Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ibizka_3333

Cykl bezowulacyjny

Polecane posty

Gość Ibizka_3333

Kiedy spodziewać sie owulacji po cyklu bezowulacyjnym ? Po kolejnej @ ? Spoznia mi sie już 4 tydzień w ciąży Na pewno nie jestem . Ale mialam jakieś pare dni brązowe plamienia trwały około 5 dni . Tak jak moje miesiączki ... U lekarza byłam leków żadnych nie dostalam ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibizka_3333

?? Serio nikt nic ?? Na necie tez nic o tym nie mogę znalesc 😣😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama27

Mi się gdzieś obilo o uszy ze może wystąpić nawet trzy dni po okresie ale jesli chodzi o plamienia to nie mam pojecia moze zadzwoń do lekarza i po prostu zapytaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darka

A sprawdzałaś tę stronę naturalna-plodnosc? Tam są ciekawe informacje. Ja gdzieś na pewno o tym czytałam, ale wiedza ulotniła się niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Tak na przyszłość to wypróbuj może tester owulacyjny, ja używam Afrodyty. Szybko i skutecznie można sprawdzać kiedy są dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia

Ja również korzystam z testera afrodyta, bo najprościej i najszybciej można sprawdzić, czy ma się dni płodne, bo tak bez tego było mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Prostą metodą są testy lh i mierzenie temperatury,przed owu jest niższa po owu wzrasta do ok.37°C i wtedy mam pewność że za 12-14 dni będzie okres.Miewam cykle bezowulacyjne i zdarza się że testy lh pokazują zbliżającą się owu a temp.  jest niska i taka pozostaje aż do okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Dokładniej u mnie to wygląda tak że cykl bezowulacyjny ze względu na niski progesteron jest krótszy(24-26dni), natomiast jeśli owulacja się opóźni i jest np. w 19-21 dniu to wtedy okres jest później(12-14 dni po owu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×