Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON123

Brak czasu a związek. Pomocy

Polecane posty

Gość ON123

Muszę was prosić o radę, bo już nie wiem co zrobić. Od 8/9 miesięcy jestem z dziewczyną. Znamy się długo więc dość szybko zamieszkaliśmy razem. Problemy pojawiły się na początku grudnia. Oboje mamy natłok pracy i tak na prawdę praktycznie się nie widujemy. Czasami ( może raz, max dwa w miesiącu) mamy wolną całą niedzielę dla siebie. Na co dzień spotykamy się właściwie wieczorem w łóżku ok. 23, zmęczeni po całym dniu. Nawet jak uda nam się trafić wcześniej do domu, to i tak każdy ma pracę/naukę i jestesmy razem albo osobno. 

W grudniu pojawił się kolega z pracy. Sytuacje z nim opisałem w temacie "moja zazdrość. W skrócie chodziło o to, że się do niej przykleił, a ona ignorowała moje spostrzeżenia na ten temat udając, że nic się takiego nie dzieje. Co mnie bardzo denerwowało, bo gość był okrutnie natarczywy. 



Sytuacja z grudnia została wyjaśniona ale wcale nam się nie układa. Kłócimy się często. Najczęściej o innych facetów, bo mi jakoś w tym wszystkim zaufanie podupadło stresuje się wieloma sprawami związanymi z innymi facetami w jej życiu. 

Co jest ciekawe. Jak mamy dzień dla siebie, lub chociaż więcej czasu dla siebie to zawsze jest miedzy nami dobrze, nawet bardzo dobrze.

Zależy mi na tej kobiecie i na prawdę uważam, że jest kobietą mojego życia ale nei wiem już sam co mam robić i z czego wynika sytuacja ciągłych spięć. 

 

Pomóżcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell....

A co to znaczy-stresuje sie facetami w jej zyciu? 

To mezczyzni z ktorymi pracuje, uczy sie? Co takiego robi lub oni robia, ze tak stresujesz sie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Mijacie się ,źle to wróży . Ty widzisz oczami zazdrości swoją kobietę z innym ,ona nie ma ciebie koło siebie - stagnacja - szuka czegoś co zmieni rytm dnia . Czasem warto odpuścić część pracy aby czas się znalazł bo polegniecie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×