Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwyczajny

Nie jestem ambitny, nie chce gonic kariery i zarabiać kokosów, chce spokojnie żyć

Polecane posty

Gość zwyczajny

niestety kobiety uważają to za nieudacznictwo, ja to uważam za spokojne i mało stresujące życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Żeby żyć spokojnie trzeba godnie zarabiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość zwyczajny napisał:

niestety kobiety uważają to za nieudacznictwo, ja to uważam za spokojne i mało stresujące życiew

Wg mnie, takie myślenie jak twoje to przejaw mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos

Mądrze gadasz, też tak mam, ale w dzisiejszym świecie odpadasz w większosci towarzystwa i w relacjach damsko męskich. Niestety, dzis kto nie goni i nie udaje dobrze to traci w tym wyścigu i o dobrej pannie może pomarzyc.

Ale rozumiem Cie doskonale, tez mnie wkurza ten swiat i ta gonitwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Żeby żyć spokojnie trzeba godnie zarabiać. 

czyli ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd
1 godzinę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Żeby żyć spokojnie trzeba godnie zarabiać. 

Można też mniej konsumować. Mieszkać w malutkim mieszkaniu, używać komunikacji miejskiej zamiast samochodu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejkdense
4 minuty temu, Gość Abcd napisał:

Można też mniej konsumować. Mieszkać w malutkim mieszkaniu, używać komunikacji miejskiej zamiast samochodu itp.

ale babom nie wytłumaczy, one chcą luksusy i zachcianek mają tysiące, to niech gonią i robią kariery w stresie aż zdrowie padnie i wrak z nich zostanie, system je wydoji i wypluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haiduk
8 minut temu, Gość gosc napisał:

czyli ile?

każdej babie mało ile by nie było bo to chciwe kuurwy i zawsze może być dla nich więcej, nie ma końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Abcd napisał:

Można też mniej konsumować. Mieszkać w malutkim mieszkaniu, używać komunikacji miejskiej zamiast samochodu itp.

W ogóle można nic nie robić i siedzieć w kartonie jedząc resztki ze śmietnikow udając że to normalne i że jesteś szczęśliwy. Chcecie to sobie zyjcie jak trupy za życia ale nie oczekujcie że jakaś kobieta zaakceptuje wasze wyjebänie i brak jaj. Znowu się przegryw uaktywnil ten na dole żal. Każdy ma prawo żyć jak chce ale  żądać żeby inni robili to samo i mieć pretensje że tego nie robią to dēbilzm a kurvy to cie zrobiły. Kiepsko zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Abcd napisał:

Można też mniej konsumować. Mieszkać w malutkim mieszkaniu, używać komunikacji miejskiej zamiast samochodu itp.

Ja jestem kobietą i podobnie myślę.  Do pierwszego mi starczy. Komunikacja miejska, ubrania z lumpeksu, maluje tylko rzesy, umiem oszczedzic i cos odlozyc, na necie duzo na temat oszczedzania mozna poczytac. Spokojnie żyję. Otoczenie sympatyczne, nie ma czegoś takiego jak mobbing itp. Jest w porxadku. Gdyby jakis ambitny i perfekcyjny pan w garnku zaczął przygadywac, że jestem beznadziejna i jestem nikim to wolę ominąć,  niech tam sobie goni za czymś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbi
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja jestem kobietą i podobnie myślę.  Do pierwszego mi starczy. Komunikacja miejska, ubrania z lumpeksu, maluje tylko rzesy, umiem oszczedzic i cos odlozyc, na necie duzo na temat oszczedzania mozna poczytac. Spokojnie żyję. Otoczenie sympatyczne, nie ma czegoś takiego jak mobbing itp. Jest w porxadku. Gdyby jakis ambitny i perfekcyjny pan w garnku zaczął przygadywac, że jestem beznadziejna i jestem nikim to wolę ominąć,  niech tam sobie goni za czymś. 

jakbyś miała hajs to byś się lansowała jak każdy, przestań pitolić, robisz co robisz z PRZYMUSU 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatasasds

Znam na żywo wielu takich facetów którzy """chcą mieć spokój..."'""

To tak nie działa.

Trzeba mieć jakieś cele i jakieś wyzwania. Nie koniecznie kokosy ale nie da się być męskim bez dążenia do czegoś.

Z tymi co nic nie robią latami zawsze jest coś nie tak. Są bardzo skrzywieni. Facet musi mieć gdzieś pole do popisu. 

W naturze faceta leży się sprawdzić w świecie zewnętrznym!!!!! Ci co zawsze siedzą w chacie zaczynają rywalizować z własnymi żonami i dziećmi. Taki chłop kłóci się wtedy  z żoną bo brakuje mu emocji. A to jest żałosne.

Dlatego prawdziwy facet ma takie zdjęcie w życiu żeby mógł się wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość karbi napisał:

jakbyś miała hajs to byś się lansowała jak każdy, przestań pitolić, robisz co robisz z PRZYMUSU 

No ile ludzi na świecie tyle charakterow ☺ niech każdy robi jak uważa. Ja tam nikomu nic nie narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
31 minut temu, Gość Abcd napisał:

Można też mniej konsumować. Mieszkać w malutkim mieszkaniu, używać komunikacji miejskiej zamiast samochodu itp.

Czyli spokojnie zycie wg ciebie to zwykle biedowanie. Nie, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Monia napisał:

Czyli spokojnie zycie wg ciebie to zwykle biedowanie. Nie, dziękuję

W Afryce masz biedowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jako kobieta wspolczuje wam bo wiele kobiet juz tak ma ze wygodne i jak nie zarabiasz dużo kasy to jest się gównem dla nich no omijać po prostu, nic się nie poradzi na to. Nie mam ...a i ciśnienia na bzykanie także spoko ale wspolczuje no. Mężczyźni tez są spuerdoleni ale chyba trochę mniej.  Ja bym porównala gwalcicieli do materialistek traktujących ludzi przedmiotowo podobne ...olenie umysłowe i największe plciowe przywary wyolbrzymione do potęgi ntej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tam odrzuciłam takiego dużo zarabiajacego bo był nudny i pusty także takiego z najniższą krajowa ale super charakterem i atrakcyjnym dla mnie wyglądem juz bym wolała od jakiegos buraka co nie umie się cieszyć prostymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiking
18 minut temu, Gość Monia napisał:

Czyli spokojnie zycie wg ciebie to zwykle biedowanie. Nie, dziękuję

tępa dzida z ciebie, zakładam że młódka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycja
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

W Afryce masz biedowanie 

W Afryce to mają wolność, albo przynajmniej o nią walczą, Europa wschodnia zgodziła się na zalegalizowane niewolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santori
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja tam odrzuciłam takiego dużo zarabiajacego bo był nudny i pusty także takiego z najniższą krajowa ale super charakterem i atrakcyjnym dla mnie wyglądem juz bym wolała od jakiegos buraka co nie umie się cieszyć prostymi rzeczami

Kto by płacił na randkach? Ty? czy randki w naturze gdzie pieniądze nie potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość santori napisał:

Kto by płacił na randkach? Ty? czy randki w naturze gdzie pieniądze nie potrzebne?

kazdy za siebie moze na poczatku, na jedzenie stac wiekszosc ludzi tak mi sie zdaje, hehe tylko na kafe sa albo tacy co zyja w kartonach albo zarabiaja 10tysiakow miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wg mnie, takie myślenie jak twoje to przejaw mądrości

Wypisanie się z wyścigu szczurów, jest najlepszym co może człowiek dla siebie zrobić. Zrozumienie że szczęśliwe życie to nie gonienie za sztucznie wykreowanymi dobrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny od reklamy
2 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

Wypisanie się z wyścigu szczurów, jest najlepszym co może człowiek dla siebie zrobić. Zrozumienie że szczęśliwe życie to nie gonienie za sztucznie wykreowanymi dobrami.

ale ile osób to rozumie? garstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam podobnie. W imię czego mam się przepracowywać i tracić czas? W imię życia z pustą lalą za kilka numerków? Szkoda zdrowia, poza tym trzeba się szanować. Tylko przegryw płaci za seks. A każda forma prostytucji to prostytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Agatasasds napisał:

Dlatego prawdziwy facet ma takie zdjęcie w życiu żeby mógł się wyżyć.

Ok, ale to może być np. hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość tradycja napisał:

W Afryce to mają wolność, albo przynajmniej o nią walczą, Europa wschodnia zgodziła się na zalegalizowane niewolnictwo.

ale z ciebie tłuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warto uznać zasadę "żyj tak jak chcesz i daj żyć tak samo innym". Nie masz ochoty na wyścig szczurów i trzepanie kasy - to twoja droga życiowa. Ktoś ma na to ochotę - to też jego wybór i jego droga. Tak samo z kobietami - mają prawo chcieć facetów z ambicjami i pieniędzmi, bo im zwyczajnie w świecie imponują i pociągają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość karbi napisał:

jakbyś miała hajs to byś się lansowała jak każdy, przestań pitolić, robisz co robisz z PRZYMUSU 

Skąd dziwne założenie, że każdy ma ochotę się lansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 13.01.2020 o 20:52, Gość ktos napisał:

Niestety, dzis kto nie goni i nie udaje dobrze to traci w tym wyścigu i o dobrej pannie może pomarzyć.

A jak bierzesz udział w tym wyścigu, to myślisz, że taką dobrą znajdziesz? Czy może tylko taką, która dobrze liczy, że jej się opłaca? Ja mam osobiście wrażenie, że w gorszej sytuacji poznajemy może mniej, ale bardzo wartościowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virti

Spotykam się z takim "nie z wyscigu". Przez pierwsze 2 lata było fajnie.

Potem przyszła proza życia.

I wiecie co jest teraz DOŻYNKI. Dobrze, że się nie oświadczał w pierwszych dwóch latach (no ale minimalista na pierścionek nie ma, musi odkładać). Na wakacje -NIE MA (jeżdze z jakimiś koleżankami, z siostrą) , plany na zakup mieszkania NIE MA (mówi że możemy wynająć, ale ja mam na wkład własny i chcialabym coś z tym zrobić), samochodu  NIE MA (dobrze , że ja mam). Nie utrzymuję go ani nic. Ale na dłuższą metę tak się nie da żyć. Już nie wspomnę , że jestem outsiderką wśrod swoich kolezanek. Odcięłam się od znajomych. One nie mając nic poznały tzw "zaradnych". Teraz nie mamy zbytnio kontaktu m.in z tego powodu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×