Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga12

Czy to moze byc ciaza?

Polecane posty

Witam niewiem co mam myśleć 28 grudnia kochalam sie z facetem do końca  A 21 grudnia miałam ostatni okres ,trwał 4 dni , cykle mam najczęściej  26 Ale zdażył się 29 też cykl bo zapisuje kiedy mam ostatni okres i liczę kiedy powinam dostać kolejny zawsze tydzien przed okresem miałam objawy bóle piersi okropne  ,bóle brzucha i wiedzialam ze dostane okres za parę dni a teraz nie miałam żadnych objaw tylko miałam sluz lecacy ponad tydzień czasu,  dziś już z wyliczeń jest 29 cykl i boli lekko brzuch już od rana myślałam że to okres eh A tu nic wczoraj po południu zrobiłam test z ciekawości był negatywny ale czekalam za wynikem tylko 2 minuty a powinam do 5 minut więc go wyrzuciłam na drugi dzien wyjelam go zobaczylam a tam druga blada kreska lekko widoczna dziś powtórzyłam Ale nie z rana tylko później i negatywny z innej firmy niewiem co mam myśleć? Czy ktoś  was się spotkał z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Tak, spotkałam się z czymś takim. Że codziennie jakaś de.bilka opisuje swoje cykle i bzykanie po czym robi wszystko na opak z testem ciążowym po czym oczekuje że ktoś jej z fusów wywróży czy jest w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz co, to może być ciąża. Albo nie. Zrób porządnie test to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąża może być... my się kochalismy  3 dni przed dniami plodnymi, ale plemniki przeżyły i byłam w ciąży. Niestety poronilam, radość nie trwała długo.... W następnym cyklu zaszlam i mam cudna corcie która ma prawie 4 mies. Powodzenia pod warunkiem, że chcecie? Jeśli nie to myśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anian

To krasnoludek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×