Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wege

Obowiązkowy weganizm. Trzeba zakazać mięsa!

Polecane posty

Gość Wege

Ludzie powinni przejść na weganizm, wszyscy bez wyjątku. Hodowla zwierząt jest szkodliwa dla środowiska, mięso zaś tuczy i grubi ludzie wydzielają więcej szkodliwych gazów. Weganie natomiast nie tyją, są zdrowsi i ich postawa jest bardziej etyczna. Należy ustawowo zakazać spożywania i sprzedaży mięsa. Wszelkie hodowle zwierząt na mięso i przetwory muszą być nielegalne, a wyrabianie z nich przetworów karane więzieniem. Jedzenie mięsa też powinno być karane więzieniem. Tyle się mówi o ochronie środowiska i zwierząt. Weganie też o tym mówią, ale co robią poza mówieniem? Tu trzeba działać, dostać się do Sejmu i zabronić jedzenia oraz produkcji mięsa. Trzeba działać póki jeszcze możemy, bo inaczej ci prymitywni mięsożercy zabronią nam działalności i nic dla świata nie zrobimy. Załóżmy jakieś ugrupowanie wegańskie, zbierajmy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, która zakaże mięsa. Musimy rosnąć w siłę jeśli chcemy coś zmienić, a nie tylko gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wege napisał:

[...] Weganie też o tym mówią, ale co robią poza mówieniem? [...]

A co Ty robisz, poza 'mówieniem' i zakładaniem prowokacji w sieci? Tak z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wege
Przed chwilą, Nenesh napisał:

A co Ty robisz, poza 'mówieniem' i zakładaniem prowokacji w sieci? Tak z ciekawości...

Co ja robię? Przedstawiam konkretne rozwiązania. Namawiam znajomych do różnych akcji, rozdajemy ulotki promujące weganizm, protestujemy przeciw hodowlom zwierząt. Domagamy się zakazu podawania mięsa w szkolnych stołówkach, czy sprzedaży potraw mięsnych i przetworów zwierzęcych w pobliżu szkół i urzędów, składamy petycje na te i inne tematy, ale nikt ich nie czyta. Potrzebujemy większej siły przebicia. Stąd pomysł na wegańskie ugrupowanie polityczne i obywatelską inicjatywę ustawodawczą by zakazać jedzenia mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wege napisał:

[...] Przedstawiam konkretne rozwiązania. [...]

Chętnie się zapoznam...

Przed chwilą, Gość Wege napisał:

[...] Namawiam znajomych do różnych akcji [...]

Z jakim skutkiem?

Przed chwilą, Gość Wege napisał:

[...] rozdajemy ulotki promujące weganizm [...]

Jakie informacje one zawierają?

Przed chwilą, Gość Wege napisał:

[...] Domagamy się zakazu [...]

W jaki sposób?

Przed chwilą, Gość Wege napisał:

[...] składamy petycje na te i inne tematy, ale nikt ich nie czyta. [...]

Jak myślisz - dlaczego?

Przed chwilą, Gość Wege napisał:

[...] Potrzebujemy większej siły przebicia. [...]

Albo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wege
Przed chwilą, Nenesh napisał:

Chętnie się zapoznam...

Z jakim skutkiem?

Jakie informacje one zawierają?

W jaki sposób?

Jak myślisz - dlaczego?

Albo...?

Te konkretne rozwiązania to  chociażby ustawowe zakazanie mięsa. Znajomi weganie angażują się w akcje propagowania weganizmu. Na ulotkach zamieszczamy informacje o tym jak szkodliwe jest jedzenie mięsa, że weganizm to postawa moralnie lepsza, a spożywanie mięsa powinno być ustawowo zakazane. W jaki sposób domagamy się zakazu jedzenia i produkcji mięsa? Przecież to jest już wyżej napisane przeze mnie i na samym początku. Zakazać ustawowo, przyjąć w Sejmie ustawę zabraniającą jedzenia, produkcji i sprzedaży mięsa. Potrzebujemy więc większej siły przebicia, musimy być głośniejsi, aktywniejsi i to nie tylko w internecie, albo nic nie zdziałamy, ale od naszych działań zależy przyszłość świata. Musimy wprowadzić obowiązkowy weganizm, inaczej nie zatrzymamy zmian klimatycznych. Mięsożercy nie słuchają nas, nie rozumieją naszych postulatów, ignorują nasze petycje przez swoją próżność i wątpliwą postawę etyczną. Nie rozumieją i dlatego odrzucają przejście na weganizm, ale to się musi zmienić. To ci mięsożercy muszą zrozumieć, że robią źle, za ich postawę powinna być kara więzienia, wtedy zmienią swoje przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXX

Zgadzam się z Tobą, ja i moi znajomi z pracy gdy uświadomiliśmy sobie, w jakim stanie jest środowisko, bardzo ograniczyliśmy produkty zwierzęce. Koleżanka przeszła na całkowity weganizm, a ja kompletnie zrezygnowałam z mięsa czerwonego i drobiu i jem tylko czasem ryby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schadenfreude

Wegeterroryści mają ogromną empatię do zwierząt, a ludzi utopiliby w szklance wody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx
23 minuty temu, Gość schadenfreude napisał:

Wegeterroryści mają ogromną empatię do zwierząt, a ludzi utopiliby w szklance wody..

Bo ludzie to zaraza tej ziemi, szkodniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęta są po to aby mi smakowały. 

 

Moje żarcie sra na wasze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do pomysłów wege-lobby, ale przyznaję całkowitą rację autorowi/autorce! 

Edytowano przez BlueMoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2020 o 11:40, Gość Wege napisał:

mięso zaś tuczy i grubi ludzie wydzielają więcej szkodliwych gazów. 

To popij kiszone ogórki maślanką i daj relacje jak było

🤣

Jakby nie było to wegańskie

Edytowano przez Jo-asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy jedzą mięso to egoiści

myślą tylko o sobie.

No i do tego jeszcze mięsożercy, to ci którzy nie mają za grosz smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zerwany napisał:

Ludzie którzy jedzą mięso to egoiści

myślą tylko o sobie.

No i do tego jeszcze mięsożercy, to ci którzy nie mają za grosz smaku.

Są tacy co nie mają wyjścia. 

Np eskimosi i inne ludy z północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za mięsem. Czasem jednak coś zjem. Najlepiej kiełbachę z grila. 🙂

Postawą mojej diety są jednak sery i twarogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jo-asia napisał:

Są tacy co nie mają wyjścia. 

Np eskimosi i inne ludy z północy

Oni jedzą dobre mięso. To ostatni ludzie którzy znają smak prawdziwego mięsa, bo to dostępne w Europie czy Ameryce obok prawdziwego mięsa nie stało. To ma tylko przypominać mięso :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zerwany napisał:

Oni jedzą dobre mięso. To ostatni ludzie którzy znają smak prawdziwego mięsa, bo to dostępne w Europie czy Ameryce obok prawdziwego mięsa nie stało. To ma tylko przypominać mięso :d

Tu się zgadzam. Kiedyś na działce dziadek i babcia mieli kilka kur. Miałam wtedy z 10 lat, pamiętam to do dziś. I to nie był ten smak co kurczaka z biedronki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jo-asia napisał:

Tu się zgadzam. Kiedyś na działce dziadek i babcia mieli kilka kur. Miałam wtedy z 10 lat, pamiętam to do dziś. I to nie był ten smak co kurczaka z biedronki. 

haha no ja lubie kurczaka, ale ten dzisiejszy kurczak nie ma smaku i ciagnie sie jak jakas guma a nie mieso ;d. Zreszta nie ma co sie dziwic, slyszalem, ze w wielu rzezniach kurczaki wsadzaja do gazu i je gazuja... A pierwsze co robia, gdy gaz puszczaja to sraja pod siebie... A potem ludzie takie mieso jedza ze smakiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Asha. napisał:

Pozdrawiam znad kanapki z szyneczką 🙂

Udlaw sie ta szyneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zerwany napisał:

Udlaw sie ta szyneczka 😄

I udowadniasz jak to Ci wielcy obroncy zwierzac sa pozbawionymi empatii chamami 😄 czlowiek be a zwierzątko cacy 😄 myslalam, że kazda istota powinna się liczyc 😄

Edytowano przez Asha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Asha. napisał:

I udowadniasz jak to Ci wielcy obroncy zwierzac sa pozbawionymi empatii chamami 😄 czlowiek be a zwierzątko cacy 😄 myslalam, że kazda istota powinna się liczyc 😄

Zwierzeta nie sa tak zlosliwi jak ludzie twojego pokroju ;d

Wlasciwie to wszystkie zwierzeta z jakimi mialem do czynienia poprawiaja mi humor i bawia mnie... A tacy jak ty probuja byc zlosliwi na sile, a udowadniasz tylko ze jestes nic nie warta. Taka swinia, ktora teraz jesz jest madrzejsza i ladniejsza od ciebie ;D. I ma wiecej oleju w glowie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez mięsa niema życia dziecko. 

Poza tym ja bym na zielonym jak królik nie ujechał, prędzej bym z głodu padł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zerwany napisał:

Zwierzeta nie sa tak zlosliwi jak ludzie twojego pokroju ;d

Wlasciwie to wszystkie zwierzeta z jakimi mialem do czynienia poprawiaja mi humor i bawia mnie... A tacy jak ty probuja byc zlosliwi na sile, a udowadniasz tylko ze jestes nic nie warta. Taka swinia, ktora teraz jesz jest madrzejsza i ladniejsza od ciebie ;D. I ma wiecej oleju w glowie ;D.

Nie udawaj pseudointeligenego probujac na sile mnie obrazic pijąc do mojego wygladu, ktorego nie znasz 🙂 to udowania jak tępym czlowiekiem jestes bo nie byłeś w stanie wymyślić czegos adekwatnego. Pozostaje wspolczuc braku rozumu 🙂

Edytowano przez Asha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oboje byscie zdechli, i bylby spokoj

Mniej zwierzat by ginelo a planeta bylaby zdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Asha. napisał:

Nie udawaj pseudointeligenego probujac na sile mnie obrazic pijąc do mojego wygladu, ktorego nie znasz 🙂 to udowania jak tępym czlowiekiem jestes bo nie byłeś w stanie wymyślić czegos adekwatnego. Pozostaje wspolczuc braku rozumu 🙂

No wiesz co, a ty poraz drugi udowadniasz ze jestes podlejsza i gorsza niz taka swinka, ktora codziennie wkladasz do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zerwany napisał:

No wiesz co, a ty poraz drugi udowadniasz ze jestes podlejsza i gorsza niz taka swinka, ktora codziennie wkladasz do buzi

I tu się mylisz 😄 bo ogolnie mięso spozywam rzadko 😄 śmieszy mnie tylko zacietrzewienie gdzie komus czegos chce sie zakazac bo ma sie inne "ideały" to jest dopiero ograniczenie i bieda umyslowa.

A życzenie śmierci innym ludziom? Dno dna 

Edytowano przez Asha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Asha. napisał:

I tu się mylisz 😄 bo ogolnie mięso spozywam rzadko 😄 śmieszy mnie tylko zacietrzewienie gdzie komus czegos chce sie zakazac bo ma sie inne "ideały" to jest dopiero ograniczenie i bieda umyslowa.

A życzenie śmierci innym ludziom? Dno dna 

No lepiej zeby ludzie gineli niz zwierzeta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zerwany napisał:

No lepiej zeby ludzie gineli niz zwierzeta ;D

Zastanow sie nad tym co napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Asha. napisał:

Zastanow sie nad tym co napisales

Nie musze ; d. Lepiej zeby gineli ludzie niz zwierzeta ;d.

Kiedys w koncu wyginiemy wszyscy ;d. Kazdy kto je mieso robi z planety Ziemia jedna wielka kupe ;d

1 minutę temu, Asha. napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×