Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mąż w delegacji a żona zdradza

Polecane posty

Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Res jesteś  nieudacznikiem.który nie potrafi zarobić na rodzinę w Polsce to.musisz liczyć się z zdrada żony. Nie ma Cię 3 miesiące w domu, kobieta ma swoje potrzeby wiec ma prawo do zdrady.Sam swoim niudacznictwem zgotowales sobie taki.los. 

A ty jesteś głupia, sfrustrowana cipa, która nie potrafi utrzymać przy sobie faceta, i teraz zyga jadem na forum. Sama sobie zgotowalas ten los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A ty jesteś głupia, sfrustrowana cipa, która nie potrafi utrzymać przy sobie faceta, i teraz zyga jadem na forum. Sama sobie zgotowalas ten los.

💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O, znalazła się Resiurek? Co, wróciłaś już z komisariatu po donosie na Rescatora? Wytarlas już siki z mordy? I widzisz, ja zrobiłem bez problemu to, na co ty i twój mąż prawnik byliście za głupi.  Tak ciebie śmieszyła skarga do UOKIK? No i widzisz? To, że ty jesteś mało rozgarniętą to oczywiste, ale twój mezulek tez niedouczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakim jadem? Taka  prawda nie potrafisz zarobić na rodzinę na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek
20 minut temu, Rescator555 napisał:

O, znalazła się Resiurek? Co, wróciłaś już z komisariatu po donosie na Rescatora? Wytarlas już siki z mordy? I widzisz, ja zrobiłem bez problemu to, na co ty i twój mąż prawnik byliście za głupi.  Tak ciebie śmieszyła skarga do UOKIK? No i widzisz? To, że ty jesteś mało rozgarniętą to oczywiste, ale twój mezulek tez niedouczony?

😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek

No sama wiem, że jestem cipa głupia jak stary but z lewej nogi, a do tego brzydka jak kupa i tak spasiona, że pocę się majonezem. A mój mąż, to ksywę "prawnik" dostał pod celą, gdzie siedział dwa lata, za drobne kradzieże. Ale nawet takie coś jak ja, ma prawo do miłości. Więc dlaczego mnie nie chcesz? Będę ci obciągać jak tylko zechcesz, nadstawiać w każdy otwór. Tylko mnie nie odrzucaj, daj mi przynajmniej jakaś nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek

Kocham cię Res, to wszystko z miłości miłości robię, powiemy, że mąż mi kazał tak o tobie pisać i to zamkną, a my będziemy mogli być w końcu szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Resiurek napisał:

Kocham cię Res, to wszystko z miłości miłości robię, powiemy, że mąż mi kazał tak o tobie pisać i to zamkną, a my będziemy mogli być w końcu szczęśliwi

No daj spokój. Gdybym potrzebował wiadra, to kupiłbym w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husjs

Bardzo mnie to cieszy.W koncu kobiety sie rewanzuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakim jadem? Taka  prawda nie potrafisz zarobić na rodzinę na miejscu.

Mówisz, że nie potrafię być nauczycielem? Bo to szczyt kariery dla takich jak ty? Potrafię, potrafię, nawet byłem przez jakiś czas. Nie chciałem być popychadłem za goowniane pieniądze. Ale jeśli tobie to odpowiada, a twój maz, Janusz biznesu też przynosi te 2tys., to żyjcie sobie szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam nie wiem xd Jestem z chłopakiem 4 lata, zamieszkaliśmy razem po 3- związek na odległość widzieliśmy się jedynie na wakacje/święta/weekendy i nikt nikogo nie zdradzał XD chociaż znam podobna sytuacje w której typek wyjechał na studia i piedolil się z innymi na swojej kwaterce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość husjs napisał:

Bardzo mnie to cieszy.W koncu kobiety sie rewanzuja.

No pewnie, faceci mają łatwiejszy dostęp do roochania bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ty durny Resiurku, możesz jazgotac ile chcesz, ale nie zmienisz faktu, że mi udało się bez problemu zrobić to, czego nie potrafiłaś ani ty, ani reszta zgrai bab na tym temacie: zablokować czyjeś konto. Tak się odgrazalas, że wyrzucisz Rescatora, a to ja wyrzuciłem ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A ty durny Resiurku, możesz jazgotac ile chcesz, ale nie zmienisz faktu, że mi udało się bez problemu zrobić to, czego nie potrafiłaś ani ty, ani reszta zgrai bab na tym temacie: zablokować czyjeś konto. Tak się odgrazalas, że wyrzucisz Rescatora, a to ja wyrzuciłem ciebie.

Tak ja wyrzuciles, że pisze do Ciebie na forum. No Wow! Osiągnięcie na miarę Resa 💩💩💩💩💩💩💩 Gowniane takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Res lepiej być nauczycielem niż tak jak ty szorowac pokład na statku i mieć babę która całe życie jest tylko kura domową.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Res lepiej być nauczycielem niż tak jak ty szorowac pokład na statku i mieć babę która całe życie jest tylko kura domową.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Res lepiej być nauczycielem niż tak jak ty szorowac pokład na statku i mieć babę która całe życie jest tylko kura domową.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Rescator555 napisał:

Tak, jasne 😛. Tylko, że komuna, kiedy trzeba było siedzieć na dupie w PRL skończyła się już dawno. Teraz każdy ma paszport i jest wolny rynek pracy w całej Europie. No ale są tacy, co tego nie widzą. Ciekawe, czy to ci sami, którzy uważają kazda osobę nie pracująca zawodowo za pasożyta?

Jak jedziesz za granice zarabiac to jedz z zona. Wiele malzenstw tak robi i zyje im sie dobrze. Na zarobek samemu to mozna pojechac na miesiac ale nie na dluzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Rescator555 napisał:

Tak, jasne 😛. Tylko, że komuna, kiedy trzeba było siedzieć na dupie w PRL skończyła się już dawno. Teraz każdy ma paszport i jest wolny rynek pracy w całej Europie. No ale są tacy, co tego nie widzą. Ciekawe, czy to ci sami, którzy uważają kazda osobę nie pracująca zawodowo za pasożyta?

Jak jedziesz za granice zarabiac to jedz z zona. Wiele malzenstw tak robi i zyje im sie dobrze. Na zarobek samemu to mozna pojechac na miesiac ale nie na dluzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

 

Tak ja wyrzuciles, że pisze do Ciebie na forum. No Wow! Osiągnięcie na miarę Resa 💩💩💩💩💩💩💩 Gowniane takie.

Jakoś tym co chcieli mnie wywalić, Resiurkowi i innym to się nie udało. Więc na jaką miarę jest ich "osiągnięcie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Hehehe napisał:

Res lepiej być nauczycielem niż tak jak ty szorowac pokład na statku i mieć babę która całe życie jest tylko kura domową.  

 

55 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak jedziesz za granice zarabiac to jedz z zona. Wiele malzenstw tak robi i zyje im sie dobrze. Na zarobek samemu to mozna pojechac na miesiac ale nie na dluzej. 

No, ty powiesz komuś jak jest lepiej, albo co ma robić, z kim ma gdzie jechać ! Znalazł się goowniany autorytet 💩💩💩💩💩.

I ty akurat wiesz , co ja robię na statku czy gdzie indziej. Znalazł się znawca problematyki żeglugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co żona resa ma z nim pojechać?  Chciałabys żyć z takim facetem jak on? Raczej żadna kobieta nie chce żyć z takim.dziwadlem. Przepisał wszystko na żonę, kasa ona rządzi a jak go nie ma 6 miesięcy w domu  to może sobie robić co chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Po co żona resa ma z nim pojechać?  Chciałabys żyć z takim facetem jak on? Raczej żadna kobieta nie chce żyć z takim.dziwadlem. Przepisał wszystko na żonę, kasa ona rządzi a jak go nie ma 6 miesięcy w domu  to może sobie robić co chce. 

Smacznego trolico💩💩💩💩💩!

A może napiszesz cos, o osiągnięciu tych, co chcieli mnie wywalić z forum, ale się posrali 💩💩💩💩💩?  Czy nie chcesz, bo niewygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Znacie jakieś przypadki gdzie mąż pracuje  za granicą a żona w tym czasie spotyka się z innym facetem? 

a myślisz, ze faceci w "delegacjach", za granicą itd. nie zdradzają ??? 😄   90% to robi, jak nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie jest temat o facetach tylko o zonach które  zdradzają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To nie jest temat o facetach tylko o zonach które  zdradzają.  

Nie jest też o Rescatorze, a połowa wpisów to głupie zaczepki hejterow pod jego adresem. I to ci nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie jest też o Rescatorze, a połowa wpisów to głupie zaczepki hejterow pod jego adresem. I to ci nie przeszkadza?

Głupie zaczepki to uskutecznisz Ty tymi twoimi durnymi 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jprd ale bzdury. Sama mam męża zagranica i nie potrzebuje kochanków. Za to osobiście znam małżonków, którzy widują się codziennie i zdradzają. Na to nie ma reguły. Jeżeli się bierze za męża s.... dla kasy, to trzeba zdrady tolerować. Podobnie jest z kobietami. Ja małżeństwa nie traktuje jaki papier toaletowy. Natomiast co do życia na odległość, to jest kurewsko ciężkie i tylko na jakiś czas. Trzeba mieć stalowy tyłek, by to udźwignąć i zaufanie. Bez tego nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Głupie zaczepki to uskutecznisz Ty tymi twoimi durnymi 💩

A czytania ze zrozumieniem prostych tekstow to nie nauczyli?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynarz 1111

Ci co wypowiadają się na temat zdrady marynarzy 🙂 Przyjdź popracuj na statku zobaczymy czy bedziesz mial czas i chęć na zdrade przy krótkich postajach w porcie setkach inspekcji itp. Tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×