Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fargara

Lifting twarzy hifu w Gdańsku

Polecane posty

Gość Fargara

Mam spory problem z chomikami. Z tego powodu chciałabym wybrać sie na zabieg hifu ale mam tutaj dwa dylematy:
zapisać się do Yasumi
czy zapisać się do Clinica cosmetologica…..
Oba gabinety mają dobre opinie ale gdzie się zapisac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabanowiec

Clinica cosmetologica jest droższa niż yasumi ale jest to kwestia sprzętu. Maja tam ultraformer III a jest to urządzenie najnowocześniejsze no i byle kosmetyczka nie ma uprawnień do wykonywania na nim zabiegów.Jest to urządzenie medyczne tak więc może je obsługiwać jedynie lekarz medycyny estetycznej. Jest o wiele silniejszy tak więc ja bym tutaj nie oszczedzała.No ale Twój wybór 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka

W obu miejscach sa rózne urządzenia. Clinica cosmetologica ma ultraformer iii który jest silniejszy, yasumi ma med lift, który jest nieco delikatniejszym urządzeniem. Z drugiej strony yasumi jest tańsze. Tak więc to jaki gabinet wybierzesz zależy od tego jakie masz oczekiwania i na jakie rezultaty czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabanoviec

No własnie patrze ale równica jest spora bo prawie 2 krotna.... Czy warto jest tyle płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka

Nie wiem jak jest w przypadkku yasumi ale sama byłam w clinica cosmetologica na ultraformerze i moim zdaniem róznica jest badzo duża bo widziałam rezultaty prakycznie po pierwszym zabiegu. Brałam pod uwage mozłiwośc wybrania sie na drugi zabieg ale nie było to mi potrzebne. Jeden zabiegów zupełnie wystarczył. Czytałam wcześniej o med lift ale często trzeba wybrać sie na kilka zabiegów tak wiec moim zdaniem nie jest to żadna oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonywałam w clinica cosmetologica hifu, zależało mi głównie na podniesieniu brwi oraz wyrównaniu bruzd nosowo wargowych ale efekt jaki osiągnęłam jest o wiele lepszy niż się spodziewałam. W zasadize podniosło mi cała twarz oraz wygląda o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×