Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelika Mróz

LOGO

Polecane posty

Polecam agencję reklamową b.center, u nich przygotują Ci najpierw projekt, zapłacisz dopiero, gdy podejmiesz decyzję o zakupie! 🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Angelika Mróz napisał:

Polecam agencję reklamową b.center, u nich przygotują Ci najpierw projekt, zapłacisz dopiero, gdy podejmiesz decyzję o zakupie! 🖕

co ty nie powiesz spamerko reklamiaro

paszła won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zamiast zachęcać to zniechęcają takim żałosnym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Dobrowolski

Gościu, Ty się ogarnij i nie obrażaj ludzi. Ja jestem Klientem tej agencji, współpracuję od wielu miesięcy i potwierdzić mogę, to co pisze Pani Angelika Mróz . Przede wszystkim troszeczkę kultury w Internecie. Jak można kogoś obrażać, nie znając faktów. Ta Pani pisze o bezpłatnym projekcie LOGO,  chyba jesteś z konkurencji wypisując bzdury bezpodstawne. Najpierw sprawdź dokładnie informacje a potem pisz.

Ta agencja nie wykonuje tylko projekty logo, ja osobiście zamawiałem u nich projekt strony www. także bezpłatny. Podobał mi się to kupiłem, podobnie jest z wizytówkami i innymi produktami. 

Na przyszłość radzę sprawdzić informacje, przed wypisywaniem takich rzeczy.

Andrzej Dobrowolski

zadowolony Klient

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Malinowski
Dnia 17.01.2020 o 22:06, Angelika Mróz napisał:

Polecam agencję reklamową b.center, u nich przygotują Ci najpierw projekt, zapłacisz dopiero, gdy podejmiesz decyzję o zakupie! 🖕

Z ciekawości sprawdziłem informacje👀, o tej firmie b.center oferta bezpłatnych projektów, to żaden mit, przyznaję miałem wątpliwości 🤔, teraz wiem i mogę potwierdzić. 

Pani Angeliko, dziękuję za to info ! Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×