Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nela

Podejrzenie ciąży

Polecane posty

Gość Nela

Cześć 

Potrzebuje Waszej porady.

Mianowicie dzięki testom owulacyjnym dokladnie znalam dzień w ktorym poprzytulać się z mężem. Od momentu owulacji pobolewaly mnie jajniki (rodzaj klócia). Temperatura do dziś utrzymuje się na poziomie 36,9. Jednak wczoraj w 14dpo dostalam @. Ale niby pierwszego dnia normalny z bólem podbrzusza który trwał 15 min (normalnie cały dzień umieram z bólu pomimo tabletki) to dzis @ raczej jak czwartego dnia. Gdzie zwykle drugiego dnia mnie zalewa. Czy mogę być w ciąży czy raczej nie powinnam się nakręcać. Jedyne co mam teraz w domu to testy owulacyjne. Nie robiłam ale niektóre dziewczyny pisały że wykryły w ten sposób ciążę. Co Wy o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Muszę cię zmartwić, od przytulania nie zachodzi się w ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Muszę cię zmartwić, od przytulania nie zachodzi się w ciążę 😞

A wiesz czym jest cenzura? Ewentualnie przenośnia? Naprawdę, oczekuję dojrzałych odpowiedzi a nie dyskusji z gimbazą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Aleś ty spięta. Mogłaś określić współżycie na sto innych sposobów, ale wybrałaś najgorszy z możliwych. I kto tu się zachowuje jak gimbaza? Jakbyś była chociaż trochę rozgarnięta to nie tworzyłabyś bezsensownego tematu tylko ruszyła tyłek i poszła kupić test, albo pobrać krew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

Droga koleżanko/kolego jeżeli naprawdę nie masz nic merytorycznego do przekazania w powyższym wątku to bardzo proszę o jego opuszczenie. Ponieważ są kobiety które miały różne doświadczenia i to mnie najbardziej interesuje. 

Jeżeli chodzi o słowo przytulanie, które Ci tak bardzo przeszkadza wykorzystałam z innych podobnych wątków w których nikt się jakoś nie czepia. A wręcz przeciwnie. 

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci miłego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz się częściej serduszkowac z mezem

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie możesz iść do gina lub chociaż zrobić test? Test to raptem 10zł,nie majątek 😒 Co z tego, że któraś tak miała? Każdy jest inny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

Ginekolog na tym etapie nic nie powie. Test ciążowy kupię jak wyjdę z pracy. Interesują mnie doświadczenia innych kobiet. Bo tak czy siak jutro rano dopiero cokolwiek wyjdzie. A poczytać i podyskutować zawsze warto. Akurat dla przyszłych pokoleń 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Nela napisał:

Ginekolog na tym etapie nic nie powie. Test ciążowy kupię jak wyjdę z pracy. Interesują mnie doświadczenia innych kobiet. Bo tak czy siak jutro rano dopiero cokolwiek wyjdzie. A poczytać i podyskutować zawsze warto. Akurat dla przyszłych pokoleń 🙂

Nic nie powie? Usg nie wykaże? Ciekawe 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Nela napisał:

A wiesz czym jest cenzura? Ewentualnie przenośnia? Naprawdę, oczekuję dojrzałych odpowiedzi a nie dyskusji z gimbazą. 

Póki co to Ty się zachowujesz jak nastolatka z gimnazjum, która na sam dźwięk słowa seks nerwowo chichocze i robi się czerwona na twarzy. "Przytulać się z mężem, @" no sorry, ale to nie jest poziom dojrzałej osoby. Poza tym pytasz w internecie czy możesz być w ciąży? Ludzie mają Ci to wyczytać ze szklanej kuli czy zrobić test na odległość? Z dojrzałością to Ty niewiele masz wspólnego. Może jednak poczekaj ze staraniem się o dziecko aż trochę dorośniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic nie powie? Usg nie wykaże? Ciekawe 🤔

Lekarz może potwierdzić ciążę już ok. 4. tygodnia, gdy w jamie macicy widoczny będzie pęcherzyk ciążowy.

Około 6. tygodnia na obrazie zauważyć można już zagnieżdżony w macicy zarodek o długości ok. 5 mm. Około 7. tygodnia lekarz dostrzeże już bijące serce dziecka.   

U mnie minęły dopiero 2 tyg po owulacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Nela napisał:

Lekarz może potwierdzić ciążę już ok. 4. tygodnia, gdy w jamie macicy widoczny będzie pęcherzyk ciążowy.

Około 6. tygodnia na obrazie zauważyć można już zagnieżdżony w macicy zarodek o długości ok. 5 mm. Około 7. tygodnia lekarz dostrzeże już bijące serce dziecka.   

U mnie minęły dopiero 2 tyg po owulacji. 

Dzięki za wyjaśnienie 🙂 Myślałam, że od razu "coś tam" będzie widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czego oczekiwać od laski, która współżycie nazywa przytulaniem? Zamiast iść po test lub do gina, to ta sztuka odpowiedzi na forum. 

-Tak, kochana, jesteś w ciąży. 

-Nie, nie jesteś. Zdaje ci się. 

*wybierz odpowiedź, którą wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam tak, 

26.10 była owulacja, 27.10 ostatni dzwonek wg mnie na to aby moglo jeszcze się udać, więc zabraliśmy się z mężem do działania.... przytulania było całkiem innym - pozytywnym - doświadczeniem niż zwykle i to dało mi do myślenia (możesz się śmiać ale to było najlepsze przytulanie życia, fajerwerki itp... ) , do okresu miałam od tego dnia 19dni, natomiast 10 dnia poczułam w pracy mocne ukłucie w prawym jajniku, aż musiałam sobie usiąść z bólu, następnego dnia rano miałam brązowe jednorazowe plamienie i myślałam, że nici z ciąży, pewnie okres przyjdzie wcześniej .... choć z tylu głowy cos mi mówilo, że może jednak nie.... do tego zaczął się okropny ból piersi, w ciągu dnia robiło mi się raz mocno gorąco, z zaraz zimno... W dzień menstruscji cisza.... żadnego krwawienia, tylko ciepło, zimno, dreszcze, poty, ból piersi i zmęczenie, następnego dnia kupiliśmy z mężem test i wyszedł pozytywny, lecz kreska była bardzo jasna, tydzień później zrobiłam kolejny i kreski wyszły mocne .... i tak jestem sobie teraz w ciazy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja ..., kolejna co się przytula. Widać mnie cenzura nie obowiązuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sory miało być j e b i ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja ..., kolejna co się przytula. Widać mnie cenzura nie obowiązuje 

Odpowiadam na pytanie autorki, Twoje problemy ze sobą mnie nie interesują, masz problem z tym, że ktoś używa danego słowa , rozczaruje Cię, to tylko Twój problem i twoje zszargane nerwy  bo ja mam to w   d u p i e, że tobie się to nie podoba 🙂 pozpozdrawiam  wstrętny trolu ograniczony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja miałam tak, 

26.10 była owulacja, 27.10 ostatni dzwonek wg mnie na to aby moglo jeszcze się udać, więc zabraliśmy się z mężem do działania.... przytulania było całkiem innym - pozytywnym - doświadczeniem niż zwykle i to dało mi do myślenia (możesz się śmiać ale to było najlepsze przytulanie życia, fajerwerki itp... ) , do okresu miałam od tego dnia 19dni, natomiast 10 dnia poczułam w pracy mocne ukłucie w prawym jajniku, aż musiałam sobie usiąść z bólu, następnego dnia rano miałam brązowe jednorazowe plamienie i myślałam, że nici z ciąży, pewnie okres przyjdzie wcześniej .... choć z tylu głowy cos mi mówilo, że może jednak nie.... do tego zaczął się okropny ból piersi, w ciągu dnia robiło mi się raz mocno gorąco, z zaraz zimno... W dzień menstruscji cisza.... żadnego krwawienia, tylko ciepło, zimno, dreszcze, poty, ból piersi i zmęczenie, następnego dnia kupiliśmy z mężem test i wyszedł pozytywny, lecz kreska była bardzo jasna, tydzień później zrobiłam kolejny i kreski wyszły mocne .... i tak jestem sobie teraz w ciazy 😉

Dziekuje za odpowiedz 😉

NARESZCIE COŚ NA TEMAT

Ja właśnie też miałam takie kłócie w jajniku bardzo odczuwalne. Jednak zastanawia mnie ta miesiączka bo przy pomiarach temperatury mam stałą cały czas 36,9 od dnia owulacji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesteście infantylne do granic możliwości, zamiast mędrkować o kłuciu ( tak, pisze się przez U a nie Ó) jajników, lepiej poczytajcie coś o wychowaniu dziecka. Boże miej litość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jesteście infantylne do granic możliwości, zamiast mędrkować o kłuciu ( tak, pisze się przez U a nie Ó) jajników, lepiej poczytajcie coś o wychowaniu dziecka. Boże miej litość 

Jeżeli Cię temat nie interesuje to bardzo proszę zmienić wątek zgodny z Twoimi zainteresowaniami bo naprawdę nie interesuje mnie Twoje zdanie na mój temat w tej sprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Możesz. Ja ci pozwalam.

Btw, chociaż lepiej nie. Szkoda ewentualnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko spinasz się tak bo pragniesz żeby ktoś Ci napisał "tak jesteś w ciąży"?. Idź do apteki/drogerii/sklepu kup test i zrób go. Może masz jakieś wahania hormonalne, a może masz skąpe krwawienie bo jesteś faktycznie w ciąży. Są kobiety, które mają "miesiączkę" w czasie 1 trymestr ciąży. Różni się właśnie intensywnością i wyglądem. Nie nakręcaj się, nie porównuj do innych bo możesz się zawieść na swoich przypuszczeniach. Z krwi napewno już wyjdzie prawidłowy obraz twojego stanu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
3 godziny temu, Gość Nela napisał:

A wiesz czym jest cenzura? Ewentualnie przenośnia? Naprawdę, oczekuję dojrzałych odpowiedzi a nie dyskusji z gimbazą. 

Odpowiedz byla na poziomie Twojej wypowiedzi. Poczekaj az sie skonczy okres i zrob test ciazowy lub badanie krwi. Bedziesz miala pewnosc. Tutaj raczej nikt krysztalowej luli nie ma i Ci nie powie czy zaciazylas czy nie. 

Slowo sex nie podlega cenzurze, tak jak miesiaczka czy tez kochanie sie z mezczyzna. 

Pozdrawiam i zycze powodzenia w staraniach o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

Ale ja nie oczekuję że ktoś mi powie że jestem w ciąży. Już szybciej bym poszła do wróżki. Tylko się zastanawiam czy wśród Was zdarzył się taki przypadek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Czyli w dniu spodziewanej miesiączki masz plamienie zamiast normalnego okresu? Może to być krwawienie implantacyjne. U mnie było to tak, że właśnie w tym dniu po skorzystaniu z toalety miałam krew na papierze toaletowym. Wykąpałam się, założyłam podpaskę i położyłam spać. Rano i cały dzień czysto na bieliźnie, ale też przy podcieraniu. Następnego dnia stwierdziłam, że to dziwne, zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz żeby Cię traktować poważnie to proszę bardzo. Każdy organizm jest inny wiec ciężko powiedzieć. Żaden organizm nie działa idealnie, nie jest zaprogramowany. Krwawienie moglo być implantacją, okresem albo nawet poronieniem. Jeżeli już jesteś po terminie miesiączki to możesz zrobić test o każdej porze dnia, nie musi być z rannego moczu. Możesz tez zrobić betę z krwi na przykład jutro i pojutrze żeby zobaczyc czy rośnie. To z badań na własną rękę. Zostaje jeszcze ginekolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

Wlaśnie nie jest to zwykłe plamienie. Gdyby tak było to bym wcale się nie starała Was poradzić. Mianowicie wygląda to jak normalny okres ale ja się nie czuję tak jak od x lat przy okresach. Czyli pierwszego dnia ból podbrzusza ale tylko przez 10-15 min (standardowo cały dzień zwijam się z bólu pomimo tabletek przeciwbólowych) drugi dzień mniej obfity niż zwykle. I stale utrzymująca się temperatura 36,9 od dnia owulacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę może być wiele przyczyn. Łącznie ze stanami patologicznymi narządów rodnych. Najpierw zrób test żeby zobaczyc czy to ciąża, a do lekarza i tak się zapisz żeby zobaczyc co się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
7 minut temu, Gość Nela napisał:

Wlaśnie nie jest to zwykłe plamienie. Gdyby tak było to bym wcale się nie starała Was poradzić. Mianowicie wygląda to jak normalny okres ale ja się nie czuję tak jak od x lat przy okresach. Czyli pierwszego dnia ból podbrzusza ale tylko przez 10-15 min (standardowo cały dzień zwijam się z bólu pomimo tabletek przeciwbólowych) drugi dzień mniej obfity niż zwykle. I stale utrzymująca się temperatura 36,9 od dnia owulacji. 

Skoro wygląda i trwa jak normalny okres i tylko nie boli, to ja bym się nie łudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

Chyba macie racje. 😕 bez sensu się nakręcam zwykły przypadek. Poprostu już się jakis czas staramy lekarz powiedział że wszystko jest w jak najlepszym porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×