Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam 17 lat i jeszcze nie miałam chłopaka

Polecane posty

Gość Gość

Za miesiąc będą moje 17 urodziny a ja jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Zaczynam się bać ze jest coś ze mną nie tak, moje koleżanki już od dawna maja swoje drugie połówki. A ja dalej jestem sama. Moje koleżanki twierdzą ze jestem atrakcyjna i ładna, ale ja mam wrażenie że mówią to tylko po to aby mnie pocieszyć. Owszem czasem ktoś na mnie  zwróci uwagę, ale to jacyś faceci po 20, albo nawet starsi. Dlaczegk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość87

Napisz tutaj gdy będziesz w takiej sytuacji mając lat 27, a teraz do książek. Jutro klasówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gosciu87 z tego co wiem to mam ferie 😉 a po za tym żyjemy w wolnym kraju i nogę pisać sobie gdzie chce, kiedy chce i to co chce! Jeśli nie chcesz mi pomoc to po prostu się nie odzywaj, i pozwól innym napisać coś bardziej pomocnego 🖕🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze faktycznie nie masz sie czym martwić 

 Wiem ze na pewno tez bys chciala miec skoro koleżanki mają, ale odpuść temat, nie nakręcaj sie ze musisz miec chlopaka, nie mysl o tym caly czas a w końcu jakis sie pojawi. Jestes młoda i na pewno jeszcze sobie prędzej czy później chlopaka znajdziesz 🙂

Swoją drogą poki mozesz ciesz sie wolnością i spokojem, wiem co mowie😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie szukaj na siłę, żeby tylko kogoś mieć. Jesteś jeszcze młodziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

A czemu jak dziewczyna chce  to nich zrobi to!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Przemyslaw 1991 napisał:

Może śmierdzisz?

Może Ty tez skoro nie mzoesz sobie nikogo znalezc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Przemyslaw 1991 napisał:

Ja nie śmierdze

Autorka zapewne tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty

Autorko, ciesz się że jeszcze nie masz chłopaka. Córka mojej znajomej miała chłopaka już w wieku 15 lat. Gdy miała lat 17 urodziła dziecko. Chciałabyś być na jej miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfonso

17 lat i nie masz chłopaka..  spokojnie każda zmora znajdzie swego amatora 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Przemyslaw 1991 napisał:

kobietom śmierdzi z cipy często  i to odstrasza mężczyzn

Wam nie śmierdzi tylko do pierwszego szczania po kąpieli, czyli śmierdzi 23 godziny na dobę, bo nie wycieracie fiu.ta po szczochach i  kapie wam mocz  w gacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obi
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wam nie śmierdzi tylko do pierwszego szczania po kąpieli, czyli śmierdzi 23 godziny na dobę, bo nie wycieracie fiu.ta po szczochach i  kapie wam mocz  w gacie. 

Ja wycieram. I znam jednego który ma nawet obsesję na tym punkcie i w gaciach nosi papier zeby zawsze mógł wytrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Przemyslaw 1991 napisał:

kobietom śmierdzi z cipy często  i to odstrasza mężczyzn

Przecież to Przemek uszaty przegryw,zamilcz w końcu , i idź,,zalicz,, swoją gumową lalkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Anonimzycia napisał:

A czujesz pociąg do chłopców? 

I to bardzo ! Aktualnie jestem zakochana w moim koledze ale on ma dziewczynę 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Przemyslaw 1991 napisał:

Może śmierdzisz?

Do twojej wiadomości nie śmierdze ! Bardzo dbam o maja higienę osobista 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Przemyslaw 1991 napisał:

Ja nie śmierdze

JEEBIE OD CIEBIE RYBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikado

Droga autorko. Spokojnie. Nie spiesz się. Przecież nie weźmiesz pierwszego lepszego tylko po to aby pokazać koleżankom, że masz chłopaka. Trafi Ci się jakiś palant albo psychol i jak się wtedy go pozbędziesz gdy uczepi się ciebie jak rzep, albo co gorsza będzie twoim stalkerem. Tak więc wyluzuj. Młoda jesteś. Masz czas. Obserwuj chłopaków i trzymaj się z daleka od palantów. Na pewno spotkasz kogoś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike
23 minuty temu, Gość Mikado napisał:

Droga autorko. Spokojnie. Nie spiesz się. Przecież nie weźmiesz pierwszego lepszego tylko po to aby pokazać koleżankom, że masz chłopaka. Trafi Ci się jakiś palant albo psychol i jak się wtedy go pozbędziesz gdy uczepi się ciebie jak rzep, albo co gorsza będzie twoim stalkerem. Tak więc wyluzuj. Młoda jesteś. Masz czas. Obserwuj chłopaków i trzymaj się z daleka od palantów. Na pewno spotkasz kogoś wartościowego.

Było kiedyś  takie zdarzenie na południu Polski. 16 latka miała chłopaka. To był jej pierwszy chłopak. Był bardzo zaborczy i chorobliwie o nią zazdrosny. To ją wykańczało psychicznie . W końcu postanowiła z nim zerwać. On nie chciał się z tym pogodzić. Powiedział jej, że ona może należeć tylko do niego i nikt inny jej nie będzie miał.Ta historia zakończyła się dla niej tragicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 to jeszcze młodość... nie przesadzaj. Ja mam prawie 27 i nie miałem, to ja mógłbym narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

I to bardzo ! Aktualnie jestem zakochana w moim koledze ale on ma dziewczynę 😢

Więc wszystko z Tobą w porządku 🙂 wybaw się 🙂 najprędzej spotkasz kogoś po prostu przez przypadek, nie myśląc o tym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

I to bardzo ! Aktualnie jestem zakochana w moim koledze ale on ma dziewczynę 😢

No tak, wy wszystkie jesteście zakochane w zajętych, a fajnych i wolnych chłopaków olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oj chyba cie pipa swędzi... takie rzeczy to po ślubie young lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

oj chyba cie pipa swędzi... takie rzeczy to po ślubie young lady

Pipa i fiutek swędzi każdego nastolatka. W tym wieku trzeba rż.nąć się na potęgę, skoro organizm chce. Potem już mniej się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

oj chyba cie pipa swędzi... takie rzeczy to po ślubie young lady

co to za tekst tłuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Za miesiąc będą moje 17 urodziny a ja jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Zaczynam się bać ze jest coś ze mną nie tak, moje koleżanki już od dawna maja swoje drugie połówki. A ja dalej jestem sama. Moje koleżanki twierdzą ze jestem atrakcyjna i ładna, ale ja mam wrażenie że mówią to tylko po to aby mnie pocieszyć. Owszem czasem ktoś na mnie  zwróci uwagę, ale to jacyś faceci po 20, albo nawet starsi. Dlaczegk 

bo generalnie faceci lubia mlodsze. nie spinaj sie ja tez nikogo nie mialam az do 25 r.z.Nie chcialam. za duzo mozliwosci dzis jest zeby sie wiazac i tracic zycie na zakladanie rodziny w tak wczesnym wieku. na nic dobrego ci to nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Za miesiąc będą moje 17 urodziny a ja jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Zaczynam się bać ze jest coś ze mną nie tak, moje koleżanki już od dawna maja swoje drugie połówki. A ja dalej jestem sama. Moje koleżanki twierdzą ze jestem atrakcyjna i ładna, ale ja mam wrażenie że mówią to tylko po to aby mnie pocieszyć. Owszem czasem ktoś na mnie  zwróci uwagę, ale to jacyś faceci po 20, albo nawet starsi. Dlaczegk 

i chwała Tobie 😄 

mama się pewnie cieszy że jeszcze nie wpadłaś i nie masz dziecka 😉

skończ szkołe a potem pomyśl o facetach 😜

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Za miesiąc będą moje 17 urodziny a ja jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Zaczynam się bać ze jest coś ze mną nie tak, moje koleżanki już od dawna maja swoje drugie połówki. A ja dalej jestem sama. Moje koleżanki twierdzą ze jestem atrakcyjna i ładna, ale ja mam wrażenie że mówią to tylko po to aby mnie pocieszyć. Owszem czasem ktoś na mnie  zwróci uwagę, ale to jacyś faceci po 20, albo nawet starsi. Dlaczegk 

Facet rozwija się 5 lat do tyłu.. czyli Twój rówieśnik myśli jak 12 latek jeszcze 😜 

22 latek natomiast będzie miał w głowie już to co Ty 🙂 

ale nie wybieraj starszych im facet ma więcej lat i chce być z tobą, to chce tylko Twojego ciała na sex i na bank po pierwszym razie ucieknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 godziny temu, Gość Basia napisał:

Facet rozwija się 5 lat do tyłu.. czyli Twój rówieśnik myśli jak 12 latek jeszcze 😜 

22 latek natomiast będzie miał w głowie już to co Ty 🙂 

Nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×