Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Ten swiat jest paskudny, kobiety patrza na wyglad, prestiz, zarobki, samochod, mieszkanie, dlugosc czlonka....

Polecane posty

Gość Nnnn
6 minut temu, Gość gość napisał:

A ten niemiły, bez kasy, prestiżu itd. ale z dużym tak?

Jezu tez nie. Kasa i pozycja to podstawa. Niemiły czy miły z dużym ale bez kasy to też dno społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmm
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty zapewne masz wiele do zaoferowania, prawda? 😉

Piersi jędrne i kształtne, cipka ciasna bułeczka, charakter poukładany, miła, opiekuńcza, pozytywnie nastawiona do życia, niezrzędliwa:)

Gdybym nie miała wiele do zaoferowania to bym nie stawiała tak wyrachowanych wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Więc co masz do zaoferowania?

I ile facet musi zarabiać żeby starczyło na Twoje potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka
15 minut temu, Gość gość napisał:

Masz 500+

czyli 2800????  no chyba , ze życie z pomocy społecznej to ta radość w małżeństwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Więc co masz do zaoferowania?

I ile facet musi zarabiać żeby starczyło na Twoje potrzeby?

No z 7k to minimum takie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......
6 minut temu, Gość gość napisał:

Więc co masz do zaoferowania?

I ile facet musi zarabiać żeby starczyło na Twoje potrzeby?

Od 20k 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

No z 7k to minimum takie. 

To słabe masz potrzeby. Widać że z biedy pochodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ja jednak wolę skromne kobiety którym wystarczyłoby powiedzmy 3k, a nie nadęte lale o ponadprzeciętnej samoocenie 😛 Myślę, że idealnie się dopasujesz z facetem który zarabia dużo tylko dlatego że uważa że laski lecą na kasę i tylko tak można je zdobyć. Oboje mielibyście cyniczne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka
10 godzin temu, Leżaczek napisał:

1 godzinę temu, Gość kolorowanka napisał: Tylko jedna uwaga.......jak mężczyzna zarabiający np 2300 chce utrzymać żonę po urodzeniu dziecka, jeśli sam do tej pory wynajmował mieszkanie za połowę swojej pensji albo mieszkał z rodzicami w dwupokojowym mieszkaniu i nie ma ani złotówki na czarną godzinę albo maks 1tys  oszczędności?????? Wszystko inne nie ma znaczenia.....   X a jak ma duże oszczędności, mógł oszczędzać cała pensje z rodzicami. Takie oceniane kogoś oszczędności na podstawie pensji jest zgubne. Nawet ciężko postawić górna ich granicę bo może być dobry w inwestycje a po prostu lubić swoją pracę w empiku na dziale z grami. 

Chodziło o ten konkretny przykład , o kogoś kto kompletnie niczym nie dysponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Nie rozczulaj sie tak nad sobą człowieku. Chyba oczywiste, ze jak chcesz towar z najwyższej półki to musisz za niego zapłacić?? Bo patrzysz na kobiety jak na towar. 

Ja również pragnę miłości i jestem dobra, wrażliwa, wykształcona kobieta. I kogo to obchodzi? W wieku lat 16 zostałam zgwałcona, nie mogłam usunąć ze względu na konserwatywna rodzine. Mimo to skończyłam studia, pracuje. Mam obecnie 30 lat... I myślisz, ze kogoś to obchodzi ze jestem niebrzydka, wartościowa kobieta? Nie. Nikogo.w końcu nam dziecko, zniszczony brzuch po ciąży. A ze utrzymanie tego dziecka spoczywa wyłącznie nie mnie to nie stać mnie nq operacje plastyczne. Ze względu na dziecko jestem zmuszona mieszkać w malej miejscowości a tutaj nie ma nikogo. Jak wolny to jakiś patol, alkoholik czy damski bokser. I tak wiode samotne życie, na które sama siebie nie skazalam. I nie, nie marzy mi się przystojny milioner, tylko normalny uczciwy kochający mezcyzna, nawet te 10 lat starszy, może mieć nawet 2 dzieci z poprzedniego małżeństwa. I tak takich wolnych fajnych tu nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×