Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poetka

Znowu oglądam wróżkę

Polecane posty

Gość Poetka

I nawet podoba mi się co mówi. Jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Dla Ciebie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
5 godzin temu, Poetka napisał:

O jakie piękne słowa. Nie wiem czy to ironia czy pomyliłeś osoby, ale i tak miło mi się zrobiło. Dzięki 🙂

Niedziela jest idz do koscioła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXX gosc

Tak zajrzałem sobie co ta nasza Poetka po przerwie długiej pisze na forum a tutaj o jakiś wróżbach to jest przecież igranie z diabłem i to jest grzech ciężki wierzyć w te horoskopy jakieś tam karty tarota jakieś tam tabliczki ouija jakieś tam wróżenie z dłoni z fusów inne tam zabobony typu kot przebiegający czarny przez ulicę to jest wszystko gusła zabobony jakieś wierzenia prymitywne .Do tego wszyscy tacy ludzie będą potępieni nie powinno się wierzyć osoba praktykująca wierząca w Boga żeby czytała horoskopy i jakieś tam układała sobie karty tarota bo to są kłamstwa i oszukiwanie ludzi .Tylko Bóg nasz wszechmogący zna los człowieka on tylko wie co kogo czeka i co będzie z nami i jak los ma być nasz rozpatrywany a nie jakaś wróżka co patrzy ci w szklaną kulę .Ja to wcale tych programów nie oglądam bo to jest tam samo oszukiwanie ludzi naiwnych co wierzą w jakieś gusła tak akurat wróżka jakaś Salomea wie co mnie czeka w maju albo wrześniu 😉 To jest kłamstwo ja bym wstydził się nawet kupić sobie karty tarota kiedyś się tym bawiłem jak byłem dzieckiem to porwałem to na strzępy i dobrze bo to jest szatański pomiot i te wszystkie inne praktyki nie powinno się wierzyć w takie rzeczy jak modli się ktoś do BOGA to w nim pokrywać nadzieje swoje i w Jezusie synu Boga naszego bo w nim jest prawda i początek i koniec wszystkiego a nie w jakiś wróżkach tylko los człowieka zna ten co jest ponad nami .Ja nie chodzę do żadnych wróżek bo to tylko utrzymywanie jakiś oszustów którzy zbijają na kimś kasę na jakiś łatwowiernych kobietach co mają problem i wierzą w jakieś tam karty tArota w BOGA uwierzyć ci powiem Poetko bo on każdemu pomoże i do niego nieść modlitwy swoje o pomoc i wsparcie . Ja jak chce to modlitwę odmówię do pana Boga i nie potrzebuje żadnego tarota ani żadnych tam wróżb czytać z kuli tak samo nigdy bym nie wzywał zmarłych dusz z zaświatów tak jak są te tabliczki Ouija i jakieś tam ludzie się tym bawią igrają z diabłem i wzywają jakieś dusze z tamtego świata .No to wszystko jest drogą ku piekłu i szatanowi który chce nas zwieść takimi rzeczami . Nie czytam tego i nie potrzebuje  wiedzieć takich rzeczy . Kiedyś czytałem horoskopy w gazetach albo na internecie albo szukałem jakiś tam gier jakiś z cyklu tarota ale potem to tylko traktowałem jako zabawę albo jak jakieś takie nieprawdziwe informacje i jakieś tam wymysły dla zarobienia kasy tak samo jak widziałem zegar śmierci na internecie że sobie wpiszesz dane swoje i ci wyliczą za ile umrzesz ile lat będziesz mieć jak odejdziesz na tamten świat i w którym roku ile ci pozostało życia dla mnie też to oszustwo jest i jedno wielkie ściemnianie ludzi co wierzą w takie bzdety jakieś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poetka to rescator, jeszcze się nie zorientowaliście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx gościu

Nie wiedziałem Poetko nic o tym że jesteś niewierząca akurat o tym nie wspominałaś nigdy .No ok to może i racja że jak nie wierzysz w Boga to inaczej patrzysz na to i masz inne podejście wiadomo . No ile ludzi tyle zdań na temat czy to wiary czy innych. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×