Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wege

Obowiązkowy weganizm. Trzeba zakazać mięsa!

Polecane posty

Nie ma sensu ta dyskusja. Życzę rozwinięcia umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Asha. napisał:

Nie ma sensu ta dyskusja. Życzę rozwinięcia umysłu

No jasne, co ja cie bede przekonywal, ze zwierze niczym nie zawinilo, a ginie i cierpi przez cale zycie, zebys mogla potem sobie szyneczke do ust wsadzac, mmm szyneczka mniam mniam :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zerwany napisał:

No jasne, co ja cie bede przekonywal, ze zwierze niczym nie zawinilo, a ginie i cierpi przez cale zycie, zebys mogla potem sobie szyneczke do ust wsadzac, mmm szyneczka mniam mniam :PP

Ja jem pół kilo miesiwa dziennie, a czasem nawet kilogram. 

Żeby mieć siłę do PRACY trzeba jeść mięso i ziemniaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w restauracji zamówiłem rozbef medium, jak kroiłem była krew na talerzu. 

Był przepyszny w smaku, było czuć smak krwi 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki power jest po zjedzeniu takiej wołowiny, człowiek czuje sie jak nowo narodzony. 

Mięso 🥩 górą! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kato napisał:

Ostatnio w restauracji zamówiłem rozbef medium, jak kroiłem była krew na talerzu. 

Był przepyszny w smaku, było czuć smak krwi 👍

Wow byles w restauracji, wow ;d.

A wiesz ile razy ja bylem w knajpach w latach 2015-2017, nawet nie pytaj ;d. I to w roznych zakatkach anglii jadlem ;d. I wlasnie dzieki temu nie jem miesa, moje kubki smakowe bardzo sie wzbogacily ;d.

twoje sa biedne jak na biedaka przystalo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kato napisał:

A jaki power jest po zjedzeniu takiej wołowiny, człowiek czuje sie jak nowo narodzony. 

Mięso 🥩 górą! 

Wolowina jest ciezkostrawna, powoduje raka a krowy wydzielaja gazy szkodliwe dla dziury ozonowej.

To wlasnie dzieki takim jak ty mamy dzisiaj upaly, susze, rzeki wysychaja. Za jakis czas bedziesz mial wolowine, ale wody nie bedzie ;d. Polecam zamiast zrec wolowine, wypic sobie z litr wody albo najesc sie owocow, to tez jest power

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zerwany napisał:

Wow byles w restauracji, wow ;d.

A wiesz ile razy ja bylem w knajpach w latach 2015-2017, nawet nie pytaj ;d. I to w roznych zakatkach anglii jadlem ;d. I wlasnie dzieki temu nie jem miesa, moje kubki smakowe bardzo sie wzbogacily ;d.

twoje sa biedne jak na biedaka przystalo ;d

Haha 😂 

Biedak nie zarabia 8 tysiecy miesięcznie, nie ma własnego mieszkania i prawie nowego samochodu, markowych ciuchów perfum itd itp a ja mam 😁

Do tego wyglądam jak model i lalunie szczają z podnjecenka po nogach na mój widok. 

Czuje się jak król życia 🙋🏻‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zerwany napisał:

Wolowina jest ciezkostrawna, powoduje raka a krowy wydzielaja gazy szkodliwe dla dziury ozonowej.

To wlasnie dzieki takim jak ty mamy dzisiaj upaly, susze, rzeki wysychaja. Za jakis czas bedziesz mial wolowine, ale wody nie bedzie ;d. Polecam zamiast zrec wolowine, wypic sobie z litr wody albo najesc sie owocow, to tez jest power

Haha 😂 mam gdzieś dziurę ozonową 

Jem w restauracjach i wożę tylek nowym modelem audi a ty jesz sałatę i pedałujesz na rowerze bo nie masz pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie podchodzac do tego, to 8 tysiecy zlotych miesiecznie to jest bardzo biednie.

Prawdziwe pieniadze zaczynaja sie wedlug mnie od 10.000 dolarow co miesiac.

Twoje 8tys dla niektorych to sa drobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kato napisał:

Haha 😂 mam gdzieś dziurę ozonową 

Jem w restauracjach i wożę tylek nowym modelem audi a ty jesz sałatę i pedałujesz na rowerze bo nie masz pieniędzy. 

nie pedaluje na rowerze, za to dzieki temu ze jem salate biegam i maszeruje, a kiedys wystartuje dzieki temu w triatlonie, a ty dzieki temu ze jezdzisz swoim biedackim audi, zasilasz arabow, ktorzy dzieki benzynie kupuja sobie ferrari ze zlota :D

Ty do nich to bardzo kiepsko wypadasz ze swoim audi i 8000zl miesiecznie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cynik nie chce mi się czytać twoich postów i właściwie ani jednego do końca nie przyczytałem bo to sorry ale  pierdy i jakiesybzdury szkoda mi życia na czytanie takich bzdetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawde pisze.

Araby ciesza sie, ze kupujesz benzyne, bo oni sobie kupuja dzieki temu ferrari ze zlota

A prawdziwa kasa zaczyna sie od 10000 dolarow miesiecznie. Na co ciebie niby stac za 8000zl co miesiac?? To maja byc pieniadze??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kato napisał:

Cynik nie chce mi się czytać twoich postów i właściwie ani jednego do końca nie przyczytałem bo to sorry ale  pierdy i jakiesybzdury szkoda mi życia na czytanie takich bzdetów. 

Idz lepiej zryj ta wolowine cynik hahah... Bleeee <rzyg>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jednak weganizm jest niezdrowy dla człowieka. Ja jeśli nie zjem mięsa co najmniej co drugi dzień to czuję się głodna i słaba. Już prędzej możnaby przejść na dietę owadzią, jeśli trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2020 o 20:56, Kato napisał:

 

💩

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2020 o 20:53, Zerwany napisał:

Statystycznie podchodzac do tego, to 8 tysiecy zlotych miesiecznie to jest bardzo biednie.

Prawdziwe pieniadze zaczynaja sie wedlug mnie od 10.000 dolarow co miesiac.

Twoje 8tys dla niektorych to sa drobne

Człowieku jak ty takich pieniędzy na oczy nie widziałeś/aś nie wiem czym ty tam jesteś.

 

Dnia 4.07.2020 o 20:54, Zerwany napisał:

nie pedaluje na rowerze, za to dzieki temu ze jem salate biegam i maszeruje, a kiedys wystartuje dzieki temu w triatlonie, a ty dzieki temu ze jezdzisz swoim biedackim audi, zasilasz arabow, ktorzy dzieki benzynie kupuja sobie ferrari ze zlota :D

Ty do nich to bardzo kiepsko wypadasz ze swoim audi i 8000zl miesiecznie haha

Lepiej wspierać obcą gospodarkę niż polską, ten kraj patrząc na ludzi takich jak ty i tak nie ma przyszłości i bardzo cieszę się z powodu że wyprowadziłem się do Japoni na stałe 5 lat temu.

Dnia 4.07.2020 o 20:59, Zerwany napisał:

Ja prawde pisze.

Araby ciesza sie, ze kupujesz benzyne, bo oni sobie kupuja dzieki temu ferrari ze zlota

A prawdziwa kasa zaczyna sie od 10000 dolarow miesiecznie. Na co ciebie niby stac za 8000zl co miesiac?? To maja byc pieniadze??

 

Znowu, o takich pieniądzach możesz pomarzyć. Jak ci mamusia powiedziała że tyle zarabia na kasie w biedronce to najprawdopodobniej się puszcza. Co do tej prawdy, prawda w .... Mylisz fakty naukowe. Pamiętaj także że mimo iż białka zwierzęce nieco szkodzą to także przyspieszają ewolucje mózgu czyli czegoś czego nie masz. Gdyby nie mięso zwierzęce teraz byś popierdalał w jaskini, no dobra może byś robił na polu pszenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×