Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bolo

Kolejne spotkanie z ex- jak się zachować

Polecane posty

Gość Bolo

We wrześniu się rozstaliśmy. Nie byliśmy ze sobą długo. Nagle, z randki na randkę, z chwil pełnych pocałunków itp. stwierdziła że widzi we mnie jednak kolegę. Urwaliśmy kontakt, bo mówiła że w tej chwili tylko taka relacja może nas łaczyć i tylko na tej zasadzie się spotykać możemy, czego ona by chciała , i że nic mi nie obiecuje. Ja odmówiłem, a gdy próbowałem się umówić na innych zasadach, ona odmówiła. I powiedziałem, że możemy się widywać tylko gdy będzie chciała docenić że jest dla mnie ważna.  Teraz widzieliśmy się po Nowym Roku, spędziliśmy miło czas, potem dostałem esa "Dziękuję za bardzo miły wieczór". Mamy kontakt ze sobą, jesteśmy umówieni na piątek i na imprezę za 2 tyg.. Jak w smsie czy na messengerze napiszę jej komplement czy wyślę nieraz buziaka, to najpierw mówiła "przestań", teraz przemilcza. Wiem, że nie ma nikogo, ale ma aktywne konto na sympatii, gdzie się codziennie loguje. Znajomi mi sprawdzili. Chyba zdaje sobie sprawę, że wciąz jest dla mnie ważna. Jak powinienem się wobec niej zachowywać? Czekać? Zwyczajnie rozmawiać jak ostatnio? Czy wyjaśnić sytuację i przyznać, że moje uczucia się nie zmieniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabcia

PO prostu spędź z nią znów miło czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Coz jestem zdania, ze jestes pipa. Dajesz sobie pojezdzac oo sobie. Nawet jezdzi nie w siodle, ale na oklep. 

Ale jak ktos chce wkladac rece do ogniska? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat

A ja tak nie uważam. Może potrzebny był jej czas i coś zrozumiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćź

Pogadaj z nią sczerze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Myślę że ma Cię w duupie i jesteś typowym orbiterem a w zanadrzu szuka lepszych opcji i w każdej chwili możesz iść w odstawke. Wystarczy że z kimś zaiskrzy od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

To ty pisałeś że szorujesz miejca intymne octem bo masz swierzb? (W wątku ŚWIERZB!!!! na uczuiowym). Lepiej się z nią nie spotykaj bo ją zarazisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

To ty pisałeś że szorujesz miejca intymne octem bo masz swierzb? (W wątku ŚWIERZB!!!! na uczuiowym). Lepiej się z nią nie spotykaj bo ją zarazisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

A może chcesz zrobic to: 

kafeteria.pl temat-663268 Jak-zabic-zone-aby-nie-bylo-na-mnie (linki nie wchodzą) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

To ty pisałeś że szorujesz miejca intymne octem bo masz swierzb? (W wątku ŚWIERZB!!!! na uczuiowym). Lepiej się z nią nie spotykaj bo ją zarazisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

A może chcesz zrobic to: 

kafeteria.pl temat-663268 Jak-zabic-zone-aby-nie-bylo-na-mnie (linki nie wchodzą) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×