Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Klaudia Cukier Puder

Polecane posty

Gość Gość

Siemanko, co sądzicie o dziewczynie, która na YT publikuje filmy pod nickiem Klaudia Cukier Puder?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest śliczna, robi schludne makijaże, jest profesjonalistką. I tyle... filmiki ma mimo wszystko nudnawe, więc rzadko oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkw

Strasznie nudna, nie daje rady jej oglądać bo się tak wszystkim podnieca, wszystko wyglada na wspolprace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kolejny temat i kolejne hejty nudnaaa glupia, bla bla po co to zakladacie???? Zacznijcie same cos nagrywać skoro nikt wam nie pasuje🤣🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile ona ma wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.01.2020 o 20:14, Gość gosc napisał:

Kolejny temat i kolejne hejty nudnaaa glupia, bla bla po co to zakladacie???? Zacznijcie same cos nagrywać skoro nikt wam nie pasuje🤣🤣 

No sorry, ale nikt tu nie hejtuje. Ja uważam, że ma buzie anioła i choć robi nudne filmy to czasem lubię coś jej obejrzeć ot, tak żeby na nią popatrzeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prześliczna dziewczyna, po prostu laleczka. Niestety ma tendencje do takiego słodko-mentorskiego tonu, dlatego rzadko ją oglądam. Ale jest naprawdę piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś pokazywała jakieś foto sprzed dekady to nie była aż tak ładna, więc czas działa na jej korzyść. Wiadomo, że włosy, makijaż, paznokcie też robią swoje, ale to naprawdę ładna dziewczyna. Tymbardzirj jak teraz wyprostowala zęby to jest duża różnica 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś pokazywała jakieś foto sprzed dekady to nie była aż tak ładna, więc czas działa na jej korzyść. Wiadomo, że włosy, makijaż, paznokcie też robią swoje, ale to naprawdę ładna dziewczyna. Tymbardzirj jak teraz wyprostowala zęby to jest duża różnica 🙂

Klaudia ma na swoim IG zdjęcie sprzed kilku lat jak była grubsza i przed leczeniem Hashimoto. Widać że jak schudła na buzi to lepiej wygląda, wcześniej była taka pyzata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też mam problemy z tarczyca i mega zazdrościlam jej włosów dopóki nie okazało się że to doczepy. Na starych filmach widać że ma mało włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to bym chciała zobaczyć jej cerę bez dodatkowego oświetlenia, filtrów i retuszu. Jest taki film, gdzie jest niby w domowych pieleszach i jej buzia nie jest już taka idealna (widać nierownomierny kolor, przebarwienia). Też na początku się nabrałam na efekt który widzimy na insta czy YT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja to bym chciała zobaczyć jej cerę bez dodatkowego oświetlenia, filtrów i retuszu. Jest taki film, gdzie jest niby w domowych pieleszach i jej buzia nie jest już taka idealna (widać nierownomierny kolor, przebarwienia). Też na początku się nabrałam na efekt który widzimy na insta czy YT. 

Prawda. Jest bardzo ładna, ale pokazuje nieprawdziwy obraz siebie, swojej skory. Stosuje tak mocne oświetlenie i filtry, że z ledwością można dostrzec pieprzyk na jej nosie - więc wszelkie nierówności, przebarwienia, zmiany trż tym samy zretuszowane.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja to bym chciała zobaczyć jej cerę bez dodatkowego oświetlenia, filtrów i retuszu. Jest taki film, gdzie jest niby w domowych pieleszach i jej buzia nie jest już taka idealna (widać nierownomierny kolor, przebarwienia). Też na początku się nabrałam na efekt który widzimy na insta czy YT. 

Masz na mysli ten filmik „Zabij pryszcza” gdzie Klaudia siedzi w turbanie?

nie ma takiej skóry jak po podkładzie- to oczywiste. Ma lekkie zaczerwienienia ale to i tak jest ładna cera. Popatrzcie na skórę wielkiej mejkap artist Zmalowanej- jej skórze to nawet filtry nie dają rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen

Robiłam u Klaudii makijaz na ślub i gwarantuje wam że na żywo jest tak samo śliczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to prawda z tymi filtrami. Nikt nie oczekuję żeby miała buzie jak po podkładzie, ale chodzi o to, że jej skora nie ma nawet żadnej struktury na filmach, a żadna skora tak nie wygląda, nawet u małego dziecka. Ma ładna cerę, ok ale nie aż tak jak ja pokazuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co mówi "pytacie się mnie co robię, że mam taką idealna cerę, stosuje to i to" 

A ja bym powiedziala "dziękuję za komplement, ale pamiętajcie, że buzia w kamerze, z filtrami o studyjnym oświetleniem zawsze wygląda dużo lepiej. Moja buzia nie wygląda na żywo tak jak na filmach/zdj".

Niedawno Justyna lgs mówiła, że przy filtrach ludzie mówili że ma idealna cerę, a miala mega trądzik itd. Więc widać, że dobry filtr i światło robią cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Masz na mysli ten filmik „Zabij pryszcza” gdzie Klaudia siedzi w turbanie?

nie ma takiej skóry jak po podkładzie- to oczywiste. Ma lekkie zaczerwienienia ale to i tak jest ładna cera. Popatrzcie na skórę wielkiej mejkap artist Zmalowanej- jej skórze to nawet filtry nie dają rady

Na filmie o pryszczu ma włączone oswietlenie i filtr - zobaczcie sobie choćby po meblach za nią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Madlen
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Na filmie o pryszczu ma włączone oswietlenie i filtr - zobaczcie sobie choćby po meblach za nią. 

No rzeczywiście, masz racje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uuu, co tu tak cicho??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×