Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Anita, która za portfel Cię schwyta

Polecane posty

Gość Gość

Kondziu,  przestań usuwać wątki. Nie podoba Ci się, to tu nie wchodź i nie czytaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojacie

Niezły tytuł 😂😂😂☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stosowny 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierzmy się:)

Tytuł pierwszorzędny 🙂 No to jestem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Klekot czeka do piątku, była zupa mrożona cały tydzień, a od jutra będzie " brać życie " na maxa. Mumin będzie dupąą swiecial jak gruby portfel zobaczy , nawet jakby należał doane kulawego, otylego lub rudego, pazerny sknerus w okularach nie popusci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co ona tak się szczerzy grzeczniutka taka go kamery sekunda i zacznie się jakać nie wytrzymam z tą dziewuchą. Kłamczuch jeden. Stare vlogi 2017 i 2018 the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimolum
4 godziny temu, Gość Aaa napisał:

Klekot czeka do piątku, była zupa mrożona cały tydzień, a od jutra będzie " brać życie " na maxa. Mumin będzie dupąą swiecial jak gruby portfel zobaczy , nawet jakby należał doane kulawego, otylego lub rudego, pazerny sknerus w okularach nie popusci. 

Dopiero w następny weekend się widzi że swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGość

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo
Dnia 16.01.2020 o 18:22, Gość Gość napisał:

Kondziu,  przestań usuwać wątki. Nie podoba Ci się, to tu nie wchodź i nie czytaj. 

Natkneęo mnie  by poszukac cos o lubym Anity. Ktoś coś? Czy Kondziu to może jego imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo
5 minut temu, Gość karo napisał:

Natkneęo mnie  by poszukac cos o lubym Anity. Ktoś coś? Czy Kondziu to może jego imię?

Dobra, chyba już mam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba kondzio się rozmyślił i nie przyjechał. Bo miała go zabrać w tyle miejsc 🤣 może trafiło mi się dupcenie na miejscu to został w domu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie co, lubiłam Anite kiedyś. Teraz nastąpiła spora zmiana, ale nadal mam do niej sentyment. Dziewczyna nie miała lekkiego życia, potem to nieudane małżeństwo, na pewno ja zmieniły. Uwolniła się od toksycznych ludzi, a przy tym nastąpiła też poprawa sytuacji finansowej, to też na pewno wpływa na jej zachowanie.

Denerwuje mnie kilka rzeczy u nowej Anity, ale dostrzegam w niej również to co mnie przyciągnęło kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wiecie co, lubiłam Anite kiedyś. Teraz nastąpiła spora zmiana, ale nadal mam do niej sentyment. Dziewczyna nie miała lekkiego życia, potem to nieudane małżeństwo, na pewno ja zmieniły. Uwolniła się od toksycznych ludzi, a przy tym nastąpiła też poprawa sytuacji finansowej, to też na pewno wpływa na jej zachowanie.

Denerwuje mnie kilka rzeczy u nowej Anity, ale dostrzegam w niej również to co mnie przyciągnęło kiedyś. 

Już nie gderaj tutaj tylko idź na insta wspolczuć swojej klekotynie . Ona nie jest biedna ani skrzywdzona przez los tylko cwana i wyrachowana. Mnóstwo kobiet jest w gorszej  sytuacji i po rozwodzie zostają same sobie z dziećmi. Biedne to są chore dzieci, a nie cwaniara mumin, do biednej z ciężkim zyciem to jej daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam pytanie: Co Klekotyna zrobi z kotem,gdy na dłużej w Alpy wyjedzie? No chyba nie zostawi go samego w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie: Co Klekotyna zrobi z kotem,gdy na dłużej w Alpy wyjedzie? No chyba nie zostawi go samego w domu???

Zapytaj ją, a nie kafeterię. Skąd tu ludzie mają widzieć? Tu sami bajkopisarze. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×