Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy wasi mezowie badz partnerzy wiedza ile na prawdę mialyscie partnerow seksualnych?

Polecane posty

Gość Gość

Nie. Ja też nie wiem ile on miał partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Wie bo zrywał banderolę 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

A co miałby nie wiedzieć. Nie mialam ich dwudziestu, to nie musialam kłamać. Pogadalismy sobie o takich sprawach będąc razem z pół roku, a było to 12 lat temu. ja mialam przed nim trzech, z czego dwóch to związki były, jeden to miesięczna przygoda-układ z kolegą. On przede mną dwie, związki. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój wie- był moim pierwszym, on natomiast przede mną miał wiele partnerek- ok 100 jako 29 latek, ale to dlatego, ze lubił sobie używać i zawsze jakąś na imprezie wyhaczył. Teraz to ułozony mąż i ojciec, bo się za młodu wyszalał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk

Nie. Nie wie. I się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk

Nie. Nie wie. I się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie, bo to co było przed nim to zamknięty rozdział i u niego to samo.  Wogóle nie rozumiem tego rozliczania z tego co było przed przez niektóre pary i jakiejś chorej zazdrości o przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Nie wie, i sie nie dowie. Bo osiwieje. ja tez nie chce wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oboje wiemy ile każdy miał bo byliśmy pierwszymi dla siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wie-był moim pierwszym 😊

Ja byłam jego 4 kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie. Nikt tego niewie, tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak, on wie wszystko o mnie a ja o nim. Co z was za kobiety że takie rzeczy przed mężem ukrywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollo

tak, on wie wszystko o mnie a ja o nim. Co z was za kobiety że takie rzeczy przed mężem ukrywacie

x

 Wg mnie  takie sprawy wymagaja dyskrecji, bo nie dotycza tylko ciebie, ale i tej drugiej osoby. Nie mam zaufania do ludzi, ktorzy opowiadaja o swoich partnerach seksualnych. Chcialabys, zeby twoj byly opowiadal swojej zonie o szczegółach waszego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddie

Wiemy, bo jesteśmy dla siebie pierwszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie, wie tylko że dużo, myśli że ok 5 max 10, a było znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Nie wie. Nie rozmawiamy o przeszłości za bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wie-był moim pierwszym 😊

Ja byłam jego 4 kobietą.

U mnie podobnie, tyle że ja byłam 5 kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.01.2020 o 23:52, Gość gość napisał:

Mój wie- był moim pierwszym, on natomiast przede mną miał wiele partnerek- ok 100 jako 29 latek, ale to dlatego, ze lubił sobie używać i zawsze jakąś na imprezie wyhaczył. Teraz to ułozony mąż i ojciec, bo się za młodu wyszalał 🙂

Masakra nie wiem.czy moglabym byc z kims kto mial 100 partnerow. Mam nadzieje ze za kazdym razem sie zabezpieczal I robil nadania na choroby przenoszone droga plciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
Dnia 17.01.2020 o 23:52, Gość gość napisał:

Mój wie- był moim pierwszym, on natomiast przede mną miał wiele partnerek- ok 100 jako 29 latek, ale to dlatego, ze lubił sobie używać i zawsze jakąś na imprezie wyhaczył. Teraz to ułozony mąż i ojciec, bo się za młodu wyszalał 🙂

Fuj. Chooya na śmietniku chyba znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość xyz napisał:

Fuj. Chooya na śmietniku chyba znalazł.

Ha ha ha 😄 i tacy jak on przeważnie gadają, że kobiety się nie szanują, że to szmaty, zużyte chusteczki i szukają dziewicy. Ten znalazł naiwną co w swoją "czystą" kobiecość wpuściła drąga wytartego w sto brudnych szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Masakra nie wiem.czy moglabym byc z kims kto mial 100 partnerow. Mam nadzieje ze za kazdym razem sie zabezpieczal I robil nadania na choroby przenoszone droga plciowa.

Nie robił badań innych niż na hiv, ale jest zdrowy wenerycznie, nie ma żadnych zmian chorobowych i nie miał. Nie czepiałam sie o to, bo to przeszłość, on przecież takze mógł sie czepić mnie, dlaczego w wieku 24 lat byłam dziewicą i przez to zerwać znajomość, ale mu to nie przeszkadzało, więc ja także odpuściłam rozliczanie go z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnt

A po co miałabym opowiadać? Jak za mało to pomyśli, że nikt mnie nie chciał, jak za dużo to niedobrze bo się puszczałam. Nie wie to ma głowę spokojną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rest
Przed chwilą, Gość pnt napisał:

A po co miałabym opowiadać? Jak za mało to pomyśli, że nikt mnie nie chciał, jak za dużo to niedobrze bo się puszczałam. Nie wie to ma głowę spokojną.

otóż to! żadna liczba nie bedzie właściwa. niech sobie myśli co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie robił badań innych niż na hiv, ale jest zdrowy wenerycznie, nie ma żadnych zmian chorobowych i nie miał. Nie czepiałam sie o to, bo to przeszłość, on przecież takze mógł sie czepić mnie, dlaczego w wieku 24 lat byłam dziewicą i przez to zerwać znajomość, ale mu to nie przeszkadzało, więc ja także odpuściłam rozliczanie go z przeszłości.

Dobrze ze tobie to nie przedzkadza bo ja bym tak nie mogla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×