Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscw

Miałam Araba i wiecie co powiedział o Polkach?

Polecane posty

Gość goscw

Biegał za mną SAUDYJCZYK. Poważnie. Sama nie wiedziałam dlaczego męczy mnie kilka lat i nie może sobie znaleźć innej - a przecież facet mądry,po medycynie, przystojny też.

Studiował w USA ale miał Polki i zapytałam czy nie poznał żadnej na powaznie, bo przecież Arabowie często szukają nas na żony. Odpowiedzial,że niestety Arabia Saudyjska to nie Egipt czy inne biedne kraje, które wręcz zmuszają do brania tanich opcji . Mnie by chciał,bo jestem piękna a do tego szanuje się. Nigdy w życiu nie wezmą na powaznie dziewczyny która sama im wskakuje do łóżka - i tylko wskakuje, bo poza tym nic nie potraficie. Ze mną, jak mówi ma najlepszy sex a do tego jestem tylko dla niego i bardzo to ceni. Dałam mu dopiero po 4 latach biegania za mną. I tak nie planuje ślubu chociaż chciał.A jestem zwykłą kasjerką po LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ha ha ha ha ha ha!

Ciekawa teoria - jak inne dają tyłka arabowi to się nie szanują, ale jak ty dajesz to wszystko jest ok bo ty się szanujesz skoro dałaś nieco później niż iż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Połykasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wzruszające, szkoda że mało prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joppop

Taaa nagada ci głupot tylko żebyś z nim się przespała a później i tak poślubi Arabkę dziewicę. Sorry, ale żadna europejka nie może konkurować z Arabkami. Możesz sobie tłumaczyć, że jesteś piękna i dlatego on cię chce, ale na 100% nie myśli oi tobie poważnie. Arabowie są bogaci i nie biorą biednych, przypadkowych kobiet z kraju 3ciegoi świata za żony. Trzymaj się własnej kultury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscw

Chciał się żenić. Każda da prędzej czy później ale bardzo narzekał,że Polki już w pierwszym tygodniu znajomości dają du/py a jeszcze jak wiedzą, że lekarz, to proponuje nawet różne zboczenia. A ja nie dałam sie zdobyc, olewałam go kilka lat, dopiero po 4 latach dałam szanse, rok sie poznawalismy,spedzalismy czas w normalny sposób ,po roku zaczęły sie przytulanki i w koncu seks. I powiedział,że za to mnie szanuje-byłam dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscw

proponujĄ*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscw
2 godziny temu, Gość Joppop napisał:

Taaa nagada ci głupot tylko żebyś z nim się przespała a później i tak poślubi Arabkę dziewicę. Sorry, ale żadna europejka nie może konkurować z Arabkami. Możesz sobie tłumaczyć, że jesteś piękna i dlatego on cię chce, ale na 100% nie myśli oi tobie poważnie. Arabowie są bogaci i nie biorą biednych, przypadkowych kobiet z kraju 3ciegoi świata za żony. Trzymaj się własnej kultury. 

Zdziwiłabyś się. Nie wszyscy Arabowie są bogaci,ale lubia luksus, lubią się dobrze ubrać itp, jednak wiekszość prezentuje taką srednia klase. Biorą za żony Polki i to dość często ale jest to  oszczędnosć dla Arabów spoza Arabii Saudyjskiej bo tylko tam jest bogactwo. Choc ponoc nawet i tam zdarzaja sie nedzarze z tym,ze maja duze zasilki od panstwa wiec nawet zebrak ma dobrze. Nie kazdy ma super wyksztalcenie i pochodzenie. W Arabii islam jest zaostrzony i wymogi tez, teraz juz zniesli zakaz slubu z cudzoziemkami ale i tak musza zlozyc wniosek i czekac na rozpatrzenie.On chcial, pytal mnie kilka razy ale odmowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscw

I po drugie nie tłumacze sobie niczego,bo on sam mi to powiedział,zresztą dobrze wiem,że mam super urodę bo nie jestem Polką w 100%

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomans

polczyny to zwykłe kuuurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnie
2 minuty temu, Gość goscw napisał:

I po drugie nie tłumacze sobie niczego,bo on sam mi to powiedział,zresztą dobrze wiem,że mam super urodę bo nie jestem Polką w 100%

 

po hooj mu taka tępa polczyna, jeszcze dająca duupy przed ślubem, dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arab nie ma obowiązku mówienia prawdy białym ludziom. To taka moja smętna refleksja po przeczytaniu kilku reportaży autorstwa osób, które częściowo wywodzą się z tej kultury albo spędziły tam sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W islamie jest dozwolone posiadanie nawet 4 zon, ale arab aby poslubic dziewczyne u siebie musi zaplacic rodzinie, a przede wszystkim musi jej rodzinie ze stac aby dziewczyna zyla na wysokim poziomie, rodzina to sprawdza a jak dziewczynie nie pasuje po slubie to szybko sie moze wycofac, dlatego arabowi pasuje polka, oddaje sie bez zadnych oplat, ba sama zabiega o niego, jak arab ja wywiezie do siebie to polka ma raczej marne szanse aby mu uciec, dlatego mozna z nia wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamend
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Arab nie ma obowiązku mówienia prawdy białym ludziom. To taka moja smętna refleksja po przeczytaniu kilku reportaży autorstwa osób, które częściowo wywodzą się z tej kultury albo spędziły tam sporo czasu

w tej kwestii nikt nie klamie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamend
21 minut temu, Kajkosz napisał:

W islamie jest dozwolone posiadanie nawet 4 zon, ale arab aby poslubic dziewczyne u siebie musi zaplacic rodzinie, a przede wszystkim musi jej rodzinie ze stac aby dziewczyna zyla na wysokim poziomie, rodzina to sprawdza a jak dziewczynie nie pasuje po slubie to szybko sie moze wycofac, dlatego arabowi pasuje polka, oddaje sie bez zadnych oplat, ba sama zabiega o niego, jak arab ja wywiezie do siebie to polka ma raczej marne szanse aby mu uciec, dlatego mozna z nia wszystko

jak arabka się wycofa to tylko ze względu materialnego. za każdy inny ściąga na siebie śmierć

poza tym już nie będąc dziewicą, ma mierne szanse na jakiekolwiek małzenstwo więc raczej się nie wycofa

ale fakt, oni płacą krocie za arabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość diamend napisał:

w tej kwestii nikt nie klamie:-)

Autorkami były kobiety, m.in. Emire Khidayer, pół Słowaczka, pół Arabka. Mam nadzieję, że nie kłamała😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×