Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o wpłaty na WOŚP!!!!

Polecane posty

Gość gość

Każda złotówka się liczy 🙂

 

Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy

numer konta: PL 13 9015 0001 0301 5256 4819 4064

w tytule można podać swoje Imię i Nazwisko 🙂

 

Dziękuje za wpłaty w imieniu Jurka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdzialena

Poszło 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja
12 minut temu, Gość Mdzialena napisał:

Poszło 500.

Sprawdzimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialena

Wiadomo naciągacz podał swój numer, niech sprawdza czy doszło nigdy nie dojdzie.

11 minut temu, Gość Policja napisał:

Sprawdzimy to.

To karalne jest oszustwo wośp ma inny numer konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
40 minut temu, Gość gość napisał:

Każda złotówka się liczy 🙂

 

Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy

numer konta: PL 13 9015 0001 0301 5256 4819 4064

w tytule można podać swoje Imię i Nazwisko 🙂

 

Dziękuje za wpłaty w imieniu Jurka!

zamknij tą komunistyczną manifę !!!!! !! !!! !!!żydzie - kolaborujesz z żydami:

 

państwo polskie ma zapewniać sprzęt w szpitalach, a skoro go nie ma to znaczy, że rząd kradnie na osiem potęg! !!

 

lista złodzieji: 

platforma obywatelska, prawo i sprawiedliwość, abw, cba, cbś, sojusz lewicy żydowskiej - SLD, polskie stronnictwo żydowskie -PSL, nowoczesna żydowska, razem z żydami, 

owsiak ma za zadanie co najmniej zamykać oczy ludziom z brakami intelektualnymi i moherom z przyrozumem w błocie, którzy nigdy nie przeczytali ani jednej książki na temat polityczny...... nie wiliczam w to niestety: Mistrza i Małgorzaty, albo Innego świata Gustawa Herlinga Grudzińskiego i tym podobnych!    

Pani od polskiego - wiem, że mnie nie lubiałaś i miałaś mi za złe moje wyskoki i kłótnie z panią..... ale za tego Gustawa: Inny świat, powinienem dostać jednak dwie oceny wyżej z matury.......  dzięki niesprawiedliwej demokracji zamiast szóstki wstawiliście mnie czwórkę...... KOMUNISTYCZNA UNIA EUROPEJSKA - SZKOLNO KOMISJO ŻYDOWSKA

mohery nie głosujcie..... chyba, że dojrzejecie do rozumowania tak jak Konfederacja!  GRZEGORZ BRAUN - na przykład wam daję!

UNII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII EUROPEJSKIEJ SIĘ WAM ZACHCIAŁO STARE buty upaprane w parszywej mazi z żydowskim nasieniem!

 

CZY UNIA EUROPEJSKA OBRONI NAS PRZED ROSZCZENIAMI ŻYDOWSKIMI ? 

CZY UNIA EUROPEJSKA ALBO OWSIAK DA NAM KASĘ NA POLSKIE WOJSKO ?

CZY ŻYDZI Z ROSJII ISRAELA ORAZ USA DADZĄ NAM DOPŁATY ZA POLSKĄ SUWERENNOŚĆ I POLSKIE WOJSKO ?

 

JEŻELI NIE - A NIE DADZĄ ZŁAMANEGO POLSKIEGO GROSZA.  ZAWSZE.

JEŻELI NIE - TO lepiej podsuńcie mohery swoją głowę pod marmurek na któy nie zasługujecie, bowiem zdrajcy narodu nie zasługują na pogrzeb katolicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spie.rdalaj szurze

Zlepisz w końcu tą kłamliwą peezdę ty kürvo faszystowska? Znajdzie się kij i na twój naziolski ryj, szm.ato! 

...y psychiczny frustrat z konfederacji. Mały mu nie dyga (do czego sam się przyznał), więc odreagowuje na kobiecym forum jak reszta prawackich śmie.ci. Żałosny pajac z szutrem w jajach. Takich należy leczyć i to przymusowo! Na łeb oczywiście, bo jajca już stracone, o ile w ogóle kiedykolwiek istniały😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOŚP
4 godziny temu, Gość Madzialena napisał:

Wiadomo naciągacz podał swój numer, niech sprawdza czy doszło nigdy nie dojdzie.

To karalne jest oszustwo wośp ma inny numer konta.

To jest oficjalny numer konta Jurka Owsiaka i proszę o wpłaty na ten numer, a nie na inne fałszywe. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce

Temat prowo albo założony przez naciągacza. Pomijam już komentarze tego faszystowskiego oszołoma wyżej, bo z każdym dniem jak widać choroba psychiczna u niego postępuje.

Prawdziwy numer konta WOŚP zamieszczony jest na stronie Fundacji i jeśli ktoś chciałby pomóc, tylko na to konto powinien wpłacać pieniądze.

Numer konta: mBank SA 14 1140 1010 0000 5244 4400 1007 

Więcej informacji na stronie Orkiestry:

htt ps :// ww w. wosp. org. pl/ fundacja/ kontakt (spacje do usunięcia)

Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli. Nie dajcie się naciągaczom ani hejterom. Siema! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce

Ja wpłaciłam bezpośrednio z mojego banku, który to uruchomił specjalne konto na WOŚP.❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Jak Owsiak przestanie brać kasę z wośp dla siebie, to wpłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donosiciel

Tak czy inaczej oszust jest bardzo łatwo namierzany przez Policję,  jego konto z personaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×