Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Co Wy na to?:).Pytanie do facetów;)

Polecane posty

Poznałem faceta na portalu randkowym potem zaczęliśmy pisać na whatsap,konto na portalu zlikwidował,   pisał do mnie kilka dni dość odważnie ,a teraz jest aktywny i nie pisze..:/ . Ja wysłałam mu fotkę piwa redsa bo akurat była znajoma u mnie i tak myślę , że chyba pomyślał,że jestem alkoholiczką😂.Pomyślelibyście tak czy przesadzam ? Wiem, że śmieszne pytanie ale nie ukrywam ,że się wkrecilam w znajomość, a on nagle przestał pisać..I się zastanawiam czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristof 36yr

jest taka opcja,ale jak wystarczy mu taki maly slad aby myslec nie wiadomo cos, to nie wiem czy warty uwagi, wydaje mi sie ze sigle rzadko kiedy pisza na jeden front,szczegolnie jak przeciagaja termin spotkania lub go nie poruszaja, wiec nie wykluczone ze jakas inna po spotkaniu zgodzila sie na kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Kristof 36yr napisał:

jest taka opcja,ale jak wystarczy mu taki maly slad aby myslec nie wiadomo cos, to nie wiem czy warty uwagi, wydaje mi sie ze sigle rzadko kiedy pisza na jeden front,szczegolnie jak przeciagaja termin spotkania lub go nie poruszaja, wiec nie wykluczone ze jakas inna po spotkaniu zgodzila sie na kolejne...

Też tak myślę ,jeśli chodzi o inną to spotkanie odpada bo jest żołnierzem na misji i wraca w maju.  Ewentualnie z kimś innym pisze ,ale jest mi przykro:/ nie wiem czemu ja tak się angażuje na samym początku.Nienawidzę tego u siebie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermi
7 godzin temu, kardulaki napisał:

Poznałem faceta na portalu randkowym potem zaczęliśmy pisać na whatsap,konto na portalu zlikwidował,   pisał do mnie kilka dni dość odważnie ,a teraz jest aktywny i nie pisze..:/ . Ja wysłałam mu fotkę piwa redsa bo akurat była znajoma u mnie i tak myślę , że chyba pomyślał,że jestem alkoholiczką😂.Pomyślelibyście tak czy przesadzam ? Wiem, że śmieszne pytanie ale nie ukrywam ,że się wkrecilam w znajomość, a on nagle przestał pisać..I się zastanawiam czemu?

nikt z rozumem nie lubi baby pijącej alkohol, a baba żłopiąca piwsko to patologia, poznał nie pijącą i cie olał, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

ale masz problem ,heheheh

wyczul, ze masz cisnienie i uciekl

albo pisze z ciekawsza i bardziej interesujaca kobieta

nie rozmyslaj tylko dalej szukaj a tego odpusc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek

Dobrze ze zdjecia schabowego z kartoflami mu nie wyslalas bo od razu by poznal, ze masz nadwage.

Co to jest za glupota zdjecia posilkow albo piwa wysylac komus?????????

Co to ma znaczyc?????????

Odpwiedz mi prosze cie, po co wyslalas mu zdjecie piwa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Heniek napisał:

Dobrze ze zdjecia schabowego z kartoflami mu nie wyslalas bo od razu by poznal, ze masz nadwage.

Co to jest za glupota zdjecia posilkow albo piwa wysylac komus?????????

Co to ma znaczyc?????????

Odpwiedz mi prosze cie, po co wyslalas mu zdjecie piwa?????

No a te foty żarcia na tym durnym Fejsie które ludzie wstawiają to już jest kuźwa upadek 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moc

NIe moge tego zrozumiec, dlaczego ludzie takie zdjecia robia i na insta albo Fejsa wstawiaja.

Ze niby chca sie obecna chwila pochwalic?????

Czy o co chodzi??

Czym tu sie chwalic? Piwem?

Przegielas z tym zdjeciem!

Pewnie uznal. ze nie warto i zaoczyl pisanie.

Czym tu sie podniecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość moc napisał:

NIe moge tego zrozumiec, dlaczego ludzie takie zdjecia robia i na insta albo Fejsa wstawiaja.

Ze niby chca sie obecna chwila pochwalic?????

Czy o co chodzi??

Czym tu sie chwalic? Piwem?

Przegielas z tym zdjeciem!

Pewnie uznal. ze nie warto i zaoczyl pisanie.

Czym tu sie podniecac?

Nic z tego ,piszemy dalej 😂więc fałszywy alarm.  Nie wiem po co wysłałam tak sobie piłam z koleżanką i napisałam mu na zdrówko 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość moc napisał:

NIe moge tego zrozumiec, dlaczego ludzie takie zdjecia robia i na insta albo Fejsa wstawiaja.

Ze niby chca sie obecna chwila pochwalic?????

Czy o co chodzi??

Czym tu sie chwalic? Piwem?

Przegielas z tym zdjeciem!

Pewnie uznal. ze nie warto i zaoczyl pisanie.

Czym tu sie podniecac?

Ja nie wstawiam dokumentacji swojego życia też się dziwię tym ludziom chyba chcą poczuć się celebrytami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo

Jestes jak niedojrzala dziewczynka.

Widac ze mocno szukasz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Nigdy nie pisz gdy jest alko lub joint ,bo potem głupoty są. Piwko wyślij ,ale zapytaj czy wpadłby ,bo trzymasz w lodówce itd . Coś dodaj zamiast suchej foty . Dużo rozmawiaj z nim ,faceci lubią zainteresowanie sobą ,a zwłaszcza swoim hobby itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, kardulaki napisał:

Też tak myślę ,jeśli chodzi o inną to spotkanie odpada bo jest żołnierzem na misji i wraca w maju.  Ewentualnie z kimś innym pisze ,ale jest mi przykro:/ nie wiem czemu ja tak się angażuje na samym początku.Nienawidzę tego u siebie ehhh

Tak ci napisał że jest żołnierzem na misji i wraca w maju więc nie może się spotkać ? Aleś ty naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzi  w puszce

Siedzi na pewno w wiezieniu.

Oni wszyscy tak tak pisza. Misja............

Juz grzeje sobie cieple lozeczko w nastepnej naiwniaczki.

Do ciepbie ciagbie patologia, takze uwazaj

I zadnych pieniedzy mu nie wysylaj

Ale Pipke mozesz juz myc i miesnie cwiczyc, bo jak cie dorwie, to..........

masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Też kiedyś pisałam z facetem i chciałam się z nim spotkać to napisał że teraz nie może bo jest w Afganistanie i walczy z arabami potem pisałam z nim jeszcze ze 2-3 miesiące i tak cały czas się wymigiwał od spotkania a już nie było o czym pisać więc dałam sobie z nim spokój bo faktycznie z pisania na dłuższą metę nic nie wychodzi a dla mnie już na początku było podejrzane że nie chce się spotkać na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET

O ja pierd.l jakie pytanie.

Nie pisze bo NIE CHCE!!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Tak ci napisał że jest żołnierzem na misji i wraca w maju więc nie może się spotkać ? Aleś ty naiwna.

Wysyłał zdjęcia i rozmawiałam z nim przez kamerę więc  specjalnie chyba scenerii nie zrobił? Pisze pierwszy więc  raczej chciałby się spotkać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość FACET napisał:

O ja pierd.l jakie pytanie.

Nie pisze bo NIE CHCE!!!!!

 

Bo my mamy coś takiego jak uczucia wyższe i się przejmujemy takimi właśnie głupotami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość siedzi w puszce napisał:

Siedzi na pewno w wiezieniu.

Oni wszyscy tak tak pisza. Misja............

Juz grzeje sobie cieple lozeczko w nastepnej naiwniaczki.

Do ciepbie ciagbie patologia, takze uwazaj

I zadnych pieniedzy mu nie wysylaj

Ale Pipke mozesz juz myc i miesnie cwiczyc, bo jak cie dorwie, to..........

masakra

Dlaczego tak piszesz ,że  ciągnie patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfes

a połyka spermę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Majkelson napisał:

Nigdy nie pisz gdy jest alko lub joint ,bo potem głupoty są. Piwko wyślij ,ale zapytaj czy wpadłby ,bo trzymasz w lodówce itd . Coś dodaj zamiast suchej foty . Dużo rozmawiaj z nim ,faceci lubią zainteresowanie sobą ,a zwłaszcza swoim hobby itd 

Hehehe  wiem, że telefon i alkohol to średnia kombinacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też kiedyś pisałam z facetem i chciałam się z nim spotkać to napisał że teraz nie może bo jest w Afganistanie i walczy z arabami potem pisałam z nim jeszcze ze 2-3 miesiące i tak cały czas się wymigiwał od spotkania a już nie było o czym pisać więc dałam sobie z nim spokój bo faktycznie z pisania na dłuższą metę nic nie wychodzi a dla mnie już na początku było podejrzane że nie chce się spotkać na żywo.

Od tygodnia się nie odezwał więc jednak miałaś rację, a ja mu wysłałam pikantne zdjęcia🤦‍♀️wszyscy jesteście tacy sami najpierw  czułe słówka kotku srotku, skarbie,a potem olewka...bez komentarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

, a ja mu wysłałam pikantne zdjęcia

🙊😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

🙊😳

Noooo🤦‍♀️chociaż bez przesady nie były jakieś wulgarne😂Chyba jestem łatwa psychicznie i przez to ,że nie mam nikogo od długiego czasu wystarczy trochę miłych słówek i się rozpływam😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Noooo🤦‍♀️chociaż bez przesady nie były jakieś wulgarne😂Chyba jestem łatwa psychicznie i przez to ,że nie mam nikogo od długiego czasu wystarczy trochę miłych słówek i się rozpływam😭😭

Trzeba się liczyć z tym że obecnie dużo ludzi takie poznawanie w necie traktuje jak zabawę , rozrywkę i można przeżyć zawód jeśli druga osoba oczekuje czegoś więcej. Takie zabawy bywają krzywdzące dla drugiej osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzeba się liczyć z tym że obecnie dużo ludzi takie poznawanie w necie traktuje jak zabawę , rozrywkę i można przeżyć zawód jeśli druga osoba oczekuje czegoś więcej. Takie zabawy bywają krzywdzące dla drugiej osoby .

Ten akurat wydawał się bardzo w porządku jak się okazało do czasu ..Nawet konto zlikwidował na portalu i pisaliśmy na innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar

A robiłaś kiedyś ciasto w samym fartuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8o08o

Hej.

Zgadzam się z przedmówcami. Raczej nie chodzi tu o piwo tylko o inną laske. No cóż bywa i tak. Nie zamykaj się na inne znajomości. Gdzieś czeka ten właściwy. Wiem bo ja także poznałam męża przez portal i warto było czekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej.

Zgadzam się z przedmówcami. Raczej nie chodzi tu o piwo tylko o inną laske. No cóż bywa i tak. Nie zamykaj się na inne znajomości. Gdzieś czeka ten właściwy. Wiem bo ja także poznałam męża przez portal i warto było czekać 

Po tym zdjęciu jeszcze pisał ale teraz już nie,czuje się fatalnie🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja mam poważny problem zdrowotny i jestem przerażona co będzie 😱😱😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×