Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rysiek

Mocne! Prezydenta Duda: "Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy"

Polecane posty

Gość Rysiek

Teraz jak najszybciej odrzucić w Sejmie uchwałę Senatu i skierować do Prezydenta. Nowelizacja chroniąca państwo przed chaosem wchodzi w życie. Jak ktoś nie przestrzega prawa to nacisk musi być ! Do wyborów jeszcze kilka miesięcy. Można w tym czasie przeprowadzić reformę sądów ( taką prawdziwą, nie gorszą od niemieckiej). Wtedy pan wygra w I turze. W przeciwnym razie może pan nie wygrać. W II turze totalna opozycja zrobi wszystko aby Pana odsunąć. „Wesele” Wyspiańskiego wciąż jest aktualne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak "Wesele" Wyspiańskiego pasuje do Dudu "miałeś chamie  złoty róg szóstą ci się ino sznur"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"miałeś chamie złoty róg został ci się ino sznur"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagaa

Cena za brak lustracji jak widac jest bardzo wysoka. Ale, skoro obecny prezy-dent byl przeciwko (lustracji) wiec musi jesc ten brudny filcowy kapelusz do konca. A ci co sie okreslil KASTA, stali sie nieruszalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Mamy mądrego prezydenta. Jestem z niego dumna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez znieczulenia

Pan "Adrian" Andrzej Duda nie zamierza odpowiedać na list Very Jourovej - informuje radio RMF FM. Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej dokładnie miesiąc temu wysłała pismo, w którym zaapelowała o przerwanie prac nad "ustawą kagańcową".

Chyba nikt się temu nie dziwi ze Duda nie odpowie na list. Czy to tylko brak dobrego wychowania? Chyba nie, po prostu takie było polecenie z KC PiS i Adrian posłusznie je wykonuje. Niestety mamy prezydenta nie wszystkich Polaków, a tylko i wyłącznie PIS-u. Zwykła pacynka prezesa wszystkich prezesów, "dewelopera" z Nowogrodzkiej...

To tylko PiSowski długopis, a nie autonomiczny Prezydent. Wszystkie instytucje przejęte przez PiS stają się wydmuszkami. Przed morowym powietrzem broni się jeszcze wymiar sprawiedliwości. Atak na niego, to atak na wartości UE, czyli dążenie do Polexitu, bez wyraźnego tego sformułowania. Jadosław Smoleński nie chce się dzielić władzą z Brukselą. Tragedia, którą JK szykuje Polsce nie dociera jeszcze do części Suwerena. To ostatni moment żeby zastopować tego paranoika, warchoła i ojkofoba i zapobiec katastrofie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgadzam się w 100% z powyższą wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Justyna napisał:

Mamy mądrego prezydenta. Jestem z niego dumna 

 

9 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się w 100% z powyższą wypowiedzią.

Ja również zgadzam się w 100% z powyższą wypowiedzią i też jestem tego zdania, że nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Ja również zgadzam się w 100% z powyższą wypowiedzią i też jestem tego zdania, że nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy.

To przeczytaj jeszcze raz tą wypowiedź ale że zrozumieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×