Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejdi pank

Nie ma nic bardziej aseksualnego u kobiety niż to jak ma chude nogi i płaski tyłek

Polecane posty

Gość lejdi pank

bez kitu.. juz lepsze sa panny za brzuszkiem, lekko otyle niz takie chude szczapy co mają nogi grubości mojego przedramienia i do tego jeszcze płaski tyłek, o boze ohyda.. ble.. po prostu mega aseksualizm

kobieta MUSI miec UDO!! i musi miec fajny ponętny tyłeczek.. to jest KU.RWA MEGA SEXOWNE!! nawet twarz moze byc srednia ale jak ma super nogi i tylek to od razu jest mega bombą dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak, twarz jej przykryjesz poduszką a do ludzi przecież z nią nie idziesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak, twarz jej przykryjesz poduszką a do ludzi przecież z nią nie idziesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

I przynajmniej srednie cycuszki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniater glupich krokow

Co kto lubi,  ale ja akurat przyłączam się do autora. Znałem w pracy dwie dziewczyny. Jedna z ładną buzią, wysoka i szczupła, wręcz patykowata. Choć miło było popatrzeć to za Chiny ludowe nie potrafiłem jej traktować inaczej jak tylko ładną koleżankę. Druga była niezbyt urodziwa ale bardziej korpulentna, krąglejsza, zwłaszcza w biodrach i nogach co było dla,mnie cechami bardzo pociągającymi zwłaszcza jak przywdziała rajstopy. Zresztą i osobowością mnie też ujęła. Niestety, jej serce i inne rzeczy należały już do kogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 popieram autora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adad

Wg mnie ideał wygląda tak:

https://stufferdb.com/picture?/195950/category/4941-butt_load_of_butt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

No ciekawe, bo ja mam masywne, nogi, wielki, wystający tyłek i jakoś nie zauważyłam, by to się podobało i to pomimo, że z twarzy nie straszę. Albo wielbicieli takich kształtów jest bardzo mało albo wstydzą się przyznać do swoich preferencji, bo: "co koledzy powiedzo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
44 minuty temu, Gość lejdi pank napisał:

bez kitu.. juz lepsze sa panny za brzuszkiem, lekko otyle niz takie chude szczapy co mają nogi grubości mojego przedramienia i do tego jeszcze płaski tyłek, o boze ohyda.. ble.. po prostu mega aseksualizm

kobieta MUSI miec UDO!! i musi miec fajny ponętny tyłeczek.. to jest KU.RWA MEGA SEXOWNE!! nawet twarz moze byc srednia ale jak ma super nogi i tylek to od razu jest mega bombą dla mnie

Mówisz ze może być płaska jak deska albo facet z ginekomastią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Co koledzy powiedza buahaha 😄 trzebatrzeba miec niezle napier/dolone we lbie zeby sie tym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Co koledzy powiedza buahaha 😄 trzebatrzeba miec niezle napier/dolone we lbie zeby sie tym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
6 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

No ciekawe, bo ja mam masywne, nogi, wielki, wystający tyłek i jakoś nie zauważyłam, by to się podobało i to pomimo, że z twarzy nie straszę. Albo wielbicieli takich kształtów jest bardzo mało albo wstydzą się przyznać do swoich preferencji, bo: "co koledzy powiedzo".

Bo to jest jednak pewien fetysz, jak uwielbienie o dużych zyckóf czy stóp. Ale sądzę że spory procent facetow takowy ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

No ciekawe, bo ja mam masywne, nogi, wielki, wystający tyłek i jakoś nie zauważyłam, by to się podobało i to pomimo, że z twarzy nie straszę. Albo wielbicieli takich kształtów jest bardzo mało albo wstydzą się przyznać do swoich preferencji, bo: "co koledzy powiedzo".

 Ja tam mówię ,że mi się takie podobają . Dobrze wiedzą bo zawsze byłem z takimi z ciałkiem  a i tak mi się dziwią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona niemodna
52 minuty temu, Gość lejdi pank napisał:

bez kitu.. juz lepsze sa panny za brzuszkiem, lekko otyle niz takie chude szczapy co mają nogi grubości mojego przedramienia i do tego jeszcze płaski tyłek, o boze ohyda.. ble.. po prostu mega aseksualizm

kobieta MUSI miec UDO!! i musi miec fajny ponętny tyłeczek.. to jest KU.RWA MEGA SEXOWNE!! nawet twarz moze byc srednia ale jak ma super nogi i tylek to od razu jest mega bombą dla mnie

Za to facet musi mieć grube 2Pe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość Marcin napisał:

Ale sądzę że spory procent facetow takowy ma. 

Większość jednak ma "fetysz" drobnej/szczupłej biuściastej kobiety o twarzy lalki lub wyrachowanej su/czy, której będą zazdrościć koledzy i obcy kolesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 A niech sobie biorą chudziny , więcej dla mnie będzie  jak nie wiedzą co dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Większość jednak ma "fetysz" drobnej/szczupłej biuściastej kobiety o twarzy lalki lub wyrachowanej su/czy, której będą zazdrościć koledzy i obcy kolesie.

 Na biust to tak bardzo uwagi nie zwracamy , ale tyłek to jest zawsze  obgadany  i  podziwiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

No ciekawe, bo ja mam masywne, nogi, wielki, wystający tyłek i jakoś nie zauważyłam, by to się podobało i to pomimo, że z twarzy nie straszę. Albo wielbicieli takich kształtów jest bardzo mało albo wstydzą się przyznać do swoich preferencji, bo: "co koledzy powiedzo".

 Bo na mnie nie trafiłaś  aż byś miała dość pieszczot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagier

Przecież większość polskich kobiet cierpi na płaskod...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Na biust to tak bardzo uwagi nie zwracamy , ale tyłek to jest zawsze  obgadany  i  podziwiany .

Ciekawe, bo nawet u mnie w pracy kolesie wprost dają do zrozumienia a nawet mówią, że najważniejszy jest biust, preferowany jest ten spory, by nie powiedzieć wielki. Za to o wielkim tyłku mówią raczej jak o czymś niepożądanym, wręcz z pogardą. Może dlatego, że mnie nie lubią, a może nie lubią bo mam ten wielki tyłek, choć raczej za winowajcę obstawiałabym trudną osobowość (prawdopodobnie Asperger) a może to nie o mnie chodzi. Tak czy siak z tego co rozumiem wielkie cyce są według nich super, wielkie tyłki be. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwerty
1 minutę temu, Gość gość napisał:

 A niech sobie biorą chudziny , więcej dla mnie będzie  jak nie wiedzą co dobre .

Też mnie to cieszy że mam wybór. Mam 28lat i w tym wieku większość wolnych to właśnie typ takich krąglejszych, mocniej zbudowanych zwłasza w tyłku kobiet. Wiadomo że faceci w większości lubią szczupłe, długonogie i drobne dziewczyny. Taki przegryw nie ma u takich dziewczyn najmniejszych szans 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola
3 minuty temu, Gość kuwerty napisał:

Też mnie to cieszy że mam wybór. Mam 28lat i w tym wieku większość wolnych to właśnie typ takich krąglejszych, mocniej zbudowanych zwłasza w tyłku kobiet. Wiadomo że faceci w większości lubią szczupłe, długonogie i drobne dziewczyny. Taki przegryw nie ma u takich dziewczyn najmniejszych szans 

To jak ty się do tego wieku sam uchowałeś skoro preferujesz akurat te mniej rozchwytywane dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Ciekawe, bo nawet u mnie w pracy kolesie wprost dają do zrozumienia a nawet mówią, że najważniejszy jest biust, preferowany jest ten spory, by nie powiedzieć wielki. Za to o wielkim tyłku mówią raczej jak o czymś niepożądanym, wręcz z pogardą. Może dlatego, że mnie nie lubią, a może nie lubią bo mam ten wielki tyłek, choć raczej za winowajcę obstawiałabym trudną osobowość (prawdopodobnie Asperger) a może to nie o mnie chodzi. Tak czy siak z tego co rozumiem wielkie cyce są według nich super, wielkie tyłki be. 🙂

   Jestem starszy od Ciebie i z takimi raczej rozmawiam   i tyłek jest zawsze komentowany zawsze  , może młodzi wolą cycki  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
10 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem starszy od Ciebie i z takimi raczej rozmawiam   i tyłek jest zawsze komentowany zawsze  , może młodzi wolą cycki 

No u mnie w pracy najliczniejszą grupę stanowią kolesie koło 30-ki i widzę jak kilku prawie rzuca się na szczupłą biuściastą koleżankę albo na te bardzo szczupłe wystrojone, mocno umalowane. Tu nie chodzi o to, ze chcę być oblegana, ale piszę to co obserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Ciekawe, bo nawet u mnie w pracy kolesie wprost dają do zrozumienia a nawet mówią, że najważniejszy jest biust, preferowany jest ten spory, by nie powiedzieć wielki. Za to o wielkim tyłku mówią raczej jak o czymś niepożądanym, wręcz z pogardą.

Przypadkowe środowisko. To, że oni coś wolą, nie znaczy, że każdy woli.

Ja np. lubię tyłek i wcięcie w talii, inny oczy, trzeci nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
5 minut temu, marcin_wawa napisał:

Przypadkowe środowisko. To, że oni coś wolą, nie znaczy, że każdy woli.

Ja np. lubię tyłek i wcięcie w talii, inny oczy, trzeci nogi...

No nie wiem, bo ja w różnych miejscach pracowałam i nieraz jak usłyszałam co faceci gadają o preferencjach, to głównie te wielkie cyce się przewijały w tych jakże dżentelmeńskich opowieściach i obserwowałam jak przymilają się do drobnych młodych dziewczyn, które za dużych tyłków to delikatnie mówiąc nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Tacy jak ja to przeogromna rzadkosc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

No nie wiem, bo ja w różnych miejscach pracowałam i nieraz jak usłyszałam co faceci gadają o preferencjach, to głównie te wielkie cyce się przewijały w tych jakże dżentelmeńskich opowieściach i obserwowałam jak przymilają się do drobnych młodych dziewczyn, które za dużych tyłków to delikatnie mówiąc nie miały.

  No widzisz a ja bym się do Ciebie przymilał i co pogoniłabyś mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seree

Aseksualne to są dziewczyny z końskimi zębami. Raz widziałem piękną dziewczynę, figura biust super, piękna delikatna buzia, ale gdy się uśmiechneła to miałem dość przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
40 minut temu, Gość gość napisał:

No widzisz a ja bym się do Ciebie przymilał i co pogoniłabyś mnie ?

Tego nie wiem, zależy ktoś Ty za jeden i jak by to przymilanie wyglądało. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×