Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niunia

Zostawił mnie, pomocy ! Jak zapomnieć?

Polecane posty

Gość Niunia

Zakochałam się w nim. Dał mi kilka miesięcy pięknych chwil, ciepła, wsparcia. Stwierdził że chce czegoś więcej by zobaczyć co z tego wyjdzie. Odpowiedziałam że chcę aby mnie kochał i martwię się czy na pewno traktuje mnie poważnie.

Przestał się odzywać 😞 A ja jestem zrozpaczona 😞 . Jak o nim skutecznie zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Niunia napisał:

Zakochałam się w nim. Dał mi kilka miesięcy pięknych chwil, ciepła, wsparcia. Stwierdził że chce czegoś więcej by zobaczyć co z tego wyjdzie. Odpowiedziałam że chcę aby mnie kochał i martwię się czy na pewno traktuje mnie poważnie.

Przestał się odzywać 😞 A ja jestem zrozpaczona 😞 . Jak o nim skutecznie zapomnieć?

wszelkie porady o kant duuupy rozbić

po prostu musisz to przecierpiec, przepracować i tyle

rob swoje, bo do milosci nikogo nie zmusisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Ale tak ciężko, przywiązałam się do niego  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nikogo nie będzie cię kochał bo ty tego chcesz. Miłość jest albo jej nie ma. W twoim przypadku nie ma jej z jego strony uczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Ale mówił że kocha tylko jakoś tak... Ciągle nie byliśmy w związku ;( już nie wiem o co mu chodziło  ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelas
2 minuty temu, Gość Niunia napisał:

Ale tak ciężko, przywiązałam się do niego  😞

Minie rok albo 2 i zapomnisz Niuńka 🤧😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Jejku oby wcześniej... ;( ciężko bez niego, bez rozmów z nim i tego ciepła  ;( bałam się dać mu seks i chyba poleciał do innej ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelas
5 minut temu, Gość Niunia napisał:

Jejku oby wcześniej... ;( ciężko bez niego, bez rozmów z nim i tego ciepła  ;( bałam się dać mu seks i chyba poleciał do innej ;( 

Szybciej nie zapomnisz 😆 gorzej jak go spotkasz to licznik będzie bił od nowa 🤣😭☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Nie spotkam, w lutym wyjeżdżam z przyjaciółką zagranicę  😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak to jest jak się nosi brudne majtki 😒 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Nie nosze brudnych majtek...

 Chyba że mam okres 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Caly czas zapewniał że kocha, dlaczego nie odzywa się od tygodnia?

😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Niunia napisał:

Caly czas zapewniał że kocha, dlaczego nie odzywa się od tygodnia?

😞

Bo tylko tak gadal, faceci często kłamią ze kochają. Gdyby kochał to juz byście byli oficjalnie razem, a te deklaracje były po to abyś rozłożyła nogi, o seks mu tylko chodziło, nie dostał tego czego chcial wiec Cie zostawił. Faceci to bezwzględni kłamcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvanna

Ktoś kto rzuca (takie!) słowa na wiatr nie jest prawdziwym facetem. Jedyne wyjście to całkowite odcięcie od niego. Może być, że mu się przypomni za jakiś czas, jak np. inna go oleje, ale to znów będzie na chwilę. Po prostu przyjmij, że to KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Niunia napisał:

[...] Stwierdził że chce czegoś więcej by zobaczyć co z tego wyjdzie. Odpowiedziałam że chcę aby mnie kochał i martwię się czy na pewno traktuje mnie poważnie.

Przestał się odzywać [...]

Zatem miał na tyle przyzwoitości, by odpowiedzieć sobie szczerze na pytanie, czy traktuje Cię poważnie, i odejść nie wyrządzając Tobie większej krzywdy. Z tego warto się cieszyć. Jego sugestia - jeśli została przekazana w takiej właśnie formie - mogła wcale nie odnosić się do związku, ale zwyczajnie do seksu. Gdybyś mu się oddała mógłby równie dobrze po czasie stwierdzić, że jednak ''nic z tego nie wyszło''...

12 godzin temu, Gość Niunia napisał:

[...] Jak o nim skutecznie zapomnieć?

Czas, czas, czas. Zajmowanie się swoimi sprawami, życiem, sobą. Bycie otwartą na innych i doświadczenia. Możesz też przeanalizować się - swoje reakcje, mechanizmy, które Tobą kierują - i wyciągnąć wnioski na przyszłosć, być bardziej samoświadomą. Dając sobie to, co zapewniał Tobie ten facet, zaspokajając swoje potrzeby, zmniejszysz poczucie przywiązania do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×