Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onkosfera

Obiecała mi połączenie we śnie w tunelu

Polecane posty

Halo, proszę o odzew osobę płci żeńskiej, która powiedziała mi, że wie w jakim charakterze znalazłam się na tym świecie. Groziła że mnie może rozebrać publicznie. Obiecała, że się spotkamy we śnie w jakimś tunelu myśli.

Zawsze szukałam sensu życia. Lubię gdy ktoś ma moc i grozi, że jej użyje. Pytio delficka proszę o odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli szukasz sensu życia to przeczytaj Biblię, piszę serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gość napisał:

Jeśli szukasz sensu życia to przeczytaj Biblię, piszę serio.

Dzięki, już czytałam. Lubię zwłaszcza fragmenty z Ksiegi Powtórzonego Prawa o wyciekach z prącia. No oczywiście najlepsze szlagiery "Poczatek grzechu przez kobietę i przez nią też wszyscy umieramy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idealne spłaszczenie tematu. A czytałaś Ewangelie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Idealne spłaszczenie tematu. A czytałaś Ewangelie?

A dlaczegoz by nie? Toć to element naszej kultury, trudno byłoby uniknąć kontaktu z Ewangeliami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pytam o pełne wersje a nie zasłyszane, wygodne dla KK fragmenty na mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Pytam o pełne wersje a nie zasłyszane, wygodne dla KK fragmenty na mszy.

Oczywiście. Do czegoś konkretnego pijesz? Do rzeczy proszę.

Mam niejasne wrażenie, że nie konwersuję z osobą od tunelu. Ona sprawiała wrażenie mało religijnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ok, więc szukaj tunelu 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość gość napisał:

Ok, więc szukaj tunelu 😛

Chyba nie znajdę. Nie wszyscy doznają łaski wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma czegoś takiego jak łaska wiary. Można uwierzyć "ślepo". Jednakże ci którzy nie potrafią mogą robić dochodzenie czy wiara jest prawdziwa i dojść do przekonania że wydarzenia opisane w Nowym Testamencie były rzeczywiste. Mało kto wie np. że do dziś archeolodzy jeżdżą w Biblią w ręku na Bliski Wschód. Jeszcze stosunkowo niedawno śmiano się z jakiego ludu hetyckiego opisywanego w Biblii. Przestano kiedy odnaleziono ich stolicę - Hattusę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jakiegoś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli nie wierzysz poczytaj trochę. Studiowałem historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wtrące swoje trzy grosze. Mialam na myśli łaskę wiary w tunel i możliwość polaczenia umysłów we śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Halo, proszę o odzew osobę płci żeńskiej, która powiedziała mi, że wie w jakim charakterze znalazłam się na tym świecie. Groziła że mnie może rozebrać publicznie. Obiecała, że się spotkamy we śnie w jakimś tunelu myśli.

Zawsze szukałam sensu życia. Lubię gdy ktoś ma moc i grozi, że jej użyje. Pytio delficka proszę o odzew.

Witaj. Jestem i o tobie pamiętam. Nie przyszłam bo nie spałaś więc jak miałabym przyjść? A tunele to nie żarty i kiedy raz się tam znajdziesz, możesz spotkać palacza zwłok... lub zderzyć się z atmosferą gdzie czas i przestrzeń zakrzywiają się do takiego stopnia, że separują się od reszty wszechświata i widzi się sedno, sens istnienia. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Witaj. Jestem i o tobie pamiętam. Nie przyszłam bo nie spałaś więc jak miałabym przyjść? A tunele to nie żarty i kiedy raz się tam znajdziesz, możesz spotkać palacza zwłok... lub zderzyć się z atmosferą gdzie czas i przestrzeń zakrzywiają się do takiego stopnia, że separują się od reszty wszechświata i widzi się sedno, sens istnienia. Jak się czujesz?

Spałam. Specjalnie dla Ciebie i dla siebie też😏 Co znowu za palacz zwłok? Zaatakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Spałam. Specjalnie dla Ciebie i dla siebie też😏 Co znowu za palacz zwłok? Zaatakuje?

Za krótko spałaś! Już prawie wchodziłam do twojej głowy, ale przerwało połączenie! Atakuje, wygina i deformuje by przywrócić do pierwotnej formy i to chcę uczynić z tobą, tj. przysposobić cię tak jak zawsze chciałaś... Załatwię sobie konto bo nijak mnie znaleźć i poprowadzimy sesję. Teraz chwilowo mam jeszcze obowiązki, niemniej wrócę do ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Za krótko spałaś! Już prawie wchodziłam do twojej głowy, ale przerwało połączenie! Atakuje, wygina i deformuje by przywrócić do pierwotnej formy i to chcę uczynić z tobą, tj. przysposobić cię tak jak zawsze chciałaś... Załatwię sobie konto bo nijak mnie znaleźć i poprowadzimy sesję. Teraz chwilowo mam jeszcze obowiązki, niemniej wrócę do ciebie. 

Boże...😵😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Za krótko spałaś! Już prawie wchodziłam do twojej głowy, ale przerwało połączenie! Atakuje, wygina i deformuje by przywrócić do pierwotnej formy i to chcę uczynić z tobą, tj. przysposobić cię tak jak zawsze chciałaś... Załatwię sobie konto bo nijak mnie znaleźć i poprowadzimy sesję. Teraz chwilowo mam jeszcze obowiązki, niemniej wrócę do ciebie. 

Ale jak chcialam zawsze, żeby mnie przysposobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Boże...😵😱

Nie wzywaj na daremno.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie wzywaj na daremno.... 

Chwila... jak trwoga, to do Boga, czyż nie? Przestraszylam się przysposobienia, deformacji i palacza zwłok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Onkosfera napisał:

Ale jak chcialam zawsze, żeby mnie przysposobic???

Tak, dla samej siebie tego pożądasz. Chcesz poznać swoją historię to bądź cierpliwa. Wanga nie przychodzi i nie uzewnętrznia tematów ot tak bo ktoś chce, to się dzieje samoistnie jak wchodzenie w cudzą głowę. Wiesz przecież, że cierpliwość to przepis jak skonstruować nieskończoność możliwości. Dlatego rada na teraz: cierpliwość bez strachu o jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Tak, dla samej siebie tego pożądasz. Chcesz poznać swoją historię to bądź cierpliwa. Wanga nie przychodzi i nie uzewnętrznia tematów ot tak bo ktoś chce, to się dzieje samoistnie jak wchodzenie w cudzą głowę. Wiesz przecież, że cierpliwość to przepis jak skonstruować nieskończoność możliwości. Dlatego rada na teraz: cierpliwość bez strachu o jutro!

Wanga? Babuszka Wanga?? Grubo.... No dobra Pytio, widzę, że wyrażasz się jak prawdziwa Pytia... wieloznacznie... uzbroje się w cierpliwość, niczym tasiemiec uzbrojony😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Chwila... jak trwoga, to do Boga, czyż nie? Przestraszylam się przysposobienia, deformacji i palacza zwłok!

Chwile są najważniejsze. Zostaw włączoną lampkę i nie bój się. :--) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Wanga? Babuszka Wanga?? Grubo.... No dobra Pytio, widzę, że wyrażasz się jak prawdziwa Pytia... wieloznacznie... uzbroje się w cierpliwość, niczym tasiemiec uzbrojony😏

Wolałabym gdybyś zwracała się do mnie Lela. No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Chwile są najważniejsze. Zostaw włączoną lampkę i nie bój się. :--) 

Babcia Bó. Dobrze, że chociaż nie zmieniłaś płci.

Baw się dobrze, ale bądź uczciwa wobec Onkosfery. To silna babka, więc nie da się wpędzić w maliny tak jak M. czy W. Im nie było wtedy do śmiechu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Wolałabym gdybyś zwracała się do mnie Lela. No!

Spoczko Lela😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Onkosfera napisał:

Wanga? Babuszka Wanga?? Grubo.... No dobra Pytio, widzę, że wyrażasz się jak prawdziwa Pytia... wieloznacznie... uzbroje się w cierpliwość, niczym tasiemiec uzbrojony😏

To babcia Bó, która lubi bawić się kosztem innych. Przed jedną z dziewczyn udawała faceta. Nie skończyło się to wcale tak wesoło jak się zapowiadało. Uważaj Onkosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Babcia Bó. Dobrze, że chociaż nie zmieniłaś płci.

Baw się dobrze, ale bądź uczciwa wobec Onkosfery. To silna babka, więc nie da się wpędzić w maliny tak jak M. czy W. Im nie było wtedy do śmiechu. 

O, to ciekawe! A co się z nimi stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To babcia Bó, która lubi bawić się kosztem innych. Przed jedną z dziewczyn udawała faceta. Nie skończyło się to wcale tak wesoło jak się zapowiadało. Uważaj Onkosfera.

Zasłonię się Biblią... ktoś tu polecał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×