Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Seks w trójkącie

Polecane posty

Gość Kasia

Hej 🙂 macie taką przygodę za sobą? Jak wrażenia?

Interesuje mnie układ 2k+m, czyli w sumie potrzebuję kobiety do mojego i Męża łóżka 🙂

Trochę się stresuję, bo w zasadzie człowiek ciągle o tym fantazjuje, a jednak... 🙂

No i mam problem ze znalezieniem takiej koleżanki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
5 minut temu, Bolek napisał:

I będziecie mieć problem, taka "koleżanka" faceta ma na pstryknięcie po co jej parka? Chyba że jesteś bisexualna to są większe szanse. A wrażenia z takiego spotkania to takie że da się zająć tylko jedna kobietą, trzeba być długodystansowcem by dwie obrobić, a do tego dochodzi dodatkowa podnieta w takiej sytuacji. Sprawdź czy twój facet nie jest czasem egoistą i zaproponuj mu odwrót ty i 2,3 facetów

Hej. Lubisz lizać męski rowek? 🤙)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
2 godziny temu, Bolek napisał:

I będziecie mieć problem, taka "koleżanka" faceta ma na pstryknięcie po co jej parka? Chyba że jesteś bisexualna to są większe szanse. A wrażenia z takiego spotkania to takie że da się zająć tylko jedna kobietą, trzeba być długodystansowcem by dwie obrobić, a do tego dochodzi dodatkowa podnieta w takiej sytuacji. Sprawdź czy twój facet nie jest czasem egoistą i zaproponuj mu odwrót ty i 2,3 facetów

Ale po co mam mu to proponować skoro to 2k+m to moja fantazja? Tak, jestem biseksualna 🙂

I dlatego w sumie oczekuje głównie odpowiedzi osób, które są w związkach i w związkach maja taka przygodę za sobą. Chciałabym się dowiedzieć co i jak, jak wrażenia. Nie potrzebuje gdybania i filozoficznych myśli na zasadzie: wydaje mi się. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Mam za sobą 10 lat swingowania z partnerką bi. Nic mi się nie wydaje tylko wiem z doświadczenia. Ciężko będzie wam znaleźć, jest pełno ogłoszeń w necie gdzie głupia panienka szuka bzykania dla swojego "misia" bo inaczej ja zostawi, oczywiście wszystkie są lekko bi. Takie ogłoszenia nie różnią się niczym od waszego i kobiety omijają je z daleka. Szukaj sama kobiety bi, na kawie powiedz że masz męża ale szukasz dla siebie i on nie uczestniczy, z oczywistych względów nie wyrzucisz go z mieszkania, i jeśli jej to przeszkadza nawet nie będzie na was patrzył tylko wyjdzie do innego pokoju. Reszta zależy od zachowania twojego faceta, jeśli będzie oślinionym napaleńcem to kobieta zaraz ucieknie. Mi się nie zdarzyło by jakaś kobieta zabroniła mi patrzeć, a na następnym spotkaniu gdzie już wiedziała że moja partnerka jest w 100% bi i że jestem "spoko" sama zapraszała bym się dołączył. Zachowanie i cierpliwość to klucz do sukcesu.

O, od razu lepiej 🙂 dzięki, zawsze dowiedziałam się trochę więcej 🙂

Mógłbyś tylko zrezygnowac z ironicznego tonu, bo misio mnie nie zostawi, inicjatywa jest moja, a on sam zastanawia się czy nie byłby zazdrosny. Możesz więc dać sobie siana z ironia 😛 ale ogólnie poza tym bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Kasia napisał:

O, od razu lepiej 🙂 dzięki, zawsze dowiedziałam się trochę więcej 🙂

Mógłbyś tylko zrezygnowac z ironicznego tonu, bo misio mnie nie zostawi, inicjatywa jest moja, a on sam zastanawia się czy nie byłby zazdrosny. Możesz więc dać sobie siana z ironia 😛 ale ogólnie poza tym bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂🙂

i jak sie posuwa namawianie misia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
15 godzin temu, Gość Kasia napisał:

Hej 🙂 macie taką przygodę za sobą? Jak wrażenia?

Interesuje mnie układ 2k+m, czyli w sumie potrzebuję kobiety do mojego i Męża łóżka 🙂

Trochę się stresuję, bo w zasadzie człowiek ciągle o tym fantazjuje, a jednak... 🙂

No i mam problem ze znalezieniem takiej koleżanki 🙂

Hej też chciałbym spróbować czegoś nowego w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Jak szukacie faceta do trojkata to chetnie sie przyłączę. Dobrze zbudowany, z duzym sprzetem albo ogromnym bo tez takie komenatrze po zdjeciu bokserek slyszalem, to prosze pisac na maila kamillo@buziaczek.pl jestem ze Świdnicy do Wrocka, Wałbrzycha i ogolnie do 60km moge dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Oczywiście zdjecia moge przeslac na maila, rowniez nago, nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A ile masz lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×