Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się dzieje z tymi ludźmi po sześćdziesiątce? Dzisiaj jakaś kobieta zaczęła przy mnie strzelać aluzje że młodzi to tylko w telefonie. Co cię to babo obchodzi, krzywdzi cię młodzież z telefonem w ręku??? Czy oni mają jakiś wq.r.w na życie??

Polecane posty

Gość gość

Stała jedna dziewczyna z telefonem, na oko miała z 20 lat, pisała SMS. Ja odpisywałam mezowi. Tymczasem jakaś starsza kobieta zaczęła do pana siedzącego obok głośno najeżdżać na "młodzież", że dziećmi się nie interesują tylko w telefonie siedzą (jakie ona tam dziecko widzi?), Ze najlepiej liczyć na siebie i dzieci i tak człowieka kopną w D... (Taką jak ona to nawet by się przydało), zaczęła jechać po młodzieży, wyciągać jakieś sytuacje z kiedyś że ktoś jej miejsca nie zrobił w tramwaju, mówiła to bardzo głośno i wyraźnie zrozumiałam że chce żebyśmy to slyszaly. Na przystanku siedziała a nie stała i nikt jej krzywdy nie robił. Nie wytrzymałam i zapytałam wprost czy pani przeszkadza że korzystam właśnie z komórki. Na chwilę zrobiło jej się głupio po czym wróciła do dawnego tonu mówiąc mi że zapewne nie raz widziałam jak młodzież się zachowuje a jak matki nie uspokajają dzieci na przystanku tylko siedzi w telefonie (szczerze nie widziałam nigdy takiej kobiety żeby tak robiła gdy dziecko się drze). Co jest z tymi ludźmi , to ogólnie jakiś wqrw na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Ty popatrz na się siebie, tez masz wqrw na innych, ty sobie klepiesz w telefonie a ona do drugiego człowieka, różnica taka ze ona nie wie co klepiesz a ty wiesz co ona. Więcej radości życia powinno być w tobie a masz pretensje do kobiety której już życie dało po dupie, ma swoje refleksje i frustracje. Wszystko przed tobą. Odebrałas zbyt osobiście żale obcej ci osoby i teraz sama masz gorzkie żale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

poniekąd racje ma, siedzi sobie nastolatka z telefonem w ręce, słuchawki na uszach i ona nie będzie sobie psuć komfortu oglądania nowego seoznu na netflixie nie ogarniając, że obok niej stoi zaawansowana wiekowo emerytka wracająca np. z zakupów albo od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

poniekąd racje ma, siedzi sobie nastolatka z telefonem w ręce, słuchawki na uszach i ona nie będzie sobie psuć komfortu oglądania nowego seoznu na netflixie nie ogarniając, że obok niej stoi zaawansowana wiekowo emerytka wracająca np. z zakupów albo od lekarza

Przecież Ci mówię że kobieta miała miejsce siedzące ... Dlaczego wylewa jad w sytuacji gdy nie ma powodu, a nam się obrywa za jakieś inne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Przecież Ci mówię że kobieta miała miejsce siedzące ... Dlaczego wylewa jad w sytuacji gdy nie ma powodu, a nam się obrywa za jakieś inne osoby?

ja ci mówie o takich sytuacjach w komunikacji miejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

ja ci mówie o takich sytuacjach w komunikacji miejskiej

temat nie jest o komunikacji miejskiej tylko o tym, ze stara baba wyżywa sie na stojacych wokolo mlodych ludziach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek

hehe autorko powiedz to mojej mamie, ona ma 67 lat a od 7 lat non stop siedzi na telefonie,chodzi spać o 4:00 rano ,wstaje o 11.Niestety jest uzależniona od internetu 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×