Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejdi pank

Nie ma nic bardziej aseksualnego u kobiety niż to jak ma chude nogi i płaski tyłek

Polecane posty

Gość gość gość
2 godziny temu, Gość Miniater glupich krokow napisał:

Co kto lubi,  ale ja akurat przyłączam się do autora. Znałem w pracy dwie dziewczyny. Jedna z ładną buzią, wysoka i szczupła, wręcz patykowata. Choć miło było popatrzeć to za Chiny ludowe nie potrafiłem jej traktować inaczej jak tylko ładną koleżankę. Druga była niezbyt urodziwa ale bardziej korpulentna, krąglejsza, zwłaszcza w biodrach i nogach co było dla,mnie cechami bardzo pociągającymi zwłaszcza jak przywdziała rajstopy. Zresztą i osobowością mnie też ujęła. Niestety, jej serce i inne rzeczy należały już do kogo innego.

hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia_
1 godzinę temu, Gość Szwagier napisał:

Przecież większość polskich kobiet cierpi na płaskod...e

ooo nie! No ... katastrofa! Operacje trza se zrobić bo przegrywom z kafeterii podoba się to co dla nich mało dostepne,hehe

Leję na wasze prowokacje 

A macie duże? :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
19 minut temu, Gość Claudia_ napisał:

ooo nie! No ... katastrofa! Operacje trza se zrobić bo przegrywom z kafeterii podoba się to co dla nich mało dostepne,hehe

Leję na wasze prowokacje 

A macie duże? :v

No dokładnie, też mam bekę z tego, jak ktoś ma pretensje o to, że inne osoby nie spełniają jego wyszukanych fetyszy. Ja mam grube nogi, tyłek przy szczuplejszym torsie ze względu na rzadką wieloprzyczynową chorobę tkanki tłuszczowej, układu limfatycznego, krążenia, może też hormonalnego, w innym wypadku też miałabym mały tyłek i szczupłe nogi jak większość Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×