałas jeszcze były wątpliwości 🙂 juz nie ma złudzeń co do Ciebie 🙂

Nie nadążasz bidulko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, Gość gość napisał:

 Alez nie stresuj się tym juz  🙂Kiedy milczałas jeszcze były wątpliwości 🙂 juz nie ma złudzeń co do Ciebie 🙂

A swoją drogą to kiedy ja milczalam? Przecież cały czas pisze jako Malina i gość. A poza tym jestem Autorka wątku. Zapomniałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Malina a ty teraz jesteś mężatką? 

Skąd to pytanie?

Cokolwiek napiszę obrócicie to jako "karę" za spotykanie się z żonatym, lub za niepowodzenie życiowe lub coś innego 😄 dobre jesteście w wymyślaniu 🙃

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Malina. napisał:

Nikt mi nic nie gada bo (gdybyś śledziła moje wypowiedzi od początku to byś wiedziała), że było to "jakiś czas temu" , nie spotykamy się już. 

A to co napisałam nie odnosiło się do tego o czym mi mówił tylko ogólnie- wystarczy poczytać na kafe posty facetów, mężów.

Wiem ze przedstawiłas się jako eks kochanka. Ciekawe tylko ile w tym prawdy. Nawet jeśli to przeszłość to szkoda , ze nie wyciągnęłas żadnych wnioskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malina. napisał:

Skąd to pytanie?

Cokolwiek napiszę obrócicie to jako "karę" za spotykanie się z żonatym, lub za niepowodzenie życiowe lub coś innego 😄 dobre jesteście w wymyślaniu 🙃

 

Albo na pewno teraz to mój mąż mnie zdradza! Też jakaś opcja 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Edit666 napisał:

A swoją drogą to kiedy ja milczalam? Przecież cały czas pisze jako Malina i gość. A poza tym jestem Autorka wątku. Zapomniałaś już?

nie udawaj głupszej niz Jesteś bo to się robi smutne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, Malina. napisał:

Albo na pewno teraz to mój mąż mnie zdradza! Też jakaś opcja 🤔

A jeśli nic z tych rzeczy to karma wróci i tak 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem ze przedstawiłas się jako eks kochanka. Ciekawe tylko ile w tym prawdy. Nawet jeśli to przeszłość to szkoda , ze nie wyciągnęłas żadnych wnioskow.

Ile w tym prawdy- każdy może uwierzyć bądź nie, ja wiem jak było i skoro udzielam się w tym temacie anonimowo nie widzę powodu by koloryzować- choć elaboratu o tej relacji też jeszcze nie napisałam.

Było, skończyło się, nikt nie ucierpiał na tym więc jakie miałabym wyciągnąć wnioski? Jedynie takie, że trzeba w związku dużo rozmawiać. Tam nie było rozmowy między mężem i żoną na wszelkie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie udawaj głupszej niz Jesteś bo to się robi smutne 🙂

Nie smuć się. Sprawdź kiedy się logowalam. To poprawi ci humor.

Chcesz, to mogę też zrobić literowke. Będzie ci jeszcze weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Nie smuć się. Sprawdź kiedy się logowalam. To poprawi ci humor.

Chcesz, to mogę też zrobić literowke. Będzie ci jeszcze weselej.

 pochlebiasz sobie bo jedyne co mnie smuci  to wysyp takich jak autorka tematu i jej podobnych na tym dziale. dziwnym trafem to kochanki zakladaja tematy nigdy na odwrot. nazywanie k......a czyms fajnym fajne nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tak swoją drogą i przy okazji. Gdyby to 24 letni facet, stanu wolnego, posuwał 40letnia mężatkę? Taki uklad jak z "Absolwenta" czy "Greya". Czy też potępiałybyscie tego faceta, że rozbija rodzinę, że jest niemoralny, że obrączka to znak, że trzymać się z daleka itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Malina. napisał:

A przepraszam. W małżeństwie to raczej pod kołdrą, w ciemności, pozycja klasyczna bądź łyżeczka i ciiiiicho, bez słów, bez rozmów o swoich fantazjach, preferencjach- spełnienie obowiazku i przez kolejne miesiące można posługiwać się "bólem głowy" 😄

No ty to masz się czym pochwalić. Na parkingu dla tirów z każdym po kolei, w lesie na drzewie z wiewiórką, pod drzewem z jeżem, za osiedlowym śmietnikiem z butelką po piwie, w piwnicy z kijem od mopa i wiadrem na łbie, w kiblu z wibratorem zużytym, znalezionym w śmieciach. 😄 😄 😄  Jest jeszcze coś? 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A tak swoją drogą i przy okazji. Gdyby to 24 letni facet, stanu wolnego, posuwał 40letnia mężatkę? Taki uklad jak z "Absolwenta" czy "Greya". Czy też potępiałybyscie tego faceta, że rozbija rodzinę, że jest niemoralny, że obrączka to znak, że trzymać się z daleka itd. ?

👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×