Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Weekendowy brak chęci

Polecane posty

Gość Gość

Nie wiem co ze mną nie tak. Cały weekend chodzę i marudzę,że mi się nie chce. Az sama siebie nie poznaje! 

Ale zmęczona jestem tą nuda, w domu ciągle to samo-sprzątanie i gotowanie. Dzieciom caly czas nadskakuj,bo to głodne, a to kolegę chce jeszcze zaprosic. Wyszliśmy dziś na spacer. Diabli poniosły mnie nad morze. Łeb mi urwało, młodszy sie umoczyl, poszliśmy cos zjeść i wracałam szybko do domu. Piasek mam wszedzie. 

Jeszcze by miec jakaś doroslą znajoma gębę. Maz zas w pracy dzisiaj. W ogole ktos jest na chorobowym,wiec inni pracują dłużej. Koleżanek nie mam.... samotność straszna.

A u was jak weekend mija?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Jeszcze gorzej. Wszyscy w domu chorzy na przeziębienie, ja ledwo zipię. Nuda mnie zżera. Z kontaktami międzyludzkimi też biednie ostatnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Vanessa napisał:

Jeszcze gorzej. Wszyscy w domu chorzy na przeziębienie, ja ledwo zipię. Nuda mnie zżera. Z kontaktami międzyludzkimi też biednie ostatnio. 

Współczuję 😞 ja w ogóle dziś plulam sie,ze deszcz nie pada. Deszcz to takie rozgrzeszenie od wychodzenia i można gnic w domu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Współczuję 😞 ja w ogóle dziś plulam sie,ze deszcz nie pada. Deszcz to takie rozgrzeszenie od wychodzenia i można gnic w domu 😄

Ja przeważnie lubię gnić w domu ale po przymusowym siedzeniu z katarem już mi tlenu brakuje. A ty masz jeszcze morze i piasek 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Vanessa napisał:

Ja przeważnie lubię gnić w domu ale po przymusowym siedzeniu z katarem już mi tlenu brakuje. A ty masz jeszcze morze i piasek 😍

Ta. W styczniu. Nic przyjemnego ;D serio wiatr taki,że strach odwrócić sie w stronę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosd&

My dziś w trasie. Pobudka ok 11 szybkie śniadanie. Ogarnelismy się i przed 14 pojechaliśmy do babci do szpitala ok 70km potem do teściów na kawę i właśnie wracamy ok 22 będziemy w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie będę pisała jak, bo po co ma Ci być przykro 😉 Życzę Ci, żeby przyszły weekend był znacznie przyjemniejszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosd& napisał:

My dziś w trasie. Pobudka ok 11 szybkie śniadanie. Ogarnelismy się i przed 14 pojechaliśmy do babci do szpitala ok 70km potem do teściów na kawę i właśnie wracamy ok 22 będziemy w domu. 

Uuu, a co babci jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie będę pisała jak, bo po co ma Ci być przykro 😉 Życzę Ci, żeby przyszły weekend był znacznie przyjemniejszy 🙂

Dawaj, a może mi się kącik ust uniesie? 😄 zazdrośnicą nie jestem. Jutro maz ma wolne,oddam dzieci do szkoły i cos zorganizujemy. Zakupy na bank i jakis obiad ... Jak kasy starczy 😄 jak nie, to nie jemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dawaj, a może mi się kącik ust uniesie? 😄 zazdrośnicą nie jestem. Jutro maz ma wolne,oddam dzieci do szkoły i cos zorganizujemy. Zakupy na bank i jakis obiad ... Jak kasy starczy 😄 jak nie, to nie jemy

To będziecie szczulejsi. Trzeba szukać pozytywów 😉

W ten weekend dziadkowie zabrali wnuczęta, a my trochę zakupowo, wieczorem kolacja w knajpce, wieczór filmowy, a dzisiaj nareszcie można było dłużej pospać 🙂 Ale tego moża to zazdroszczę pozytywnie, bo uwielbiam nawet jak wieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To będziecie szczulejsi. Trzeba szukać pozytywów 😉

W ten weekend dziadkowie zabrali wnuczęta, a my trochę zakupowo, wieczorem kolacja w knajpce, wieczór filmowy, a dzisiaj nareszcie można było dłużej pospać 🙂 Ale tego moża to zazdroszczę pozytywnie, bo uwielbiam nawet jak wieje!

O jeny....słownik mi psikusa spłatał - moRZa oczywiście :classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To będziecie szczulejsi. Trzeba szukać pozytywów 😉

W ten weekend dziadkowie zabrali wnuczęta, a my trochę zakupowo, wieczorem kolacja w knajpce, wieczór filmowy, a dzisiaj nareszcie można było dłużej pospać 🙂 Ale tego moża to zazdroszczę pozytywnie, bo uwielbiam nawet jak wieje!

Ohoooo, jednak nie. Jak można tak oddac dzieci i miec czas dla siebie! 😄 mocno fajnie, tak też trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ohoooo, jednak nie. Jak można tak oddac dzieci i miec czas dla siebie! 😄 mocno fajnie, tak też trzeba

Mówisz, że Rejtan kazałby nam się wstydzić? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mówisz, że Rejtan kazałby nam się wstydzić? 😄

No wypadało zeby wam choć trochę głupio było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciśnienie

Przeciez trąbią ze ciśnienie wyjątkowo wysokie i bardzo niekorzystne moze byc samopoczucie. Ja lecę z nóg spac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Ciśnienie napisał:

Przeciez trąbią ze ciśnienie wyjątkowo wysokie i bardzo niekorzystne moze byc samopoczucie. Ja lecę z nóg spac 

Nie mam tv więc nic o tym nie wiem 🙂 ale to jakieś wytłumaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąbrowianka

Ja od środy bajkowo - mąż wyjechał, dzieci też. W domu cichutko, spokojnie i czyściutko. Nic ode mnie nikt nie chciał - poza psem (6 spacerów! i ponad 11 tys. kroków na liczniku). Po pracy spędzałam czas w najlepszym towarzystwie - swoim 😉 Introwertycy już tak mają. W piątek mama zaprosiła mnie na obiad do restauracji z widokiem na morze  🙂  Wczoraj wrócił mąż, dziś dzieci... koniec sielanki. I śniegu nie ma... Jak możesz, wydeleguj całą ekipę z chałupy na jeden weekend - bezcenne 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Dąbrowianka napisał:

Ja od środy bajkowo - mąż wyjechał, dzieci też. W domu cichutko, spokojnie i czyściutko. Nic ode mnie nikt nie chciał - poza psem (6 spacerów! i ponad 11 tys. kroków na liczniku). Po pracy spędzałam czas w najlepszym towarzystwie - swoim 😉 Introwertycy już tak mają. W piątek mama zaprosiła mnie na obiad do restauracji z widokiem na morze  🙂  Wczoraj wrócił mąż, dziś dzieci... koniec sielanki. I śniegu nie ma... Jak możesz, wydeleguj całą ekipę z chałupy na jeden weekend - bezcenne 😄 

Marzenie 😄 u mnie sie do jeszcze nie zdarzyło,nikt ich nie chce.Ja tez nie,ale nie mam wyjscia. Jak gdzies wyjezdzamy osobno to zwykle wychodzi tak,ze maz sam do kolegi,a ja Z DZIECMI do mamusi... co ze mna nie tak? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosd&

babcia ma juz 90 lat.dostala zapalenia pluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosd& napisał:

babcia ma juz 90 lat.dostala zapalenia pluc.

To ciężko 😞 mam nadzieje ze niedługo wróci do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Marzenie 😄 u mnie sie do jeszcze nie zdarzyło,nikt ich nie chce.Ja tez nie,ale nie mam wyjscia. Jak gdzies wyjezdzamy osobno to zwykle wychodzi tak,ze maz sam do kolegi,a ja Z DZIECMI do mamusi... co ze mna nie tak? nie wiem

No ale moi mają już 13 i 16 lat - pojechali z harcerzami na zimowisko 😄 Wiele lat byłam w takim marazmie, jak Autorka. Mąż dziś powiedział, jak młodzież zaczęła swoje fochy, że on znowu wyjedzie, a ja na to, że teraz moja kolej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąbrowianka
6 minut temu, Gość gosd& napisał:

babcia ma juz 90 lat.dostala zapalenia pluc.

Zdrowia dla Babci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosd&

dzis bylismy w odwiedzinach i juz jest lepiej. co chwile mowila czy zabierzemy ja do domu.i tak teraz co tydzien jezdzimy.dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreed

Ja właśnie wróciłam do hotelu z synem po meczu Barca- Granada. Od piątku zwiedzaliśmy Barcelonę, ale dziś po południu wracamy do Polski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne

Ja przespałam caluśki weekend. Jutro praca i spać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Źle mieć lenia w weekend, ale jeszcze gorzej jak w poniedziałek trzeba iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×