Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danonek

Ile macie lat wzrostu ile ważycie i czy się dobrze tak czujecie?

Polecane posty

Gość Gosc
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Tyle wazylem na plaży mając 18 lat musi nie mesko wyglądać 😔

Się nie przejmuj Leżaczek 😀 za dużą wagę ówcześnie przywiązuje się do aparycji. Jak będziesz miał jakąś tam motywację to trochę zrzucisz a jak się z tym dobrze czujesz to nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

162 i 60 kg. Niestety przez nieodpowiednia dietę i cwiczenia, umiesnilam bardzo nogi, które sporo ważą.Na wagę staram się nie patrzeć tylko na wymiary,ale takie 56 kg by się przydało napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

55 kg i 170 cm. Jestem ok 40tki i nie wyglądam dobrze. Powinnam z 5 kg przytyć. Niestety ciągły stres i to nie takie proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Leżaczek napisał:

15 minut temu, Gość Gosc napisał: Się nie przejmuj Leżaczek za dużą wagę ówcześnie przywiązuje się do aparycji. Jak będziesz miał jakąś tam motywację to trochę zrzucisz a jak się z tym dobrze czujesz to nikomu nic do tego. X ja mam trzy lata siłowni w sobie i zawsze chciałem ważyć 100 ale w sumie to nie wiem, no mają z tym wyglądem, mi obojętne a facet powinien być postawny a nie wyglądać jak 18 latek mając 37.

Tak. Z tym się zgadzam, że facet powinien być postawny, mnie nie kręcą wiotcy i powabni mężczyźni 😉 Tacy chuderlawi są nieapetyczni zupełnie. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Lorelei napisał:

55 kg i 170 cm. Jestem ok 40tki i nie wyglądam dobrze. Powinnam z 5 kg przytyć. Niestety ciągły stres i to nie takie proste. 

Kiedyś schudłam bardzo, i chudłam co dnia. Właśnie ze stresu, a widząc moją wagę stresowałam się jeszcze bardziej, bo zaczęłam sobie wkręcać, że coś nie tak mam ze zdrowiem, a stres potrafi rozwalić cały organizm. Pewnego dnia usiadłam do stołu i zaczęłam jeść, chciałam przytyć, powiedziałam sobie, że jak nie przytyję bo takim obżarstwie to coś serio jest nie tak. Na całe szczęście zaczęłam przybierać na wadze i jest ok. Stres dalej jest, tego nie da się odrzucić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella

157 cm i 49 kilo. Chciałabym być trochę wyższa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella

43 lata , 160 , 56kg 

Ogolnie czuje sie dobrze, ale  zlecialoby z 5 kg to bylby super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju nie stella
1 godzinę temu, Gość Stella napisał:

157 cm i 49 kilo. Chciałabym być trochę wyższa 😉

Ale jaja 🤪🤔na serio ktos padal identyczny nick  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

39lat 161cm i 64kg było za ciężko. Postanowiłam zrzucić kilka Kg i jak doszłam do 58 to już wydawało mi się za dużo.
Teraz z wagą 60 czuje się rewelacyjnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issa
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

Tyle wazylem na plaży mając 18 lat musi nie mesko wyglądać 😔

Uwierz mi, dla mnie jest bardzo męski. to mój typ. szczupły  - nie c h u d y to jest różnica - bardzo wysportowany ale nie jakis mięsniak, wysoki a nie 175m w kapeluszu, zadbany zarost, włosy prawie czarne, do ramion, wielkie dłonie, bardzo inteligentny i bardzo dobrze zarabiający,do tego wspaniały ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Kiedyś schudłam bardzo, i chudłam co dnia. Właśnie ze stresu, a widząc moją wagę stresowałam się jeszcze bardziej, bo zaczęłam sobie wkręcać, że coś nie tak mam ze zdrowiem, a stres potrafi rozwalić cały organizm. Pewnego dnia usiadłam do stołu i zaczęłam jeść, chciałam przytyć, powiedziałam sobie, że jak nie przytyję bo takim obżarstwie to coś serio jest nie tak. Na całe szczęście zaczęłam przybierać na wadze i jest ok. Stres dalej jest, tego nie da się odrzucić 🙂

No właśnie też tak staram się robić od ok tygodnia. Pilnuję żeby zjeść te 5 niedużych posiłków nawet jeśli nie mam apetytu. 

Kobitki nie stresujecie się dodatkowymi kg. Może jak się ma 20 lat to fajnie być super smukłym. Później lepiej miec trochę ciałka, no chyba że ma się full kasy żeby u kosmetyczki wypełnić zapadniete poliki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×