Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kto denerwuje was na kafe

Polecane posty

Gość gosc

jest tutaj jedna szczesliwa pani,ktora tylko szuka by plunąc jadem i sie dopierdzielic do jakiegos zwrotu. Pozdrawiam ja goroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

jest tutaj jedna szczesliwa pani,ktora tylko szuka by plunąc jadem i sie dopierdzielic do jakiegos zwrotu. Pozdrawiam ja goroca

gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ta nawiedzona antropolożka, która zawsze znajdzie artykuł kompletnie nie pasujący do tematu 😄 później się jeszcze wypiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

może przyszła mamusia

Chociaż od kilku mcy spokój.Moze wkoncu zaszła w ciążę.

Nie zaszła zalozyla juz temat na pazdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie wkurza Przemek, człowiek miliona nicków, wiecznie te same pytania, swoje głupie zdjęcia,i obrażanie kobiet poprzez swoje głupio-mądre komentarze.

On jest poprostu przegrywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba ja w końcu zamknęli w psychiatryku, bo ostatnio jest spokój.

To straszne, ona ma co najmniej dwojke dzieci!

A tak naprawde to ona smieszy, a wkurzaja mnie te co macierzynstwo to dla nich religia, bezdzietne nie powinny zyc, ta co urodzila jedno i/lub przez cesarke i /lub karmila z butelki to nie matka tylko opiekunka dziecka i wogole bez dzieci to wziasc sznur i sie powiesic bo po co zyc, dziecko to sens, cel i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorzy tematow typu "dziwne zachowanie szwagierki" albo "natretna matka partnera wchodzi bez pukania' 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i jeszcze to, ze jak wchodzę na dział kobieta na wp to zawsze jest tam artykul stworzony z jakiegoś tematu z kafe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta od naczelnika, stazystek, a teraz w temacie dylematów dotyczących faceta, którego nie zna.

Danonek o jedzeniu, tyciu, chudnieciu, wymiotach.

Ta, która ma jakieś różowe kwiatki w avatarze.

Tych, które wszystkich wyzywają od s.uk.

Te, które chcą, żeby zgadywać, czy są w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ta od naczelnika, stazystek, a teraz w temacie dylematów dotyczących faceta, którego nie zna.

Danonek o jedzeniu, tyciu, chudnieciu, wymiotach.

Ta, która ma jakieś różowe kwiatki w avatarze.

Tych, które wszystkich wyzywają od s.uk.

Te, które chcą, żeby zgadywać, czy są w ciąży.

No mnie też. To Nenesh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To straszne, ona ma co najmniej dwojke dzieci!

A tak naprawde to ona smieszy, a wkurzaja mnie te co macierzynstwo to dla nich religia, bezdzietne nie powinny zyc, ta co urodzila jedno i/lub przez cesarke i /lub karmila z butelki to nie matka tylko opiekunka dziecka i wogole bez dzieci to wziasc sznur i sie powiesic bo po co zyc, dziecko to sens, cel i wszystko

O tak, mnie to też śmieszy i wkurza trochę, że bezdzietna to dlatego że nie może, albo partner nie chce (no bo wiadomo że KAZDA kobieta chce dziecko) i zazdrości wszystkim dzieci i dlatego nienawidzi matek i dzieci. 

I jeszcze to przekonanie, że jak ktoś pisze coś złego o mdkach i bombelkach to zazdrosna bezplodniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

O tak, mnie to też śmieszy i wkurza trochę, że bezdzietna to dlatego że nie może, albo partner nie chce (no bo wiadomo że KAZDA kobieta chce dziecko) i zazdrości wszystkim dzieci i dlatego nienawidzi matek i dzieci. 

I jeszcze to przekonanie, że jak ktoś pisze coś złego o mdkach i bombelkach to zazdrosna bezplodniaczka.

Konkubiny też są konkubinami tylko i wyłącznie dlatego, że facet "miga się od slubu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie akurat ta co "wywrzeszczała teściowej prosto w twarz" bardzo śmieszy 😀 jej wpisy pełne są dramatyzmu. 

Wkurzają mnie osoby, które nie mają/nie planują dzieci, a na tym forum są ekspertami od wychowywania. Jak nie masz dochodu 5000 na miesiąc to czytasz, że dziecko jest nieszczęśliwe z Tobą i w ogóle to jesteś patologią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie wkurza jak ktoś pisze na okrągło madki i bombelki. Tekst jest tak stary i słaby, że aż mdli z zażenowania. Podobne mam odczucia co do Karin, Grażyn i innych Sebków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mnie wkurza jak ktoś pisze na okrągło madki i bombelki. Tekst jest tak stary i słaby, że aż mdli z zażenowania. Podobne mam odczucia co do Karin, Grażyn i innych Sebków. 

A co proponujesz zamiast madek i bombelkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie wkurza jak ktoś pisze na okrągło madki i bombelki. Tekst jest tak stary i słaby, że aż mdli z zażenowania. Podobne mam odczucia co do Karin, Grażyn i innych Sebków.

Jak piszesz Sebiks i Karyna, Janusz i Grażyna, madka i bombelek od razu wiadomo o jaki typ człowieka chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie wkurza pisanie o krówkach rozpłodówkach i wiadrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie wkurzają (a raczej śmieszą) te, które niby takie mądre i ogarnięte, a odpowiadają na jawne prowokacje i się produkują w komentarzach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta co co pisze Madki i bombelki.  Bezpłodne stare babsko które nienawidzi kobiet w ciąży, matek i dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ta co co pisze Madki i bombelki.  Bezpłodne stare babsko które nienawidzi kobiet w ciąży, matek i dzieci. 

O właśnie, takie osoby jak ta od tego komentarza są najbardziej denerwujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie jeszcze denerwuje osoba, która zakład ciągle tematy "teściowa kocha tylko wnuków a wnuczki ignoruje", "teściowa kocha tylko synów, nienawidzi synowych i innych kobiet" i osoby reprezentujące poglądy "tylko syn to dumą dla ojca i matki, dziewczynki to porażka bo do niczego się nie nadają i mają ciężko w życiu", "matki chca córki, ale lepiej mieć synów, bo każdy mężczyzna chce mieć tylko synów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mnie wkurza jak ktoś pisze na okrągło madki i bombelki. Tekst jest tak stary i słaby, że aż mdli z zażenowania. Podobne mam odczucia co do Karin, Grażyn i innych Sebków. 

O rany, dokladnie. Mam wrazenie ze z tych tekstow korzystaja juz tylko tacy zacofani ludzie 30+, ktorzy srednio ogarniaja internet i beda walkowac te teksty do porzygu. Strasznie juz to zenujace. Takim ludziom zwyczajnie brakuje inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie tylko irytują, te które podają co do dnia i godziny kiedy się bzykały, jest kilka dni (max tydzień) po tym już więcej sikają, wszystko je boli jak na okres ale inaczej i pytania czy są w ciąży, no może w końcu się znajdzie na tym forum wróżka. Już nie mówiąc jak opisują jakie mają płyny i inne wydzieliny w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mnie denerwuja najbardziej te pytania czy moge byc w ciazy lub ktos ma 40 stopni goraczki co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Danonek - 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki
Dnia 16.01.2020 o 09:34, Gość gość napisał:

Mnie wkurza Przemek, człowiek miliona nicków, wiecznie te same pytania, swoje głupie zdjęcia,i obrażanie kobiet poprzez swoje głupio-mądre komentarze.

On jest poprostu przegrywem

Od wczoraj Gremlin go nazywają :)Chyba ponad 10 postow założył niektore z fotkami żałosny typ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może jest ich kilka, a może jedna, ale denerwuje mnie ta, która zakłada tu często tematy z bardzo rozbudowanymi, wielozdaniowymi nagłówkami. Typu" jak wam się wydaje czy coś tam bo przecież coś tam, ale jak nie coś tam to coś tam. Jakie jest wasze zdanie o czymś tam?" A same tematy są z pogranicza psychologii, chłopskiej filozofii i tego co zasłyszała. Tylko mnie się to rzuca w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Niki napisał:

Od wczoraj Gremlin go nazywają :)Chyba ponad 10 postow założył niektore z fotkami żałosny typ....

Przemek Pravik vel Madafaka vel Markus 91 vel fallus16 vel Trzepiekoński vel milion nicków, podobno jest po prostu chory psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×