Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dona

Jak zapoznac faceta DO ZWIĄZKU?

Polecane posty

Gość dona

wiecznie natrafiam na takich ktorzy chca luznych relacji,nie deklaruja sie, a przeciez nie mam opinii łatwej. tez bym chciała sie zakochac ze wzajemnościa,a jakos nie traktuja mnie powaznie.nie wiem dlaczego - mam dobry charakter, jestem wesoła,uczuciowa,zdolna i troche konserwatywna-wszyscy powtarzaja tą opinię;

wkurza mnie to, nie chce dawac du/py zanim sie nie zwiąże bo w ten sposób nabije mi sie niezły licznik.Nie chce czuc sie wykorzystana, ale to chyba dzis nie przejdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam to samo, ale w większości nie ma znaczenia jaka jesteś. Chocbys miała złoty charakter to jeśli facet na danym etapie życia szuka tylko seksu to nie zmieni swoich pogladow Dla Ciebie. Wyjątkowo zmienilby nastawienie jesli  zakochalby się w Tobie od pierwszego wejrzenia, czulby ze jakby ,,nie ma wyboru" i musi się zaangażować bo balby się Ciebie stacic noi wiadomo ze chciałby mieć Cie tylko dla siebie. Samo to ze mu się spodobasz prawdopodobnie nie wystarczy bo tak samo może mu się podobac kilka innych lasek...i co z tego ze one będą puste i latwe, jeśli on będzie chciał tylko seksu to będzie się kierował tylko ich wyglądem. Pisze na bazie własnych doświadczeń i widzę ze raczej nie warto być porzadnabo prawie nikt tego nie docenia. Nastały ciężkie czasy dla kobiet bo jest tak przerażająco malo facetów którzy cos sobą reprezentują i nie są roochaczami. Jest tyle łatwych lasek które od razu nogi rozkładają czy obciagaja facetowi i wielu z nich bawi się i korzysta z tego. Nastaw się na szukanie igły w stogu siana...mi się juz odechcialo szukać, nie mam siły i im dłużej żyje tym bardziej nienawidzę facetów za to jacy są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2020

ja szukałam przez internet i wreszcie znalazłam kogoś poważnie podchodzącego do kwestii związku. Trzeba aktywnie szukać i nie bać się zadawać pytań , na tym etapie dowiesz się kto chce związku a kto zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Nie musisz szukać, wystarczy napisać do mnie 🙂

letsmeet@wir.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

To, co odstrasza:

- poważny związek,

- twarde stąpanie po ziemi,

- wymagająca. Ja do takich nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×