Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kto denerwuje was na kafe

Polecane posty

Gość Gosc

Siedziała tu kiedyś jedna p1zda, dla której macierzyństwo zaczyna się od trzydziestki plus, a każda rodząca przed tym wiekiem jest g0wniarą, 500plusiarą, żeruje na kasie teściów i męża bo sama z gołym tyłkiem wyszła z domu 😄 a w ogóle to od 25 lat w psychologii zaczyna się dojrzałość społeczna do posiadania dzieci, a zresztą obecne dziewczyny 2 tym wieku są tak głupie, że nie różnią się umysłowo od nastolatki:D Chyba sądziła po sobie. Pozdrawiam ją gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Może jest ich kilka, a może jedna, ale denerwuje mnie ta, która zakłada tu często tematy z bardzo rozbudowanymi, wielozdaniowymi nagłówkami. Typu" jak wam się wydaje czy coś tam bo przecież coś tam, ale jak nie coś tam to coś tam. Jakie jest wasze zdanie o czymś tam?" A same tematy są z pogranicza psychologii, chłopskiej filozofii i tego co zasłyszała. Tylko mnie się to rzuca w oczy?

Tak ja też ją widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Przemek 29 napisał:

Sama jesteś chora psychicznie

Oj Przemo, Przemo... dajesz już te zdjęcia bez oczu? To dobrze😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotka

I znowu Gremlinie wyszłeś z gumisiowego lasu :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek
4 minuty temu, Gość Mamrotka napisał:

I znowu Gremlinie wyszłeś z gumisiowego lasu :)))))

On to wygląda jakby dostał po gałach :))) Gremlin prszemo 29 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesciowa
6 minut temu, Przemek 29 napisał:

A skopać cię po pizzdzie.

Kuzwa Gremlin !!!Jak ktos pisze tobie prawde to sie wysrańcu obrazasz :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milwaukee

Mnie wkurzała "dziewczyna od sadu". Rzygać mi się chciało jej wątkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrr

Wkurza mnie tu jedna czepliwa menda  która w każdym problemie widzi coś, co już było 😄 Wg niej użytkowników jest pięciu na krzyż i każdy co miesiąc zakłada o sobie wątek, dlatego też gdy ktoś utworzy temat ze swoim problemem to ta menda mu napisze "O to znowu ta..." albo "O znowu ta wariatka, co..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrr
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Siedziała tu kiedyś jedna p1zda, dla której macierzyństwo zaczyna się od trzydziestki plus, a każda rodząca przed tym wiekiem jest g0wniarą, 500plusiarą, żeruje na kasie teściów i męża bo sama z gołym tyłkiem wyszła z domu 😄 a w ogóle to od 25 lat w psychologii zaczyna się dojrzałość społeczna do posiadania dzieci, a zresztą obecne dziewczyny 2 tym wieku są tak głupie, że nie różnią się umysłowo od nastolatki:D Chyba sądziła po sobie. Pozdrawiam ją gorąco.

O patrz a mnie na odwrót, swego czasu denerwowala typiara, która urodziła koło 20-tki, przechwalala się mieszkaniem po kimś tam i pracą w kancelarii u chrzestnej,  a wszystkie starsze od niej były głupsze, bo nie miały takich perspektyw jak ona. Pisała mega zajadłe posty o tym jak staro jest rodzić koło 30-40 i ona się wyrobiła wcześniej, będzie zgrabną mamą a reszta to prukwy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×