Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patka

Dziewczyny jesteście w związku z dużą rurznicą wieku

Polecane posty

Gość Patka

Rurznicą większą jak 4 lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ta "rurznica" Patka to w przód czy tył 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka
5 minut temu, Gość Alicja napisał:

Ta "rurznica" Patka to w przód czy tył 😀

W obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychoPatka

W popszek i w zdlósz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
19 minut temu, Gość PsychoPatka napisał:

W popszek i w zdlósz

😀 😀 aaa no to zależy od jakiej granicy zaczynać 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja pier....   co za  🐏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco

Ja mam starszą a wole zdecydowanie młodsze i muszę się męczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyffo

Proszę wrócić do szkoły ,ortografia na bakier😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

O hu/j, koniec swiata nastompil 😄 polaczki sie zbolwersowaly i wysmiewajom blond ortograficzny. Smieszni w choj z tym jestescie. A jestem w 100% pewna rze sami nie pamientacie 99% tych bzdor kturych sie oczyliscie w soper szkulkach. Np prosze podac twierdzenie pitagorasa bez sprawdzenia w google hihihii tepaki jeb/ane. Poza tym to po prostu ktos sobie wymyslil jak cos sie pisze i tyle. A ja morze bende sobie pisala inaczej bo sobie inaczej wymysle. I tyle. Tak holernie sa te literki warzne. Leczyc sie pzyglopy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

NIE PIJ WIĘCEJ OSHEE BO MÓZG CI WYPALA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Hehe napisał:

O hu/j, koniec swiata nastompil 😄 polaczki sie zbolwersowaly i wysmiewajom blond ortograficzny. Smieszni w choj z tym jestescie. A jestem w 100% pewna rze sami nie pamientacie 99% tych bzdor kturych sie oczyliscie w soper szkulkach. Np prosze podac twierdzenie pitagorasa bez sprawdzenia w google hihihii tepaki jeb/ane. Poza tym to po prostu ktos sobie wymyslil jak cos sie pisze i tyle. A ja morze bende sobie pisala inaczej bo sobie inaczej wymysle. I tyle. Tak holernie sa te literki warzne. Leczyc sie pzyglopy 😄

Stwierdzenie pitagorasa a nie znajomość języka polskiego, to dwie różne rzeczy. I tak, są ważne bo od Twojej wypowiedzi z tymi nie waznymi literkami az sie niedobrze robi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jako gosc boshe no

A jaka to RURZNICA?🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
1 godzinę temu, Lili_96 napisał:

Stwierdzenie pitagorasa a nie znajomość języka polskiego, to dwie różne rzeczy. I tak, są ważne bo od Twojej wypowiedzi z tymi nie waznymi literkami az sie niedobrze robi 🙂

Oczona sie odezwala. A nje wje rze nije warzne sie pisze razem wg kogos hihi zapomnialo sie czego sie kiedys oczylo cio? Buahahachacha ale gdyby sie naoczyla rze to co ja pisze jest poprawne to by wysmiewala tych co pisza inaczej tepak obesrany 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Hehe napisał:

Oczona sie odezwala. A nje wje rze nije warzne sie pisze razem wg kogos hihi zapomnialo sie czego sie kiedys oczylo cio? Buahahachacha ale gdyby sie naoczyla rze to co ja pisze jest poprawne to by wysmiewala tych co pisza inaczej tepak obesrany 😄

😱😱😱

Nie martw sie, wiem że nie ma osób ktore piszą w taki sposób więc niezły bait. Jednak ciężko rozczytać, także w dalszą dyskusje sie nie wdaje. 

Co do moich błędów, co innego zrobic spacje która moze być przypadkowa, zresztą to widać bo błędów raczej nie popełniam. A co innego robic dla beki z siebie ...a 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×