Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimzycia

Wymiany, przygody, ciąża

Polecane posty

29 minut temu, Lili_96 napisał:

Tak, ale tez nie bezpieczny jezeli prowadzi sie takie życie jak autorka 🙂

Określenie 'prowadzi takie życie jak autorka' jest przesadzone. Nie prowadzę takiego życia, nie jest to moja codziennością. Była to jednorazowa sytuacja, której bardzo żałuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja tak zrobiłam  zawsze zdradzalam z prezerwatuwom ale raz mnie coś pokusilo i bez było super ale później  był szał głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Anonimzycia napisał:

Określenie 'prowadzi takie życie jak autorka' jest przesadzone. Nie prowadzę takiego życia, nie jest to moja codziennością. Była to jednorazowa sytuacja, której bardzo żałuję. 

No w sumie może i tak, sorry. 

Chodziło mi po prostu o takie skoki w bok. Nawet jednorazowe, bez gumki to po prostu bezmyslnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujajka
11 minut temu, Anonimzycia napisał:

Ja jednak wolałabym 'żałować' tego drugiego.. 

Za jakiś czas będziecie się z tego śmieli... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Bujajka napisał:

Za jakiś czas będziecie się z tego śmieli... 

Potrafił(a)byś śmiać się kiedykolwiek z tego że zostałeś/aś zdradzona bądź zdradziłeś/Aś? 

My mamy nieco inne poczucie humoru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lili_96 napisał:

No w sumie może i tak, sorry. 

Chodziło mi po prostu o takie skoki w bok. Nawet jednorazowe, bez gumki to po prostu bezmyslnosc

Zdrada to ogólnie bezmyślność.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Anonimzycia napisał:

Zdrada to ogólnie bezmyślność.. 

To nie bezmyślność tylko nowe doznania przy  jedynym  partnerze  ich brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujajka

U nas było trochę podobnie. Mąż był moim pierwszym a ja byłam ciekawa jak to jest z innym i wyprosiłam u niego by mi pozwolił spróbować z innym. Potem były żale i pretensje ale gdy zobaczył, że to tylko sam seks bez uczucia a u nas współżycie się poprawiło to sam zaczął mnie zachęcać. Dziwnie czasami się układa w życiu ale teraz jest nam dobrze z tym i oboje czerpiemy dużo radości i przyjemności a masz związek jest silniejszy niż wcześniej. Więc wszystko przed wami. Tyzeba tylko przetrwać początkowy okres i wyzbyć się zazdrości. Prawdziwe uczucie zwycięży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Bujajka napisał:

U nas było trochę podobnie. Mąż był moim pierwszym a ja byłam ciekawa jak to jest z innym i wyprosiłam u niego by mi pozwolił spróbować z innym. Potem były żale i pretensje ale gdy zobaczył, że to tylko sam seks bez uczucia a u nas współżycie się poprawiło to sam zaczął mnie zachęcać. Dziwnie czasami się układa w życiu ale teraz jest nam dobrze z tym i oboje czerpiemy dużo radości i przyjemności a masz związek jest silniejszy niż wcześniej. Więc wszystko przed wami. Tyzeba tylko przetrwać początkowy okres i wyzbyć się zazdrości. Prawdziwe uczucie zwycięży. 

Ja teraz się nie przyznaje  ze robię skok w bok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość...

Patologia nie zna granic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.01.2020 o 20:05, Anonimzycia napisał:

Wiem, że mój mąż to skarb i uwierz, ani ja ani on nie wpadniemy nigdy na żadne równie 'świetne' pomysły. 

teraz to piszesz ale wcześniej kim był w twoich oczach że szukałaś przygody z innym. Jedno jest pewne spapralaś sobie i tylko z twojej winy fajne małżenstwo. Już nic nie będzie takie same jak kiedyś, może powie że wybaczył ale tylko powie, zawsze będzie to pamietał i nigdy w stu procentach ci nie zaufa. Na pewno zrobi test DNA to tylko 700zł. Dodatkowo wykanczasz się nerwowo i psychicznie , zamiast się cieszyć z macierzyństwa przeżywasz traume a to dziecko odczuwa. W twoim przypadku takiej głupoty trudno o jakąś sensowną radę , musiz czekać do porodu i nic nie jesteś w stanie zrobić. Na wszelki wypadek zapisz gdzieś (zdobądz) dane posuwacza bo jeżeli.... to alimenty i kwestie zdrowotnościowe są ważne w przyszłośći dla dziecka. Na pocieszenie powiem że nie jesteś jedyną ofiarą mody na zdradzanie i rozwalanie małżenstw promowaną przez media, coraz więcej żyjących chwilą w poszukiwaniu wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

U nas intymność to ja i chłopak nawet jest przy każdym badaniu palpacyjnym i  będzie przy porodach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa

Szczerze , to ja bym na miejscy Twojego męża Cię wyjebał z domu. Piszesz że żałowalaś ale znowu sie puściłaś.

Jesteś swykła dzi wka i nie zaprzeczysz. A mąż jesli sie okaże ze to jednak jego dziecko, powinien Ci je zabrać i jeszcze żądać alimentów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
7 godzin temu, Gość aaaaa napisał:

Szczerze , to ja bym na miejscy Twojego męża Cię wyjebał z domu. Piszesz że żałowalaś ale znowu sie puściłaś.

Jesteś swykła dzi wka i nie zaprzeczysz. A mąż jesli sie okaże ze to jednak jego dziecko, powinien Ci je zabrać i jeszcze żądać alimentów!!

Chłopie nie masz pojęcia ile procent kobiet zdradza tylko że kobiety są w tym bardziej przebiegłe 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

czasami tak jest że ten obcy ma w sobie to coś i nie potrafimy się mu oprzeć , a jak mężczyzna potrafi to jeszcze wykorzystać to jestęśmy już jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
26 minut temu, Gość Anka napisał:

czasami tak jest że ten obcy ma w sobie to coś i nie potrafimy się mu oprzeć , a jak mężczyzna potrafi to jeszcze wykorzystać to jestęśmy już jego

Nie potraficie się oprzeć? Już niejedna mi się opierała.  Tydzień temu na lesnym parkingu w aucie było nam za ciasno, oparła mi się o parkingowy stół, nawet zimno nam nie było 😄  Aniu Ty się nigdy nie opierałaś? Nie wierzę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Anka napisał:

czasami tak jest że ten obcy ma w sobie to coś i nie potrafimy się mu oprzeć , a jak mężczyzna potrafi to jeszcze wykorzystać to jestęśmy już jego

Mow za siebie. Nie każda daje sie omotac jak ...ka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anonim życia już sam nick wskazuje że to facet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, p212 napisał:

Anonim życia już sam nick wskazuje że to facet 🙂

To może to jednak nie kobieta sie martwi z którym w ciąży jest tylko tak naprawde jej mąż sie obawia 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lili_96 napisał:

To może to jednak nie kobieta sie martwi z którym w ciąży jest tylko tak naprawde jej mąż sie obawia 🤔 

Przeciez to bajka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Lili_96 napisał:

Mow za siebie. Nie każda daje sie omotac jak ...ka 🙂

To o czym ci pisze ten pan z komunikatora? O kółku różańcowym? 😆 Daj spokój stuknięta Nisiu 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość gość napisał:

To o czym ci pisze ten pan z komunikatora? O kółku różańcowym? 😆 Daj spokój stuknięta Nisiu 😀

Widzę ze jednak więcej mam fanów 🙂

A moze ja pisze tez z Paniami? Jak taki ciekawski to zapraszam, mozesz sprawdzić o czym pisze 😄

Ok, bierzesz mnie za Nisie "cyberdajke" niech będzie, ale prosilam żebyś tak mnie nie nazywał no ten nick brzmi okropnie, totalnie nie w moim guście 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lili_96 napisał:

Mow za siebie. Nie każda daje sie omotac jak ...ka 🙂

Zapoznaj się ze znaczeniem słowa .... Nazywasz tak każdego, kto popełnił błąd? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, p212 napisał:

Anonim życia już sam nick wskazuje że to facet 🙂

Serio? Ja się pytam.. Serio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość aaaaa napisał:

Szczerze , to ja bym na miejscy Twojego męża Cię wyjebał z domu. Piszesz że żałowalaś ale znowu sie puściłaś.

Jesteś swykła dzi wka i nie zaprzeczysz. A mąż jesli sie okaże ze to jednak jego dziecko, powinien Ci je zabrać i jeszcze żądać alimentów!!

Owszem, zaprzecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anonimzycia napisał:

Zapoznaj się ze znaczeniem słowa .... Nazywasz tak każdego, kto popełnił błąd? 

To słowo to id*otka. Tak więc znam definicje słowa 

A odpowiedź nie była o Twojej sytuacji tylko do jakiejs tam opini wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anonimzycia napisał:

Serio? Ja się pytam.. Serio? 

Problemy ze wzrokiem czy ze zrozumieniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p212 napisał:

Problemy ze wzrokiem czy ze zrozumieniem? 

Właśnie Ciebie o to powinnam zapytać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×