Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wartość chorego człowieka

Polecane posty

Gość Gość

Jakiś czas temu popadlam w chorobę. Wcześniej miałam dobra prace, zarabialam dobre pieniędze. Teraz od jakiegoś czasu utrzymywałam się z renty. Ludzie przestali mnie szanować, wysmiewsli się, traktowali jak zero. Straciłam wiarę w ludzkość. Nawet osoby z mojej rodziny traktują mnie bez szacunku. 

Jeszcze nie wiedza ze w 80 procentach odzyskałam zdrowie i mogę już prawie normalnie funkcjonować. Ale teraz to już nie mam nawet z kim się podzielić dobra nowina że wracam do zycia. 

Nie wiem jak teraz będą wyglądały moje stosunki z tymi ludźmi i jak do tego podejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pipadlas w chorobę i rodzina wyśmiewa Cię? Co Ty masz za rodzinę? Potrzebujesz wsparcia, pomocy najbliższych, masakra, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakt
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakiś czas temu popadlam w chorobę. Wcześniej miałam dobra prace, zarabialam dobre pieniędze. Teraz od jakiegoś czasu utrzymywałam się z renty. Ludzie przestali mnie szanować, wysmiewsli się, traktowali jak zero. Straciłam wiarę w ludzkość. Nawet osoby z mojej rodziny traktują mnie bez szacunku. 

Jeszcze nie wiedza ze w 80 procentach odzyskałam zdrowie i mogę już prawie normalnie funkcjonować. Ale teraz to już nie mam nawet z kim się podzielić dobra nowina że wracam do zycia. 

Nie wiem jak teraz będą wyglądały moje stosunki z tymi ludźmi i jak do tego podejść. 

olej wszystkich, bo to podłe świnie, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i chorobie, pamiętaj, dobra nauczka życiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusin
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Pipadlas w chorobę i rodzina wyśmiewa Cię? Co Ty masz za rodzinę? Potrzebujesz wsparcia, pomocy najbliższych, masakra, sorry.

taką rodzine mieć to horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co to cierpienie

Cierpiący chorzy ludzie potrzebują wsparcia współczucia szacunku...tylko podłe szuje wyśmiewają i lekceważą ludzi cierpiących....poszukaj ludzi wartościowych i przede wszystkim NORMALNYCH bo Twoja rodzina do takich nie należy...miarą człowieczeństwa jest to m.in jak traktujesz słabszych chorych nieporadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma karma karma

Życie bywa przewrotne a fortuna kołem się toczy...oby kiedyś sami nie popadli w chorobe albo inne nieszczęście.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Taka jest wiekszosc ludzkiego scierwa. Dobrze ze w koncu sie o tym dowiedzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Niczego nie szukaj jak ci tutaj de/bile jakies radza. Naucz sie miec wyje/bane totalnie na innych. Dluzej pozyjesz, bez problemow, stresu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrfy w białym

wartość chorych jest tylko dla mafii medycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka

Wracaj do życia, olej tamtych ludzi, znajdziesz innych mądrzejszych, wartościowych, szanuj siebie, nie h oni zabiegają o Twoje względy, tutaj też poznasz ludzi ,chodzby do pisania, tutaj nikt Cię nie wyśmieje,trzymam kciuki, zdrowiej.🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Olej ich ciepłym moczem kobieto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W życiu chodzi o to żeby dobrym człowiekiem być zawsze. Czy jesteś chory czy zdrowy traktuj każdego z szacunkiem bo tak naprawdę nie wiesz co cię czeka. O mojej chorobie prócz rodziny i przyjaciół nikt nie wie i wszyscy, którzy nie wiedzą są podli sami w sobie. A co by się stało gdyby się dowiedzieli, że umieram? No właśnie. Dwie strony medalu ma życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Chory człowiek nie ma wartości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jakiś czas temu popadlam w chorobę. Wcześniej miałam dobra prace, zarabialam dobre pieniędze. Teraz od jakiegoś czasu utrzymywałam się z renty. Ludzie przestali mnie szanować, wysmiewsli się, traktowali jak zero. Straciłam wiarę w ludzkość. Nawet osoby z mojej rodziny traktują mnie bez szacunku. 

Jeszcze nie wiedza ze w 80 procentach odzyskałam zdrowie i mogę już prawie normalnie funkcjonować. Ale teraz to już nie mam nawet z kim się podzielić dobra nowina że wracam do zycia. 

Nie wiem jak teraz będą wyglądały moje stosunki z tymi ludźmi i jak do tego podejść. 

Z rodziny? To kto np. Rodzice, rodzeństwo, mąż Bo nic nie napisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka

a ile masz lat że tak czarno to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka

a ile masz lat że tak czarno to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×