Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem kochanką

Polecane posty

Gość Gość

Malinka, tu jest taka jedna co miałaby z tobą wspólne tematy, stała kiedyś na parkingu dla tirów. To Anka gwiazda fejsa 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Malinka Srinka a o czym rozmawiać z kimś kto był dopą do posuwania dla żonatego? 🤣

A Ty nie jesteś dupą do posuwania dla swojego męża? Jesteś, tyle że jeszcze żoną i?

Nie rozumiem Was kobiety. Gdybyście były tak święcie pewne swych mężów to tę konwersację uznałybyście za zbedną. Bo teraz piszecie jakie to młode złe, to młodych wina bo rozkładają nogi a Wasz biedny mąż nie wie co zrobić więc posuwa tę "smarkulę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Malina. napisał:

A Ty nie jesteś dupą do posuwania dla swojego męża? Jesteś, tyle że jeszcze żoną i?

Nie jeszcze tylko aż poza tym żona to żona i robi to z mężem a nie dopa do posuwania dla cudzego męża tak jak ty. Widzisz różnicę czy dalej nie panno lekkich obyczajów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Malina. napisał:

 

Nie rozumiem Was kobiety. Gdybyście były tak święcie pewne swych mężów to tę konwersację uznałybyście za zbedną. Bo teraz piszecie jakie to młode złe, to młodych wina bo rozkładają nogi a Wasz biedny mąż nie wie co zrobić więc posuwa tę "smarkulę".

Nie, to ty napisałaś przed chwilą edytując swój post 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie jeszcze tylko aż poza tym żona to żona i robi to z mężem a nie dopa do posuwania dla cudzego męża tak jak ty. Widzisz różnicę czy dalej nie panno lekkich obyczajów?

Strasznie głośno szczekasz Żono 😁 i nie skomentujesz nadal (choć wspominam o tym któryś raz) że facet oprócz ...a ma rozum 🖐

Jakiś czas temu widziałam post na kafe z pytaniem czy gdyby facet miał okazję i pewność, że żona się nie dowie-  to by zdradził. Odpowiedzi możecie sprawdzić same. Były różne ale  dosłownie jedna w stylu, że kocha żonę i nawet gdyby tamta była 10/10 to nie zdradzi- reszta chętnie by skorzystała z okazji. Także... macie tych swoich zajebistych mężów myślących tylko o żonie, dzieciach i rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Malina. napisał:

A Ty nie jesteś dupą do posuwania dla swojego męża? Jesteś, tyle że jeszcze żoną i?

Nie rozumiem Was kobiety. Gdybyście były tak święcie pewne swych mężów to tę konwersację uznałybyście za zbedną. Bo teraz piszecie jakie to młode złe, to młodych wina bo rozkładają nogi a Wasz biedny mąż nie wie co zrobić więc posuwa tę "smarkulę".

Przepraszam bardzo ze sie wtrace:) ale kto zalozyl ten temat? Dla mnie  jest zbędny i nadal nie rozumiem co robi na tym dziale. Nie jest to zaskoczenie bo stale tu sie takie pojawiaja z jakiegos powodu...a autorka nie była łaskawa udzielić sensownego wyjasnienia  dlaczego go zalozya i obrazila zone swojego kochanka.  Przeciez Jest tak pewna tego ze z zona nie sypia i ma z nim cudowny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, to ty napisałaś przed chwilą edytując swój post 😄 

I z czym masz problem kobieto... idź ponarzekaj, że Cię głowa boli bo za chwilę mąż "czegoś " będzie chciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Malina. napisał:

Strasznie głośno szczekasz Żono 😁 i nie skomentujesz nadal (choć wspominam o tym któryś raz) że facet oprócz ...a ma rozum 🖐

 

Szczekasz to ty panno lekkich obyczajów jak cie żonaty gach dopycha od tylca. Sama przed chwilą pisałaś że żony to po cichu i pod kołdrą a ty drzesz ryja i ujadasz ile wlezie bo to jest prawdziwe pieprzenie a nie takie jak z żoną. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Przepraszam bardzo ze sie wtrace:) ale kto zalozyl ten temat? Dla mnie  jest zbędny i nadal nie rozumiem co robi na tym dziale. Nie jest to zaskoczenie bo stale tu sie takie pojawiaja z jakiegos powodu...a autorka nie była łaskawa udzielić sensownego wyjasnienia  dlaczego go zalozya i obrazila zone swojego kochanka.  Przeciez Jest tak pewna tego ze z zona nie sypia i ma z nim cudowny seks.

Skoro temat jest zbędny to po co się w nim udzielasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Edit666 napisał:

Skoro temat jest zbędny to po co się w nim udzielasz?

 zebys mogla szczekac. odwróc kotka ogonkiem i w pyszczek go caluj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość napisał:

Przepraszam bardzo ze sie wtrace:) ale kto zalozyl ten temat? Dla mnie  jest zbędny i nadal nie rozumiem co robi na tym dziale. Nie jest to zaskoczenie bo stale tu sie takie pojawiaja z jakiegos powodu...a autorka nie była łaskawa udzielić sensownego wyjasnienia  dlaczego go zalozya i obrazila zone swojego kochanka.  Przeciez Jest tak pewna tego ze z zona nie sypia i ma z nim cudowny seks.

"Ciąża, poród , macierzyństwo... " może wiedziała, że wywoła to goownoburzę skoro tutaj same kobiety ze wścieklizną macicy bo w ciąży bo po ciąży, bo ztyrana przez wychowanie dzieci i świecie przekonane że ich mężowie nie posuwają innych. 

Swoją drogą, sam temat dziwny, treść. Ja nie obrażałam żony mojego kochanka (czasem coś skomentowałam ale nie wulgarnie), mówiłam nawet wprost że moim zdaniem jest bardzo ładna, z buzi ładniejsza ode mnie, jednak jemu jej figura kompletnie nie odpowiadała. Wiedziałam też, że sypia zarówno z nią, jak i ze mną, miałam fajny seks ale tak jak napisałam już gdzieś wcześniej , wiedziałam że to tylko seks. Nie marzenia, plany, coś więcej, coś na przyszłość. 

Myślę że autorka trochę za bardzo uczuciowo do tego podeszła, zauroczyła się i wszystko tłumaczy sobie inaczej niż wygląda to w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Malina i edittt a może wasi faceci tez was zdradzają?  Skąd pomysł i pewność że inni faceci  zdradzaja a was nie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Malina. napisał:

I z czym masz problem kobieto... idź ponarzekaj, że Cię głowa boli bo za chwilę mąż "czegoś " będzie chciał. 

Ja nie mam z niczym problemu, ale ty to widzę, że ze wszystkim i z każdym tu masz problem nie do przeskoczenia dla ciebie, bo non stop cie cudzy mąż albo jego żona interesuje i co ktoś będzie chciał a czego nie nie będzie chciał. Weź lepiej umyj tą swoją dope posuwaną, bo jutro cie nie ruszy nawet kiep z kulawą dopą 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Szczekasz to ty panno lekkich obyczajów jak cie żonaty gach dopycha od tylca. Sama przed chwilą pisałaś że żony to po cichu i pod kołdrą a ty drzesz ryja i ujadasz ile wlezie bo to jest prawdziwe pieprzenie a nie takie jak z żoną. 🤣

Nie szczekam. Jedynie pojękuję gdy jest mi dobrze, jestem głośniej gdy jest mi bardzo dobrze- nie widzę w tym nic dziwnego, nadzwyczajnego. Uczepiłaś się strasznie tego pieprzenia nie wiem dlaczego, brakuje Ci tego, czy zazdrościsz że ktoś potrafi czerpać radość ze współżycia bez marudzenia i przy dobrych wiatrach częstotliwości z raz w miesiącu (no chyba że masz tę wściekłość macicy, chcesz mieć bombelka to jedak częściej rozkładasz nóżki to przepraszam) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Malina i edittt a może wasi faceci tez was zdradzają?  Skąd pomysł i pewność że inni faceci  zdradzaja a was nie?  

Eeee? A gdzies wyczytala o takim pomysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Malina i edittt a może wasi faceci tez was zdradzają?  Skąd pomysł i pewność że inni faceci  zdradzaja a was nie?  

No coś ty ich to nie zdradzają, bo one mają dopy posuwane i szczekają przy kryciu 🤣 😆 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Malina. napisał:

"Ciąża, poród , macierzyństwo... " może wiedziała, że wywoła to goownoburzę skoro tutaj same kobiety ze wścieklizną macicy bo w ciąży bo po ciąży, bo ztyrana przez wychowanie dzieci i świecie przekonane że ich mężowie nie posuwają innych. 

Swoją drogą, sam temat dziwny, treść. Ja nie obrażałam żony mojego kochanka (czasem coś skomentowałam ale nie wulgarnie), mówiłam nawet wprost że moim zdaniem jest bardzo ładna, z buzi ładniejsza ode mnie, jednak jemu jej figura kompletnie nie odpowiadała. Wiedziałam też, że sypia zarówno z nią, jak i ze mną, miałam fajny seks ale tak jak napisałam już gdzieś wcześniej , wiedziałam że to tylko seks. Nie marzenia, plany, coś więcej, coś na przyszłość. 

Myślę że autorka trochę za bardzo uczuciowo do tego podeszła, zauroczyła się i wszystko tłumaczy sobie inaczej niż wygląda to w rzeczywistości.

z wscieklizna macicy? polemizowalabym z tym kto ja ma

...prowokacja jakich tu wiele ale nie zmieni to faktu ze rodziny się nie rusza i tego nie usprawiedliwia. Jeśli ktos uwaza inaczej to niech  pomysli czy chcialby jako dziecko doswiadczyc  rozpadu swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Malina i edittt a może wasi faceci tez was zdradzają?  Skąd pomysł i pewność że inni faceci  zdradzaja a was nie?  

Ja nigdzie nie napisałam, że mam taką pewność więc o co chodzi? Pokaż proszę moją wypowiedź 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja nie mam z niczym problemu, ale ty to widzę, że ze wszystkim i z każdym tu masz problem nie do przeskoczenia dla ciebie, bo non stop cie cudzy mąż albo jego żona interesuje i co ktoś będzie chciał a czego nie nie będzie chciał. Weź lepiej umyj tą swoją dope posuwaną, bo jutro cie nie ruszy nawet kiep z kulawą dopą 😄 😄 😄 

Z kim mam problem? I czyj konkretnie mąż i która żona mnie interesuje, słucham? I proszę o wskazanie moich wypowiedzi.

Widzę, że swój brak argumentów zastępujesz pokazem braku kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Malina. napisał:

Ja nigdzie nie napisałam, że mam taką pewność więc o co chodzi? Pokaż proszę moją wypowiedź 

Z kim mam problem? I czyj konkretnie mąż i która żona mnie interesuje, słucham? I proszę o wskazanie moich wypowiedzi.

Widzę, że swój brak argumentów zastępujesz pokazem braku kultury.

Fajnie że z ciebie kulturalna babka zwłaszcza wtedy gdy szarpiesz za rozporek cudzego męża i ojca obcych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fajnie że z ciebie kulturalna babka zwłaszcza wtedy gdy szarpiesz za rozporek cudzego męża i ojca obcych dzieci

No koorwa nie mogę już z Tobą.  Bo to kobieta sama wsadza sobie tego chooja do cipki, a mąż, ojciec dzieci nie jest w stanie nic zrobić tylko ją posuwa, pieprzy, rżnie, spuszcza się gdzie ma ochotę, liże jej cipkę, ssie sutki, i wraca szczęśliwy do żony.  Nie drażni jej już wieczorem bo po 1 wie że usłyszy nie, po 2 jest spełniony bo właśnie zaroochał inną i ma w doopie swoją obleśną zonę która łaskawie zamknie oczy i pozwoli skorzystać ze swojej cipki. A nawet gdy ona będzie miała ochotę to powie że jest zmęczony po pracy.

Tak koorwa wygląda ten wasz przykładny mąż, ojciec dzieci i kochanka która sama, na siłę otwiera jego rozporek, siłą wyjmuje kootasa i wykorzystuje biefnego ojca dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Malina. napisał:

No koorwa nie mogę już z Tobą.  Bo to kobieta sama wsadza sobie tego chooja do cipki, a mąż, ojciec dzieci nie jest w stanie nic zrobić tylko ją posuwa, pieprzy, rżnie, spuszcza się gdzie ma ochotę, liże jej cipkę, ssie sutki, i wraca szczęśliwy do żony.  Nie drażni jej już wieczorem bo po 1 wie że usłyszy nie, po 2 jest spełniony bo właśnie zaroochał inną i ma w doopie swoją obleśną zonę która łaskawie zamknie oczy i pozwoli skorzystać ze swojej cipki. A nawet gdy ona będzie miała ochotę to powie że jest zmęczony po pracy.

Tak koorwa wygląda ten wasz przykładny mąż, ojciec dzieci i kochanka która sama, na siłę otwiera jego rozporek, siłą wyjmuje kootasa i wykorzystuje biefnego ojca dzieciom.

🆒toora 😁😂uważaj bo żyłka Ci strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Malina. napisał:

No koorwa nie mogę już z Tobą.  Bo to kobieta sama wsadza sobie tego chooja do cipki, a mąż, ojciec dzieci nie jest w stanie nic zrobić tylko ją posuwa, pieprzy, rżnie, spuszcza się gdzie ma ochotę, liże jej cipkę, ssie sutki, i wraca szczęśliwy do żony.  Nie drażni jej już wieczorem bo po 1 wie że usłyszy nie, po 2 jest spełniony bo właśnie zaroochał inną i ma w doopie swoją obleśną zonę która łaskawie zamknie oczy i pozwoli skorzystać ze swojej cipki. A nawet gdy ona będzie miała ochotę to powie że jest zmęczony po pracy.

Tak koorwa wygląda ten wasz przykładny mąż, ojciec dzieci i kochanka która sama, na siłę otwiera jego rozporek, siłą wyjmuje kootasa i wykorzystuje biefnego ojca dzieciom.

i czego bluzgasz dopodajko? Nerwy puściły? Nie wypina się tyłka cudzym mężom, zapamiętaj to sobie, chcesz się pieprzyć to pieprz się z wolnymi, a od rodzin wara. Nie twój zakichany interes jak i co jest między małżonkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

🆒toora 😁😂uważaj bo żyłka Ci strzeli

Tobie gumla strzeli w starych spranych majtach.

Spadam bo dyskusja z osobą Twojego pokroju jest zbędna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Malina. napisał:

No koorwa nie mogę już z Tobą.  Bo to kobieta sama wsadza sobie tego chooja do cipki, a mąż, ojciec dzieci nie jest w stanie nic zrobić tylko ją posuwa, pieprzy, rżnie, spuszcza się gdzie ma ochotę, liże jej cipkę, ssie sutki, i wraca szczęśliwy do żony.  Nie drażni jej już wieczorem bo po 1 wie że usłyszy nie, po 2 jest spełniony bo właśnie zaroochał inną i ma w doopie swoją obleśną zonę która łaskawie zamknie oczy i pozwoli skorzystać ze swojej cipki. A nawet gdy ona będzie miała ochotę to powie że jest zmęczony po pracy.

Tak koorwa wygląda ten wasz przykładny mąż, ojciec dzieci i kochanka która sama, na siłę otwiera jego rozporek, siłą wyjmuje kootasa i wykorzystuje biefnego ojca dzieciom.

a ta kochanka nie ma swojego rozmu ani krzty sumienia? jeśli facet jest świnia to ona tez chce nią być? ten przykładny zdradzacz znajdzie nie ja to kolejna a ona chociaż miałaby świadomość ze nie przylozyla do tego reki. Takie super hiper a nie stać aby dla seksu wyrwać wolnego faceta i moc bez wstydu pokazać z nim ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Malina. napisał:

Tobie gumla strzeli w starych spranych majtach.

Spadam bo dyskusja z osobą Twojego pokroju jest zbędna. 

To nie ze mną dyskutowalas ale niech Ci będzie. Sio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

i czego bluzgasz dopodajko? Nerwy puściły? Nie wypina się tyłka cudzym mężom, zapamiętaj to sobie, chcesz się pieprzyć to pieprz się z wolnymi, a od rodzin wara. Nie twój zakichany interes jak i co jest między małżonkami

Nie nerwy, tylko napisałam to Twoim językiem byś w końcu zrozumiała- wcześniej bywało z tym ciężko. 

Każdy może robić to na co ma ochotę, mogę wypinać tyłek komu mi się zechce, mogę pieprzyć sie z żonatymi jak i wolnymi i chooj Ci do tego  🙃

Twoja rodzina mnie nie interesuje, jeśli już to wyłącznie mąż  🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Malina. napisał:

No koorwa nie mogę już z Tobą.  Bo to kobieta sama wsadza sobie tego chooja do cipki, a mąż, ojciec dzieci nie jest w stanie nic zrobić tylko ją posuwa, pieprzy, rżnie, spuszcza się gdzie ma ochotę, liże jej cipkę, ssie sutki, i wraca szczęśliwy do żony.  Nie drażni jej już wieczorem bo po 1 wie że usłyszy nie, po 2 jest spełniony bo właśnie zaroochał inną i ma w doopie swoją obleśną zonę która łaskawie zamknie oczy i pozwoli skorzystać ze swojej cipki. A nawet gdy ona będzie miała ochotę to powie że jest zmęczony po pracy.

Tak koorwa wygląda ten wasz przykładny mąż, ojciec dzieci i kochanka która sama, na siłę otwiera jego rozporek, siłą wyjmuje kootasa i wykorzystuje biefnego ojca dzieciom.

Jak będziesz już żoną to wtedy pogadamy, bo teraz to bredzisz do rzeczy jakbyś była nawalona jak meserszmit 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

a ta kochanka nie ma swojego rozmu ani krzty sumienia? jeśli facet jest świnia to ona tez chce nią być? ten przykładny zdradzacz znajdzie nie ja to kolejna a ona chociaż miałaby świadomość ze nie przylozyla do tego reki. Takie super hiper a nie stać aby dla seksu wyrwać wolnego faceta i moc bez wstydu pokazać z nim ludziom.

Nie, nie mam sumienia i jestem świnią! I nawet sama znalazłabym odpowiednią kochankę dla tego zdradzacza- by mógł choć trochę odsapnąć od tej nudnej żony 🙃

Pokazywaliśmy się na ulicach, poznałam kilku jego znajomych więc nie widzę problemu by pokazywać się z żonatym facetem  LUDZIOM 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak będziesz już żoną to wtedy pogadamy, bo teraz to bredzisz do rzeczy jakbyś była nawalona jak meserszmit 😄 

Dobrze, zatem wymieńmy się kontaktami. Gdy będę żoną z wielką chęcią przyjdę po poradę małżeńską 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Malina. napisał:

Nie nerwy, tylko napisałam to Twoim językiem byś w końcu zrozumiała- wcześniej bywało z tym ciężko. 

Każdy może robić to na co ma ochotę, mogę wypinać tyłek komu mi się zechce, mogę pieprzyć sie z żonatymi jak i wolnymi i chooj Ci do tego  🙃

Twoja rodzina mnie nie interesuje, jeśli już to wyłącznie mąż  🙃

Nie, to twój język prymitywna, puszczalska babo której nikt nie chce za żonę.

Jak każdy może robić co chce, to i każdy może ciebie opluć, wylać ci pomyje na pusty łeb, wyzwać przy wszystkich i chooj ci do tego. I tak nikt nie stanie w twojej obronie, każdy będzie się śmiał z ciebie, a gdy zaczniesz podskakiwać, to nikt nic nie będzie widział. Tak kończą kooreffki, a mój mąż takie byle co jak ty omija szerokim łukiem, żeby się przypadkiem czymś nie zarazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×