Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doremi

Czy przytulacie się po seksie?

Polecane posty

Gość doremi

Miałam umieścić na ero, ale stwierdziłam, że tu bardziej pasuje 🙂  Jak u was z tym jest, no i dlaczego? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Jak jest czas ( nic mnie nie goni 😄), to uwielbiam przytulać się po seksie (święty czas spełnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My nie, ale to było dawno. Teraz seksu nie ma między nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
1 godzinę temu, Gość doremi napisał:

Miałam umieścić na ero, ale stwierdziłam, że tu bardziej pasuje 🙂  Jak u was z tym jest, no i dlaczego? 🙂

No panowie, co z wami? 😂Odpowiedzi panów też mnie interesują🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx

Mój eks po seksie zawsze się odwracał doopą i zasypiał... albo jeśli seks w dzień, to ubierał się i szybko szedł robić coś innego. Czułam się jak prostytutka służąca do zaspokojenia jego popędu i nic poza tym. Z obecnym mężem zawsze się przytulamy po, nigdy mnie nie zostawił samą sobie - że tak powiem 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
6 minut temu, Gość xxxxxxxxxx napisał:

Mój eks po seksie zawsze się odwracał doopą i zasypiał... albo jeśli seks w dzień, to ubierał się i szybko szedł robić coś innego. Czułam się jak prostytutka służąca do zaspokojenia jego popędu i nic poza tym. Z obecnym mężem zawsze się przytulamy po, nigdy mnie nie zostawił samą sobie - że tak powiem 😛 

Czyli jak facet przytula, to znaczy że mu zależy 😄 Niezły test uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sweet...rzygam tęczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość doremi napisał:

No panowie, co z wami? 😂Odpowiedzi panów też mnie interesują🙂

Facet i przytulanie, chyba do krocza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Facet i przytulanie, chyba do krocza 🙂

Czyżby teraz na forum same gno*jki były?😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik po 30tce

Gdybym miał dziewczynę, przytulałbym się do niej cały czas, tak, że musiałaby mnie kijem odpędzać od siebie. Niestety nigdy nie będę miał dziewczyny 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregreg

ciężko o to pytanie na tym forum, chyba, ze kierujesz je tylko do kobiet, bo jak wiadomo-one seks mają na zawolanie, wiec moga cos sie na ten temat wypowiedziec, bo jesli chodzi o facetow na tym forum to 99% facetów NIE R0CHA!!.. albo nie r0chalo sto lat.. wiec, ciezko cokolwiek napisac

w kazdym razie jak ja kiedys , 5 lat temu ostatni raz uprawialem seks to byl zazwyczaj przytulaniec, o ile sie w lozku lezao, bo jak na szybko r0chanie i papa no to nie ma kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gregreg napisał:

ciężko o to pytanie na tym forum, chyba, ze kierujesz je tylko do kobiet, bo jak wiadomo-one seks mają na zawolanie, wiec moga cos sie na ten temat wypowiedziec, bo jesli chodzi o facetow na tym forum to 99% facetów NIE R0CHA!!.. albo nie r0chalo sto lat.. wiec, ciezko cokolwiek napisac

w kazdym razie jak ja kiedys , 5 lat temu ostatni raz uprawialem seks to byl zazwyczaj przytulaniec, o ile sie w lozku lezao, bo jak na szybko r0chanie i papa no to nie ma kiedy

Urzekła mnie twoja historia rodem z jerry Springer szoł. Teraz zlapmy się za ręce i razem placzmy nad twoim uschnietym chúje.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kickero

Najpierw idę się odlać i umyć. Jak wracam to i przytulę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Urzekła mnie twoja historia rodem z jerry Springer szoł. Teraz zlapmy się za ręce i razem placzmy nad twoim uschnietym chúje.. 

Arystocwelesowi przez te 5 lat już na pewno usechł 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćfacet

Zawsze przytulam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddie reznor

Polki są brzydkie to ich nie przytulam cywilizowane kobiety ta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

My się zawsze przytulamy. Czasem po idziemy razem pod prysznic a czasem leżymy sobie a później zasypiamy razem wtuleni. Nigdy sie nie ubieramy, (zresztą ogólnie sypiamy nago nawet jak seksu nie uprawimy akurat) już zostajemy jak jest. Mój facet czasem chce zostać we mnie jak zasypiamy (na łyżeczki 😉 ), pozwalam mu bo sama bardzo to lubie 😉 Jak mamy szybki seks np. rano to i tak zawsze choć chwilę się przytulamy, nie wyobrażam sobie by było inaczej. Ale ja ogólnie jestem taką przytulanką - mamy nawet taki rytuał, że codziennie jak któres z nas wychodzi lub przychodzi to mocno sie przytulamy i całujemy przed wyjściem lub jak sie znów widzimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddie reznor
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

My się zawsze przytulamy. Czasem po idziemy razem pod prysznic a czasem leżymy sobie a później zasypiamy razem wtuleni. Nigdy sie nie ubieramy, (zresztą ogólnie sypiamy nago nawet jak seksu nie uprawimy akurat) już zostajemy jak jest. Mój facet czasem chce zostać we mnie jak zasypiamy (na łyżeczki 😉 ), pozwalam mu bo sama bardzo to lubie 😉 Jak mamy szybki seks np. rano to i tak zawsze choć chwilę się przytulamy, nie wyobrażam sobie by było inaczej. Ale ja ogólnie jestem taką przytulanką - mamy nawet taki rytuał, że codziennie jak któres z nas wychodzi lub przychodzi to mocno sie przytulamy i całujemy przed wyjściem lub jak sie znów widzimy. 

Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqe
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Arystocwelesowi przez te 5 lat już na pewno usechł 😂

dragon to cwel i frajer na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×