Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Forma zaproszenia na chrzciny

Polecane posty

Gość Gość

Zamawialiscie zaproszenia wzorem weselnych czy zapraszaliscie w formie np ustnej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojamamatoja

W formie ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ustnej. Nie robiłam dużych chrzcin: chrzestni, dziadkowie, moi chrzestni, siostra. Maz nie ma nikogo poza mama. Poza tym nie lubię tych ceregieli, zaproszeń ze wstazeczka, torciki z aniołkiem na niebieskiej lub różowej chusteczce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Swojemu dziecku jeszcze nie wyprawialam ale od innych z tego co pamiętam nie zawsze dostawałam zaproszenie papierowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Ja spotkałam się i z ustną formą zaproszenia jak i z tym ,że wręczano mi zaproszenia papierowe tak jak na wesele. Myśle ,ze obie formy są Ok. Z tym ,ze jeśli chcesz wręczyć papierowe to musisz znaleźć chwile czasu na dostarczenie ich a jak ustnie to wystarczy nawet telefonicznie zaprosić .Od Was zależy na co macie czas i jak chcecie żeby to wyglądało. Dla mnie jako

goscia nie ma to większego znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie sama nie mogę sobie przypomnieć jak byłam zapraszana na chrzciny innych dzieci. Ostatnie było kilka lat temu. Teraz wyprawiam swojemu dziecku i mam dylemat z tą formą zaproszenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhkhcdf

Ja też właśnie za miesiąc wyprawiam chrzest dziecku i zamówiłam zaproszenia. Szczerze mówiąc, to nie patrzyłam na to co powinno byc, tylko miałam ochotę te zaproszenia zrobic i juz. Przyszly bardzo ładne, a wydalam niewiele. Mała rzecz a cieszy. Myślę, że tez zrób jak uważasz, jak chcesz i masz czas, to przysiadz, a jak nie, to zaproś ustnie i juz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×