Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dkdkd

Szanują cie kobieta nigdy nie prześpi sie z facetem który ma małą knage

Polecane posty

Gość dkdkd

Tylko desperatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkddkd

Normalna kobieta poszuka sobie kogoś z dużym kotasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

z niskim, grubym i biednym też się nie umówi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Były kiedyś robione badania w USA na ten temat. Udowodniono że kobiety które szukają dużego mają zazwyczaj problem z zapachem albo infekcja swojej brzoskwinki. Instynkt im podpowiada ze im większy tym lepiej przewietrzyć jest w stanie im muszelke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Normalna kobieta zwiąże się z fajnym facetem, którego pokocha, nawet jeśli nie jest przystojniakiem z dużym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Normalna kobieta zwiąże się z fajnym facetem, którego pokocha, nawet jeśli nie jest przystojniakiem z dużym sprzętem.

Dokładnie. Jak sie kobieta zauroczy to te bzdury przestają mieć znaczenie. Szkoda, ze w druga stronę to nie działa, co zdarzyło się boleśnie odczuć na własnym przykładzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość dkdkd napisał:

Tylko desperatki.

Popieram. Urząd Gminny powinien odsiewać mężczyzn z małymi prąciami i kierować ich do specjalnej brygady, ktora będzie miala za zadanie spotkać się z wyjątkowo brzydkimi kobietami-desperatkami, wytypowanymi podczas dorocznej kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Popieram. Urząd Gminny powinien odsiewać mężczyzn z małymi prąciami i kierować ich do specjalnej brygady, ktora będzie miala za zadanie spotkać się z wyjątkowo brzydkimi kobietami-desperatkami, wytypowanymi podczas dorocznej kontroli.

😂 😂 😂 

Pozamiatalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Przemek 29 napisał:

Hej lala, wymienimy sie swoimi nudeskami?

Chyba nie wstydzisz sie swojego grubego ciała?

Nie chcę nudeskow od gościa, ktory pokazał już pindola całemu światu. Toż to żadna wymiana. Nie wydusisz ode mnie fotki mych rubensowskich kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

😂😂😂 

Pozamiatalas

Mam wrażenie, że moją inwencję doceniasz tutaj tylko Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

po co wy odpisujecie na takie tematy, nakręcacie jakąś tępą brzydka grubą iditokę która jest sfrustrowana i nic nie robi poza zakładaniem podobnych tematów i jeszcze sama się w nich popiera i odpowiada:)

nie odpisujecie i takie trole forumowe umrą naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość aaaa napisał:

po co wy odpisujecie na takie tematy, nakręcacie jakąś tępą brzydka grubą iditokę która jest sfrustrowana i nic nie robi poza zakładaniem podobnych tematów i jeszcze sama się w nich popiera i odpowiada:)

nie odpisujecie i takie trole forumowe umrą naturalnie

 Już dawno pisałem ze on ma nierówno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość aaaa napisał:

po co wy odpisujecie na takie tematy, nakręcacie jakąś tępą brzydka grubą iditokę która jest sfrustrowana i nic nie robi poza zakładaniem podobnych tematów i jeszcze sama się w nich popiera i odpowiada:)

nie odpisujecie i takie trole forumowe umrą naturalnie

Uwielbiam odpowiadać na takie tematy, podobnie jak te zakladane przez ich męskich odpowiedników. Nie pozbawiaj mnie tej radości

1 minutę temu, Przemek 29 napisał:

Pewnie jesteś gruba mała bez cycków i przez to nie masz faceta :classic_biggrin:

Przemo, no cóż...wyczules mnie chłopie, taka niestety jestem. Nie pisz do mnie więcej. Jestem za brzydka, żeby do Ciebie startować🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
1 minutę temu, Przemek 29 napisał:

Pewnie jesteś gruba mała bez cycków i przez to nie masz faceta :classic_biggrin:

Przemuś, przecież to logiczne, że tutaj nie ma ładnych i intelignetnych kobiet (tzn, może są, ale na pewno nie piszą w takich tematach)

takie tematy zakładają tylko jakieś brzydkie i wyjątkowe tępe frustratki.

Nikt je nawet kijem nie dotknie to co jej pozostało tylko pisać że ten a mały a tamten za niski.

To taki sposób żeby wyładować frustrację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Onkosfera napisał:

Popieram. Urząd Gminny powinien odsiewać mężczyzn z małymi prąciami i kierować ich do specjalnej brygady, ktora będzie miala za zadanie spotkać się z wyjątkowo brzydkimi kobietami-desperatkami, wytypowanymi podczas dorocznej kontroli.

Ale te desperatki, też będą miały możliwość wyboru wśród tych malutkich sprzętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość hahaha napisał:

Przemuś, przecież to logiczne, że tutaj nie ma ładnych i intelignetnych kobiet (tzn, może są, ale na pewno nie piszą w takich tematach)

takie tematy zakładają tylko jakieś brzydkie i wyjątkowe tępe frustratki.

Nikt je nawet kijem nie dotknie to co jej pozostało tylko pisać że ten a mały a tamten za niski.

To taki sposób żeby wyładować frustrację:)

Tak bo ładna laska, będzie chciała faceta z małym przyrodzeniem. Weź się walnij w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak bo ładna laska, będzie chciała faceta z małym przyrodzeniem. Weź się walnij w łeb

ale jesteś tępa:D

ładna ma faceta i nie siedzi na forum:)

tylko się z nim bzyka

a takie obleśne i tepe dzidy jak Ty tylo tutaj siedzą i wypisują

maskra jak można było się tak skompromitować i nie zrozumieć nawet jednego prostego zdania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek

Ja mam kumpa który zaliczył 200 ale łącznie z ...ami z roksy, więc to podobny wynik:)

to tak jakby w piłce strzelić 200 goli ale 80 z karnych:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
1 minutę temu, Gość józek napisał:

Ja mam kumpa który zaliczył 200 ale łącznie z ...ami z roksy, więc to podobny wynik:)

to tak jakby w piłce strzelić 200 goli ale 80 z karnych:D:D:D:D

Że niby on je za karę rypał 😄  😄  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie
1 godzinę temu, Gość aaaa napisał:

po co wy odpisujecie na takie tematy, nakręcacie jakąś tępą brzydka grubą iditokę która jest sfrustrowana i nic nie robi poza zakładaniem podobnych tematów i jeszcze sama się w nich popiera i odpowiada:)

nie odpisujecie i takie trole forumowe umrą naturalnie

ona ma jeszcze temat o niskich i o kolorze kudeł, typowa kre.tynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×