Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redapple90

Problem, co robić ?

Polecane posty

Gość redapple90

Hej ! 

Pomozcie prosze bo sie pogubiłam. Przeniosłam się z dużego miasta do mniejszego z meżem, blizej rodziny myśląc ze będzie lepiej. Tymczasem nie ma pracy dla mnie, maz tez jest niezadowolony (gorsze zarobki i ludzie). Nie bedziemy mogli sie przeniesc przez myślę conajmniej około rok, czy opłaca się tu kupic mieszkanie (w mniejszym miescie) i sprzedac w razie przeprowadzki, czy lepiej jednak wynajmować poki nie ma stałej i pewnej pracy?? Jesteśmy tu już od pół roku i nadal brak ofert i lepszych [perspektyw. Co byście zrobili ? Dzięki za pomoc z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna zołza

Na pewno bym nie kupowała mieszkania jeśli miałoby być z kredytu. Jak macie gotówkę to możecie zaryzykować...ale wydaje mi się że ja bym chyba na razie wynajmowała... trochę stracone pieniądze ale wg mnie lepsze to niż kupowanie mieszkania a potem życie w miejscowości w której się nie chce bo albo szkoda tego mieszkania, albo nie będzie was stać na drugie. 

My z mężem mieliśmy podobną sytuację ale jakby w drugą stronę. Ja pochodzę z w miarę dużego miasta, on ze wsi. Taniej mielibyśmy mieszkając w domu z moimi teściami ale od razu wiedzieliśmy że niestety w jego rejonach możliwa jest praca tylko za małe pieniądze, ciężka i bez perspektyw. Jako młodzi ludzie chcieliśmy czegoś więcej i zaryzykowaliśmy i zamieszkaliśmy w moim mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redapple90

I jestescie zadowoleni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, nie kupuj, bo potem nie sprzedasz, i zablokujesz pieniądze. Na twoim miejscu przeczekałabym gorszy czas na wynajętym, i wróciła do większego miasta.  A na przyszłość układaj swoje /wasze życie pod własnym kątem, a nie pod kątem rodziny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna zołza
53 minuty temu, Gość redapple90 napisał:

I jestescie zadowoleni ???

Tak, oboje dość szybko znaleźliśmy prace, nie rewelacyjne jakieś ale na życie starczyło. Od niedawna nam się sytuacja zmieniła bo 1)ja zmieniłam pracę na troszkę lepszą 2)udało nam się wziąć mieszkanie na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki
Dnia 13.01.2020 o 18:32, Gość redapple90 napisał:

Hej ! 

Pomozcie prosze bo sie pogubiłam. Przeniosłam się z dużego miasta do mniejszego z meżem, blizej rodziny myśląc ze będzie lepiej. Tymczasem nie ma pracy dla mnie, maz tez jest niezadowolony (gorsze zarobki i ludzie). Nie bedziemy mogli sie przeniesc przez myślę conajmniej około rok, czy opłaca się tu kupic mieszkanie (w mniejszym miescie) i sprzedac w razie przeprowadzki, czy lepiej jednak wynajmować poki nie ma stałej i pewnej pracy?? Jesteśmy tu już od pół roku i nadal brak ofert i lepszych [perspektyw. Co byście zrobili ? Dzięki za pomoc z góry

Myslę, że to była pochopna wasza decyzja, bo jak można przenosic się do innego miasta nie mając ani pracy ani gdzie mieszkac 😞 No coz wychodzi na to, że człowiek uczy się całe zycie, szkoda że na tak głupich, dziecinnych błędach 😉  powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×