Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce odejsc od faceta, ale nie pracuje, mam 2 malych dzieci, umowa najmy jest na niego chce jednak zostac w mieszkaniu kto mi pomoze z oplatami jak to wyglada ile moge zarzadac alimentow

Polecane posty

Gość gość

Ja 21 lat, 2 dzieci, on 23, pracuje w Zabce i dorabia wweekendy jako ochroniarz. Mieszkanie mi sie podoba - 2 pokoje i widna kuchnia - niestety czynsz i oplaty i najem i td to 1700 zł miesiecznie, ja mam tylko 1000 zł z 500+ nikt mi nie pomoze z rodziny gdzie moge isc abym to mieszkanie dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Rozumiem że to prowo?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecanka

Mieszkanie na start. Doplaty do najmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Jak ty chcesz "dostac" czyjes mieszkanie? O socjalne zapytaj co najwyzej. Podpowiadam, chociaz to na pewno prowokacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Zbieraj paragony (swoje i cudze) żeby uzyskać jak najwyższa kwotę alimentów. Jesli wykażesz ze mieszkanie to 1700 zł plus opłaty, plus wydatki na potrzeby dzieci, możesz dostać jakieś 1500zl alimentów. Może alimenty na siebie? Ale on pewnie o wiele za mało zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Może alimenty na siebie? Ale on pewnie o wiele za mało zarabia.

Jeśli nie są małżeństwem, to ona nie ma prawa nawet ubiegać się o alimenty na siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Zbieraj paragony (swoje i cudze) żeby uzyskać jak najwyższa kwotę alimentów. Jesli wykażesz ze mieszkanie to 1700 zł plus opłaty, plus wydatki na potrzeby dzieci, możesz dostać jakieś 1500zl alimentów. Może alimenty na siebie? Ale on pewnie o wiele za mało zarabia.

1500 alimentów jak on pracuje w żabce? Ale wy durne wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx

Gość się zwolni z żabki i pójdzie pracować na czarno, a ona jedyne co dostanie to 500 zł z funduszu alimentacyjnego na każde dziecko, czyli razem 1000 o ile sąd tyle zasądzi gościowi, który pracuje w żabce :P Autorko musisz sobie poszukać nowego księcia z mieszkaniem co będzie na ciebie robił, ale z 2 dzieci to proste nie będzie, albo sama idź do żabki do pracy, ale wtedy alimentów z funduszu już nie będziesz miała tylko wypłatę i 500+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff

nie dostaniesz alimentów 1500.

idź do roboty, bo oboje rodziców muszą utrzymywać dzieci. jeśli alimenty miałyby wynosić 1500 to znaczy, że twoje bachory kosztują 3000 zł miesiecznie. nie ksoztują,nie udowodnisz tego że tyle na nie miesiecnzie wydajesz.

 

weź się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

 W dużych miastach szukają opiekunek do starych, leżących osób, wymagających całodobowej opieki. Dostaniesz mieszkanie, wyżywienie i jakieś 1500zł zarobku miesięcznie. Będziesz mogła opiekować się dziećmi i chorą osobą, a za zarobione pieniądze i dodatek na dwoje dzieci możesz je utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczeń

Najlepiej idź do domu samotnej matki tam będziesz miała wikt i opierunek za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbsbhewu

Nie wierzę że w 21 wieku można być takim ...ą żeby mając 20 lat już mieć dwójkę dzieci hahahahah całe życie se zniszczyć szkoda szkoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryka

Niestety ale są takie ...ki!! Znam podobny przypadek. Najgorzej że z wynajmu ciężko jest się pozbyć takiej suuki z bękartami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wqeea

Do roboty mała kvrwicho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ffff napisał:

idź do roboty, bo oboje rodziców muszą utrzymywać dzieci. jeśli alimenty miałyby wynosić 1500 to znaczy, że twoje bachory kosztują 3000 zł miesiecznie. nie ksoztują,nie udowodnisz tego że tyle na nie miesiecnzie wydajesz.

Skończ powielać bzdury, że rodzice muszą ponosić takie same nakłady finansowe. Opieka nad dziećmi to również forma alimentacji, więc niedzielny ojciec powinien pokrywać więcej wydatków. Ale oczywiście zgadzam się, że ona też powinna pójść do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirył

Zrób se trzecie to ci ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ty autorko musisz wiecznie pisać beznadziejne prowo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×