Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mga

Brak okresu a ogromny ból

Polecane posty

Gość Mga

Hej,

Od 2 dni bolą mnie koszmarnie plecy nad samymi biodrami, od tygodnia piersi. Dzisiaj powinnam dostać okres, ostatnie dwa dostawałam 2,3 dni wcześniej niż zawsze, mój brzuch jest opuchnięty i boli kiedy dotykam. W ostatnim czasie bardzo schudłam. Nie wiem co się dzieje ale dawno się tak źle nie czułam do lekarza mogę pójść dopiero w poniedziałek czy któraś z Was tak już kiedyś miała? Jakieś rady na ten okropny ból? 😞 Najlepiej jakbym cały dzień leżała bo ból pleców przy chodzeniu czy siedzeniu jest nie do wytrzymania :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

U mnie to były początki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

zaraz ciąża.. to może być wszystko... może to też oznaki tylko zaczynającego się później okresu, a nawet jakiś rak..

nie ma co się diagnozować w sieci.. poczekaj na lekarza 😘

życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

zaraz ciąża.. to może być wszystko... może to też oznaki tylko zaczynającego się później okresu, a nawet jakiś rak..

nie ma co się diagnozować w sieci.. poczekaj na lekarza 😘

życzę zdrowia

Nie napisałam, że "może/pewnie ciąża", tylko, że u mnie to były zwiastuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mga

A jeśli zrobiłabym jutro test to wyjdzie prawidłowo? Nie wiem kiedy powinnam go zrobić bo to byłby mój pierwszy :/ Dzisiaj trochę lepiej się czuje ale do lekarza w poniedziałek czy tak czy inaczej pójde bo jeśli to ma być coś poważniejszego to wolę nie zwlekać, bardzo dziękuje Wam za odpowiedzi.. i mam nadzieję, że to nic poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×