Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rolex na ręku

Marzy mi się wspólny wieczór z jakąś kobietą, wypić razem winko, pójśc do łóżka, kochać się przy muzyce, rano zjeść śniadanie

Polecane posty

Gość rolex na ręku

ehh... coś co dla wielu jest normą i mają to codziennie na wyciągnięcie ręki, dla mnie jest niespełnionym marzeniem, to takie smutne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zdejmnij roleksa 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz rolexa. Starczy. Jesteś zachlanny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea
5 minut temu, Gość rolex na ręku napisał:

ehh... coś co dla wielu jest normą i mają to codziennie na wyciągnięcie ręki, dla mnie jest niespełnionym marzeniem, to takie smutne ;(

yaaaayy coś takiego zrobię za kilka dni,jak tylko wrócę do Polski i jadę na ferie z chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

Tylko muzyka jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
7 minut temu, Gość Lea napisał:

Tylko muzyka jest zbędna.

Też właśnie nie rozumiem o co ludziom chodzi z tą muzyką podczas seksu? muszą w rytm czy coś ? mnie by rozpraszało i w ogóle zbędne na prawdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe jakich kawałków słuchają. Pewnie coś z disco polo. Romantycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Je/bane tepaki uzaleznione od innych, beka z przyglupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

trzeba przejść wszystkie etapy testowych pytań kobiety, być ciekawym na wielu spotkaniach randkowych i dopiero kiedyś tam może spędzić z nią taki wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolex na ręku

Mam depresje ze nie spotyka mnie w życiu to co najlepsze dla faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestań się nad sobą użalać i bierz się za jakąś laskę

jak się już znajdziesz w takiej sytuacji to się będziesz użalać, że muzyka niedobra, wino za cierpkie, kobieta za płaska

to jest w Tobie, musisz zacząć od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Rolex na ręku napisał:

Mam depresje ze nie spotyka mnie w życiu to co najlepsze dla faceta..

Mnie też nie zdarzy się taki wieczór ale mimo to czasem się ludze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolex na ręku Ruszcza
13 minut temu, brokentiger87 napisał:

przestań się nad sobą użalać i bierz się za jakąś laskę

jak się już znajdziesz w takiej sytuacji to się będziesz użalać, że muzyka niedobra, wino za cierpkie, kobieta za płaska

to jest w Tobie, musisz zacząć od siebie

A za kogo mam się brać skoro żadnej nie znam a każda próba poderwanie oderwanie jakieś jakiejś kobiety kończy się u mnie porażka dlatego już od jakiegoś roku nie zagaduje w ogóle do kobiet bo to nie ma sensu Zresztą widzę że jestem dla nich totalnie powietrzem żadna nawet nie zatrzyma przez dwie sekundy wzroku na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Rolex na ręku Ruszcza napisał:

A za kogo mam się brać skoro żadnej nie znam a każda próba poderwanie oderwanie jakieś jakiejś kobiety kończy się u mnie porażka dlatego już od jakiegoś roku nie zagaduje w ogóle do kobiet bo to nie ma sensu Zresztą widzę że jestem dla nich totalnie powietrzem żadna nawet nie zatrzyma przez dwie sekundy wzroku na mnie

na pewno robisz jakieś konkretne błędy, napisz dokładnie, coś Ci poradzimy, przestań robić z siebie ofiarę. Komu dzisiaj dobrze? Pogięło Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki jestes

Opowiedz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy

Musisz szukać zdesperowanej , takiej w okolicach 35. Z małego miasta lub wsi ze ściany wschodniej .Tylko nie być wybrednym i nie oczekiwać miss polonia. One są tak zdesperowane, że potrafią się stukać po 2- 3 spotkaniach. Musisz tylko mówić, że bardzo zależy ci na rodzinie i dzieciach bo jak do 40 tego nie zrobisz to pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość życzliwy napisał:

Musisz szukać zdesperowanej , takiej w okolicach 35. Z małego miasta lub wsi ze ściany wschodniej .Tylko nie być wybrednym i nie oczekiwać miss polonia. One są tak zdesperowane, że potrafią się stukać po 2- 3 spotkaniach. Musisz tylko mówić, że bardzo zależy ci na rodzinie i dzieciach bo jak do 40 tego nie zrobisz to pozamiatane.

...a 

A moze te z wielkiego miasta to despreratki

Jesteś zwykłym dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolex na ręku
15 minut temu, brokentiger87 napisał:

na pewno robisz jakieś konkretne błędy, napisz dokładnie, coś Ci poradzimy, przestań robić z siebie ofiarę. Komu dzisiaj dobrze? Pogięło Cię?

Błagam cię A jaki ja  błąd mogę robić Jestem jaki jestem nie da się tego zmienić Nigdy nie miałem powodzenia u kobiet i nic z tego nie zmieni

15 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaki jestes

Opowiedz o sobie

Zwykły przeciętny przeciętna praca przeciętne zarobki dosyć niski 172 cm tylko przeciętna twarz No ogólnie na maksa przeciętny niewyróżniający się absolutnie od innych przeciętniak mów nic więc dziwnego że Mając  już poważny wiek nie mam szans na kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak ubrany? Zawsze czysty? Krzak przycięty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz niska samoocene

Więcej pewności siebie

Rokex na dłoni to wabik na interesowne panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolex na ręku
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A jak ubrany? Zawsze czysty? Krzak przycięty? 

Tak Kuutasa mam zawsze czystego i ogolonego ubrania też przecież czysto nie chodzę jak brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość87

Jeden taki wieczór szczególnie utkwił mi w pamięci. Powodem było to, że dziewczyna, o której myślałem przyszła do mnie. Czekała na mój pierwszy krok, ale ja wciąż zwlekałem gdyż się krępowałem. Niesłusznie obawiałem się odrzucenia. Ona tymczasem wciąż na mnie czekała. W koñcu znudziło się jej to czekanie i po prostu odwiedziła mnie. To jedna z najpiękniejszych chwil mojej młodości. Leżeliśmy na tapczanie i pieściliśmy się przy muzyce italo disco z mojego kasetowego Grundiga. To było dawno temu- druga połowa lat 80 tych. Nigdy tego nie zapomnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×