Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnLego

Kolekcjoner

Polecane posty

Gość OnLego

Witam Panie 🙂 Mam ponad 30 lat i dalej zbieram Lego... chyba już za stary na to jestem? Mam kolekcjonerskie, bardzo cenne zestawy... Nic by nie było w tym nadzwyczajnego, ale... Bardzo uwielbiam podpuszczać i igrać z ogniem, dlatego mimo wszystko, specjalnie z premedytacją zostawił bym te klocki na podłodze, centralnie przed odkurzaczem którejś z Pań... licząc na to, że jednak je ominie  🙂 ha! Wiem, że to głupie i bardzo dziwnie, ale niestety silniejsze ode mnie... I teraz pytanko,  jaka była by Wasza reakcja miłe Panie? Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To zależy od sytuacji. Jak nagła, i teściowa stoi przed drzwiami. Klocki lądują w worku z kurzem.

Jak codzienna, to dorzucam do nich karteczkę z życzeniem i omijam. Jak zignorowane to patrz: sytuacja nagła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legoon

Rozumiem, że nie miałabyś skrupułów w sytuacji nagłej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ano nie miałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Chłopie dawaj te klocki na mój dywan haha 🙂 z przyjemnością zobaczę Twój wyraz twarzy, jak wszystkie wciągnę do odkurzacza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnOn

Któraś z Pań jeszcze odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

W nagłej sytuacji przenioslabym z widoku w bezpieczne a mniej widoczne  miejsce, np na tył Twojego samochodu badz Twoja polowe łóżka w sypialni. 

W przypadku dużej ilosci czasu poukladalabym z Toba i wkomponowala w wystrój wnetrza któregoś pomieszczenia, nie wykluczam garażu.

W obu sytuacjach, po dokonanej operacji, dywan bym odkurzyla, zwinęla i wyniosla, bo nie lubie siedlisk kurzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

W nagłej sytuacji przenioslabym z widoku w bezpieczne a mniej widoczne  miejsce, np na tył Twojego samochodu badz Twoja polowe łóżka w sypialni. 

W przypadku dużej ilosci czasu poukladalabym z Toba i wkomponowala w wystrój wnetrza któregoś pomieszczenia, nie wykluczam garażu.

W obu sytuacjach, po dokonanej operacji, dywan bym odkurzyla, zwinęla i wyniosla, bo nie lubie siedlisk kurzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze

Może jeszcze ktoś? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna zołza

Też mam 30+ i cały czas czuję w sobie dziecko...nie ma jeszcze własnych więc nie mam możliwości bawienia sie zabawkami. Jakbym miała możliwość pobawienia się klockami to chętnie bym to zrobiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpZolza
1 godzinę temu, Gość pozytywna zołza napisał:

Też mam 30+ i cały czas czuję w sobie dziecko...nie ma jeszcze własnych więc nie mam możliwości bawienia sie zabawkami. Jakbym miała możliwość pobawienia się klockami to chętnie bym to zrobiła 😄

Hmmm czyli rozumiem, że nie wciągnęłabyś do odkurzacza moich klocków, gdybym je celowo rozrzucił na Twojej podłodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
6 godzin temu, Gość OdpZolza napisał:

Hmmm czyli rozumiem, że nie wciągnęłabyś do odkurzacza moich klocków, gdybym je celowo rozrzucił na Twojej podłodze?

Na "Twojej"? To Ty z klockami w gosci do panien chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klocki
2 godziny temu, Gość Ooo napisał:

Na "Twojej"? To Ty z klockami w gosci do panien chodzisz?

To tylko hipotetyczna sytuacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
32 minuty temu, Gość Klocki napisał:

To tylko hipotetyczna sytuacja 

No to kazda, srednio inteligentna kobieta, zorientowalaby sie, że coś z Toba nie tak i robisz to zlosliwie. Co chcesz osiągnąć?  Ja szanuje pasje innych, rozumiem, ze ktos jest  duzym dzieckiem ale niczemu nie służącej zlosliwosci nie cierpię.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złośliwość

Rozumiem, że za taką złośliwość, już nigdy nie zobaczyłbym swoich klocków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juras

Hej mały

Ostrzygłbys mnie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpjuras
3 minuty temu, Gość Juras napisał:

Hej mały

Ostrzygłbys mnie?

 

Te pytanie skierowane jest do kobiet  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
4 godziny temu, Gość Złośliwość napisał:

Rozumiem, że za taką złośliwość, już nigdy nie zobaczyłbym swoich klocków?

Oczywiście, że byś je  zobaczył, spakowalabym je razem z innymi Twoimi rzeczami. Szanuje cudza wlasnosc, doceniam  pasje i zainteresowania, sama jestem typem kolekcjonera ale niczemu nie sluzacej zlisliwosci nie toleruję. Czyli miałbyś duze szanse nie zabaczyc mnie i bawic sie klockami na innym podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juras

Chciałbym by ostrzygl mnie mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×