Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy jak śni mi się kobieta

Polecane posty

Gość Gosc

To dlatego że ona mnie myśli czy ja o niej. Dziś mi się snila razem z jej najlepsza przyjaciółka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Wyjątkowo ciekawe pytanie. Też chciałbym to wiedzieć. Wydaje mi się jednak że to dlatego że ty o niej myślisz a nie ona o tobie. Jednak jest duża szansa że się spotkacie i coś między wami będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

To dlatego że ona mnie myśli czy ja o niej. Dziś mi się snila razem z jej najlepsza przyjaciółka 

W pierwszej wersji to przyjaciółka też by chyba musiała o Tobie myślec a jeśli chodzi drugą wersję: Czy myślałeś też o przyjaciółce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość sarenka napisał:

W pierwszej wersji to przyjaciółka też by chyba musiała o Tobie myślec a jeśli chodzi drugą wersję: Czy myślałeś też o przyjaciółce?

Nie, nie przepadam za nią, tzn jest mi obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość sarenka napisał:

W pierwszej wersji to przyjaciółka też by chyba musiała o Tobie myślec a jeśli chodzi drugą wersję: Czy myślałeś też o przyjaciółce?

Nie, nie przepadam za nią, tzn jest mi obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

A ta pierwsza nie jest ci chyba obojętna skoro sie nad tym zadtanawiasz. Podoba ci się prawda?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

A ta pierwsza nie jest ci chyba obojętna skoro sie nad tym zadtanawiasz. Podoba ci się prawda?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ja wymagam egzorcysty bo śnił mi się egzorcyzm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Wera napisał:

A ta pierwsza nie jest ci chyba obojętna skoro sie nad tym zadtanawiasz. Podoba ci się prawda?  

Ta pierwsza mi się strasznie podoba, co dziwne w tym śnie niewiele z nią byłem a z tą przyjaciółka gadaliśmy i było to dość zazyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

No to naprawde  dziwne masz te sny. A jakie masz relacje  z tą koleżanką, która ci sie podoba?Długo sie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale sny są tylko i wyłącznie odbiciem naszych pragnień. Tylko w filmach jest tak, że sen oznacza jakieś tajemne połączenie między ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Onkosfera napisał:

Niestety, ale sny są tylko i wyłącznie odbiciem naszych pragnień. Tylko w filmach jest tak, że sen oznacza jakieś tajemne połączenie między ludźmi

dokładnie tak, sny są odzwierciedleniem naszej podświadomości, pragnień, niedokończonych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

dokładnie tak, sny są odzwierciedleniem naszej podświadomości, pragnień, niedokończonych spraw...

Tak niektórzy piszą jakby mieli pewność na 100%. Aby mieć całkowitą pewność trzeba sprawdzić wszystkie osoby z danego snu, czyli osobę która się śni też. A nie tylko bazować na tym co nam się wydaje bo akurat ta druga osoba nie wykazuje tego zainteresowania czy też nie chce się z nami kontaktować. Nie upewnisz się co siedzi w jej głowie, czy o tobie myśli, czy o tobie śni, dopóki nie zapytasz i nie otrzymasz prawdziwej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak niektórzy piszą jakby mieli pewność na 100%. Aby mieć całkowitą pewność trzeba sprawdzić wszystkie osoby z danego snu, czyli osobę która się śni też. A nie tylko bazować na tym co nam się wydaje bo akurat ta druga osoba nie wykazuje tego zainteresowania czy też nie chce się z nami kontaktować. Nie upewnisz się co siedzi w jej głowie, czy o tobie myśli, czy o tobie śni, dopóki nie zapytasz i nie otrzymasz prawdziwej odpowiedzi.

No tak, ale to że o kimś śnisz, to żaden dowód na cokolwiek. To że ktoś czasem o Tobie śni to też przecież nic nie znaczy. Sny nie mają żadnego związku z rzeczywistością, poza tym, że są produkowane przez nasz umysł na bazie półproduktów pobranych z rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sny to ogólnie ciekawa sprawa. 5 lat temu pracowałem z pewną dziewczyną. Czasami siedzieliśmy biurko w biurko i coś tam gadaliśmy. Nic szczególnego. Zmieniliśmy pracę, otoczenie, czasami wymieniliśmy klika słów na fb nic więcej. Nigdy nic między nami nie było.

Jednak przez 5 lat potrafiła mi się śnić. Potrafiłem się obudzić w środku nocy myśląc o niej, bo mi się przyśniła. Po 5 latach poszliśmy na spacer i się zaczęło. Dziś jesteśmy rok w szczęśliwym związku i uważam, że to kobieta mojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzisiaj mi się też snila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Onkosfera napisał:

Niestety, ale sny są tylko i wyłącznie odbiciem naszych pragnień. 

a pozniej piszesz

 

12 minut temu, Onkosfera napisał:

No tak, ale to że o kimś śnisz, to żaden dowód na cokolwiek.

Uzyj czasem mozgu bo piszesz takie glupoty ze az zal czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sny to ogólnie ciekawa sprawa. 5 lat temu pracowałem z pewną dziewczyną. Czasami siedzieliśmy biurko w biurko i coś tam gadaliśmy. Nic szczególnego. Zmieniliśmy pracę, otoczenie, czasami wymieniliśmy klika słów na fb nic więcej. Nigdy nic między nami nie było.

Jednak przez 5 lat potrafiła mi się śnić. Potrafiłem się obudzić w środku nocy myśląc o niej, bo mi się przyśniła. Po 5 latach poszliśmy na spacer i się zaczęło. Dziś jesteśmy rok w szczęśliwym związku i uważam, że to kobieta mojego życia. 

Przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość gosc napisał:

a pozniej piszesz

 

Uzyj czasem mozgu bo piszesz takie glupoty ze az zal czytac

Jak głupoty, to trudno. Niestety nie możesz mi zabronić. Tak samo jak ja Tobie czytania wyrywkowo i bez zrozumienia. Ale dziękuję za zwrócenie uwagi. Wezmę sobie do serca Twoją opinię, że piszę nie używając mózgu. Bardzo rozsądna, jak się tak nad nią zastanowić😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×