Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Younce

Nie rozumiem zachowania mojego kolegi

Polecane posty

Gość Younce

Kolega z pracy, ktory jest w związku( skrycie mi sie podoba) zachowuje sie dość dziwnie. Gdy ostatnio do mnie zagadal wypowiadal sie monologiem o sobie w samych superlatywach, popisywal sie wręcz swoja praca osiągnięciami sukcesami doświadczeniami a nie znamy sie dobrze, natomiast o dziewczynie swojej nie wspomniał ani razu. Trochę sie stresowal tez w rozmowie ze mna. Dlaczego? Po kilku dniach gdy z pracy jego dziewczyna go odbierala specjalnie przeparkowal samochód by wyjść innym wejściem niz zawsze dotychczas, (bo normalnie przechodzi zawsze obok mojego stanowiska) teraz bylo widac ze je ominął i szedl z nia na okolo. Czy on chce przede mna ukryć ze ma dziewczyne? Dlaczego? Bardzo prosze o pomoc. Kulturalne odpowiedzi bez chamstwa. Bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Younce

Czy ktos moze odpowiedzieć? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po co ogladasz sie za zajetymi????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Jak ja czytam czasami w jakich szczegółach kobiety dopatrują się oznak zainteresowania to łapię się za głowę.

Liczą się konkrety w kontaktach damsko-męskich, a nie daleko idące analizy mowy ciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Younce
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Po co ogladasz sie za zajetymi????

 

Poprostu polubilam tego chlopaka tyle w temacie chce wiedziec dlaczego nie wspomnia o swojej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Younce
13 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Jak ja czytam czasami w jakich szczegółach kobiety dopatrują się oznak zainteresowania to łapię się za głowę.

Liczą się konkrety w kontaktach damsko-męskich, a nie daleko idące analizy mowy ciała. 

Nie kazdy powie Tobie otwarcie ze jest zainteresowany a po mowie ciala zawsze idzie to zobaczyć tego nie ukryjesz nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zauroczony czlowiek nadirpretowuje rozne zachowania.Moze to przypadek,moze ta dziewczyna powiedziala cos w stylu zaparkuj tu, moze mial inne powody osobiste.Nie wiem, moze nawet chce cie poru/chac i nie chce konfrontacji zeby ktoras cos zauwazyla. mozna gdybac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znowu ta uposledzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Younce
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Znowu ta uposledzona

Nie znasz mnie wiec nie oceniaj. Kimkolwiek jesteś to nie swiadczy o Tobie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell....

Alez cudujesz tu. Juz sobie robisz narracje, ze chce uderzac do ciebie (bo jestes najcudowniejsza,nadzwyczajna) a swoja dziewczyne najpewniej zakopie w piwnicy. Oj naiwna ty kolezanko ze sklonnosciami do nadinterpretacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Younce napisał:

Nie znasz mnie wiec nie oceniaj. Kimkolwiek jesteś to nie swiadczy o Tobie dobrze....

Po wpisach widać ciągle to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
32 minuty temu, Gość Younce napisał:

Nie kazdy powie Tobie otwarcie ze jest zainteresowany a po mowie ciala zawsze idzie to zobaczyć tego nie ukryjesz nie oszukasz

Rozumiem, że Twój problem bierze się z autosugestii i nadinterpretacji. Ale nie wmawiaj nam bzdur. Szczególnie osobom, które w relacjach damsko-męskich mają znacznie większe doświadczenie od Ciebie. 

W relacjach damsko-męskich liczą się konkrety. Chcesz skonfrontować swoje iluzje z rzeczywistością? Zagadaj go i zaproś na kawę, o ile moralność pozwala Ci wchodzić pomiędzy dwie osoby w związku. Szybko się przekonasz o poziomie jego zainteresowania. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki typo
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Po wpisach widać ciągle to samo

nie znasz nie oceniaj :)) typ  temysli pl i dzielna samotna mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×