Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CandaceBournette

Nikkie Tutorials Transseksualna! Zrobiła Coming Out!! Świat w szoku.

Polecane posty

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ona ma 1,89 m... 

Ułaaa, sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RosyjskiJednorożec

Kurczę widzę, że nie tylko dla mnie z tym filmem jest coś nie tak. Oglądam Nikkie od dawna, widziałam jej stare filmy i sorry, ale nie ma tam ani grama męskości.. to kiedy ona by miała zacząć niby tę przemianę, w przedszkolu? Nagrywała też przecież sporo filmów ze środowiskiem lgbt i pamiętam, że w którymś nawet mówiła, że (już dokładnie nie pamiętam) lubi to środowisko ale sama do niego należy, a jedynie sympatyzuje z nim. Szczerze mówiąc to teraz przestanę ją całkiem oglądać, bo nie wierzę, że to prawda i trochę mnie przeraża jak zaczynam się zastanawiać, jakie są powody ogłaszania wszem i wobec kłamstwa na taką skalę...:/ Mam nadzieję, że to jest jedynie chęć autopromocji i nikt jej do tego nie zmusił... Inna jeszcze sprawa - przecież ona jest bardzo znana i gdyby faktycznie była trans to myślę, że to już by dawno temu wypłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaszNaOstro

Weźcie przestańcie wymyślać teorie spiskowe o jakichś trójkątach i inne cuda xD O tym, że Nikkie jest transseksualna pisały na holenderskich redditach i grupach FB osoby z jej otoczenia od lat (tj. znajomi ze szkoły z jej miasteczka, swoją drogą niezłe szuje...) ale nikt nie dawał temu wiary i byli blokowani... bo w sumie o  każdej juciuberce można coś takiego wymyślić.

Nikkie zaczęła terapię hormonalną w wieku 14 lat (mówi o tym w filmie) zanim zaczęła męskie dojrzewanie, dlatego nie ma wielu drugorzędnych cech płciowych tzw. fenotypu. I tak, w Polsce też są takie osoby, mam taką osobę w mojej rodzinie. 
Jeśli chodzi o Nikkie to jest dla mnie zaskakujące bo nie spodziewałam się, ale dalej ją kocham i będę ją wspierała, a tych którzy ją zastraszali powinno się skazać. To obrzydliwe grzebać w życiu komuś kto chce pogrzebać przeszłość i być znanym ze swej twórczości, a nie odmienności
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nik Tutorials 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Jackie Aina, Hill, Nikita Dragon, Tati wszystko transe i to widac z daleka, 10 kg makijazu, operacje, botoksy, byle wygladac jak kobieta. W takim swiecie dziś zyjemy, geje i transe maja najwiecej followersow. 

A pomyslcie sobie ile jest takich transow wsrod celebrytow, sportowcow i gwiazd hollywod. Lista bedzie dluuuga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość LawaszNaOstro napisał:

Jeśli chodzi o Nikkie to jest dla mnie zaskakujące bo nie spodziewałam się, ale dalej ją kocham i będę ją wspierała,

Trochę creepy... kochać obcą babę z ekranu 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćć
8 godzin temu, Gość RosyjskiJednorożec napisał:

to kiedy ona by miała zacząć niby tę przemianę, w przedszkolu?

 No przecież mówi w swoim filmie, że od początku czuła się źle w oryginalnej płci. W wieku 6 lat bodajże (już mi się nie chce wracać do filmu po szczegóły) już biegała z długimi włosami i w kieckach.

 

Nie widzę nic dziwnego w tym, że ona nie przejawia „męskich zachowań”, skoro bardzo wcześnie pozwolono jej na „dziewczyńskie” życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne jest to, że ludzie teraz do niej mówią "on" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To prawda i za dzieciaka strasznego brała hormony by wyhamowac wzrost by nie rosnąć więcej. Wtedy już było wiadomo, że będzie się zmieniać na kobiete

Dzieciaka strasznego 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość RosyjskiJednorożec napisał:

Kurczę widzę, że nie tylko dla mnie z tym filmem jest coś nie tak. Oglądam Nikkie od dawna, widziałam jej stare filmy i sorry, ale nie ma tam ani grama męskości.. to kiedy ona by miała zacząć niby tę przemianę, w przedszkolu? Nagrywała też przecież sporo filmów ze środowiskiem lgbt i pamiętam, że w którymś nawet mówiła, że (już dokładnie nie pamiętam) lubi to środowisko ale sama do niego należy, a jedynie sympatyzuje z nim. Szczerze mówiąc to teraz przestanę ją całkiem oglądać, bo nie wierzę, że to prawda i trochę mnie przeraża jak zaczynam się zastanawiać, jakie są powody ogłaszania wszem i wobec kłamstwa na taką skalę...:/ Mam nadzieję, że to jest jedynie chęć autopromocji i nikt jej do tego nie zmusił... Inna jeszcze sprawa - przecież ona jest bardzo znana i gdyby faktycznie była trans to myślę, że to już by dawno temu wypłynęło.

Po co miałaby przyznawać się do czegoś co jest kłamstwem? Przecież to nie ma sensu. Miała 6 lat jak zaczęła nosić ...enki, zapuściła długie włosy. Dość szybko zaczęła brać hormony. Może dlatego nie ma w niej typowo męskich cech. Zresztą typów urody jest tyle, że mogła zwyczajnie nie być "męskim chłopcem".

Jak nie była gotowa, żeby przyznać się, że nie urodziła się jako kobieta to dlaczego miała mówić, że jest lgbt? Jestem lgbt, ale wam nie powiem do której literki należę. Przecież byłoby mnóstwo domysłów. Widocznie uznała, że tak jest łatwiej. Nie chciała, żeby ludzie wchodzili w tą strefę jej życia.

Może wypływało to wiele razy, ale ludzie to olewali. Wierzysz w każdą plotkę, którą ktoś napisze o jakiejś znanej osobie? Też mogę powiedzieć, że chodziłam z kimś tam do szkoły i ta osoba też zmieniła płeć. Ile osób mi uwierzy? Może ktoś będzie chciał dowodów. Wtedy ja pokaże zdjęcie Nikki jako dziecko w ...ence i długich włosach i będę się tłumaczyć, że tak się ubierała, ale naprawdę była chłopcem.

Nie każdy też chce wypowiadać się o osobach które zna. Jakby ktoś z osób które chociażby kojarzę w życiu realnym, nagrywał na yt, nie wyciągałabym brudów z jego przeszłości bo po co? Jakim trzeba być człowiekiem, żeby grzebać w czyimś życiu, a nawet szantażować, co jest już w ogóle obrzydliwe.

Chciała to zrobić sama, na swoich warunkach, jak będzie na to gotowa. Dla mnie nic się nie zmieniło. Oglądałam ją dla makijaży i dla makijaży będę ją dalej oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😁😁😁😁😁😁

⭐⭐⭐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nikkie w swoim filmie mówi, że hormony zaczęła brać zanim skończyła 14 lat, zanim ukończyła 19 lat przeszła pełną transformację, czyli w domyśle - miała operację i to na pewno nie jedną.

Moim zdaniem to super ważny fim, który z pewnością pomoże wielu osobom w podobnej sytuacji, które są wśród nas i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Aha i jeszcze jedno - ona nie urodziła się mężczyzną. Ona urodziła się kobietą w ciele mężczyzny.

To tak gwoli wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nikkie w swoim filmie mówi, że hormony zaczęła brać zanim skończyła 14 lat, zanim ukończyła 19 lat przeszła pełną transformację, czyli w domyśle - miała operację i to na pewno nie jedną.

Moim zdaniem to super ważny fim, który z pewnością pomoże wielu osobom w podobnej sytuacji, które są wśród nas i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Aha i jeszcze jedno - ona nie urodziła się mężczyzną. Ona urodziła się kobietą w ciele mężczyzny.

To tak gwoli wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nikkie w swoim filmie mówi, że hormony zaczęła brać zanim skończyła 14 lat, zanim ukończyła 19 lat przeszła pełną transformację, czyli w domyśle - miała operację i to na pewno nie jedną.

Moim zdaniem to super ważny fim, który z pewnością pomoże wielu osobom w podobnej sytuacji, które są wśród nas i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Aha i jeszcze jedno - ona nie urodziła się mężczyzną. Ona urodziła się kobietą w ciele mężczyzny.

To tak gwoli wyjaśnienia.

👏👏👏 Szkoda tylko, że większość osób ma tak ograniczone umysły że nie jest w stanie tego pojąć i zaakceptować. Dla nich wszystko jest czarne/białe i nie ma nic pomiędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy

A co to jeśli to kłamstwo żeby zrobić wokół siebie szum i zwiększyć popularność? 🤔 Teraz to wszyscy o niej mówią, gazety piszą, w internecie też więc hajs pewnie też się zgadza. I ja nie twierdzę że tak musi być, po prostu uważam że to niezły chwyt marketingowy. Bo w końcu czego to ludzie już nie zrobią dla kasy i sławy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestańcie jej zarzucac, że kłamie dla pieniędzy! Ona i bez tego je ma i jest popularna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość RosyjskiJednorożec napisał:

Kurczę widzę, że nie tylko dla mnie z tym filmem jest coś nie tak. Oglądam Nikkie od dawna, widziałam jej stare filmy i sorry, ale nie ma tam ani grama męskości.. to kiedy ona by miała zacząć niby tę przemianę, w przedszkolu? Nagrywała też przecież sporo filmów ze środowiskiem lgbt i pamiętam, że w którymś nawet mówiła, że (już dokładnie nie pamiętam) lubi to środowisko ale sama do niego należy, a jedynie sympatyzuje z nim. Szczerze mówiąc to teraz przestanę ją całkiem oglądać, bo nie wierzę, że to prawda i trochę mnie przeraża jak zaczynam się zastanawiać, jakie są powody ogłaszania wszem i wobec kłamstwa na taką skalę...:/ Mam nadzieję, że to jest jedynie chęć autopromocji i nikt jej do tego nie zmusił... Inna jeszcze sprawa - przecież ona jest bardzo znana i gdyby faktycznie była trans to myślę, że to już by dawno temu wypłynęło.

Przecież to prawda. Ona zaczęła nagrywać jakoś dwa, trzy lata po tym jak zaczęła brać hormony. Zaczęła jako dziecko. Jeszcze nie zdążyła zrobić się męska, więc miała łatwiej. Była nawet przed mutacją. Kim Petras zaczęła brać hormony w wieku 12 lat. Dlatego też nie ma nic męskości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 14.01.2020 o 10:08, Gość Biuletyna napisał:

Bo ona jest znana, oglada ja caly swiat, wiec nawet i ludzie, ktorzy nie akceptują transsesualnych kobiet.  Pomysl ile chlopa sie w niej podkochiwalo... Ile osob z muzulmanskich krajow ja ogladalo... Skrajnych politykow.. A tu taka informacja... Wstrzasnelo to tu i ówdzie ludzmi, a najbardziej to, ze trzymala to tyle lat w tajemnicy, a inni otwarcie mowia o swoim zyciu na YT. Ona jedna nie wspomniala słówkiem. Nic a nic

I dobrze. Moze chociaz kilku z takich zacofancow, puknie sie w leb i zrozumie, ze nie plec jest wazna, a to, kto jakim hest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.01.2020 o 02:25, Gość LawaszNaOstro napisał:

Weźcie przestańcie wymyślać teorie spiskowe o jakichś trójkątach i inne cuda xD O tym, że Nikkie jest transseksualna pisały na holenderskich redditach i grupach FB osoby z jej otoczenia od lat (tj. znajomi ze szkoły z jej miasteczka, swoją drogą niezłe szuje...) ale nikt nie dawał temu wiary i byli blokowani... bo w sumie o  każdej juciuberce można coś takiego wymyślić.

Nikkie zaczęła terapię hormonalną w wieku 14 lat (mówi o tym w filmie) zanim zaczęła męskie dojrzewanie, dlatego nie ma wielu drugorzędnych cech płciowych tzw. fenotypu. I tak, w Polsce też są takie osoby, mam taką osobę w mojej rodzinie. 
Jeśli chodzi o Nikkie to jest dla mnie zaskakujące bo nie spodziewałam się, ale dalej ją kocham i będę ją wspierała, a tych którzy ją zastraszali powinno się skazać. To obrzydliwe grzebać w życiu komuś kto chce pogrzebać przeszłość i być znanym ze swej twórczości, a nie odmienności
 

No dokladnie! 👏 W Holandii os dawna to już krążyło, tylko w mniejszym gronie, dopiero teraz poszło na cały świat. Drama o nic. Wystarczy zobaczyć jak jej wyświetlenia poszły w górę.

 

I każdy bedzie jej żałował, mówił jaka to nei dzielna i wspaniała, a tak naprawdę po cichu dla większości to szok, niezrozumienie i brak akceptacji. Ale kto sie przyzna do tego głośno, gdy teraz trzeba alceptowac wszystko i wszystkich. Mnie to obrzydza i tyle, nie bronie jej zyc i byc szczęśliwa, czuje sie okłamana, oszukana i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×