Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arczi

Dziewczyny dlaczego wolicie młodszych chlopakow

Polecane posty

Gość Popo
3 godziny temu, Gość Niunia napisał:

Mam 27 lat a sypiam z 20 latkiem i jestem spełniona z nim mam najlepszy seks w życiu polecam każdej młodszego. ale znowu moja siostra ktura ma 23 lata jest zaręczona z 29 latkiem i ona nawet nie spojrzy na młodszego nawet o rok wienc niema reguły

Tyle, że to seks. Bo też jako student miałem nawet 10 lat starsze do tzw nauki. Ale potem właściwie 100% facetów po latach szuka już młodszej. Żonę mam 12 lat młodsza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Młodszych? Raczej z 90% woli starszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Maggie napisał:

Ale facjata już nie ta, ciężko trafić na dobrze trzymającego się 40latka a na zmarszczki patrzeć w łóżku nie będę zwłaszcza że sama ich nie mam 

Na razie ich nie masz ale za parę lat będziesz miała bo one pojawiają się nagle jak Fredi Kruger w nocnym koszmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioo
14 godzin temu, Gość Maggie napisał:

Ale facjata już nie ta, ciężko trafić na dobrze trzymającego się 40latka a na zmarszczki patrzeć w łóżku nie będę zwłaszcza że sama ich nie mam 

To się weś za 20 letnie dziecko on niema zmarszczek. Zobzcaymy za 5 lat jak ty będziesz miała 40 setkę a twój 35 zobaczysz nawet śie nie obejrzysz jak cie zostawi dla 25 latki bo po co mu stara baba w łóżku pomarszczona To jest twoje myślenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośść

Powiem tak młodzi faceci czyli 20 plus wolą starsze a faceci 30 plus wolą młodsze kobietom zostaje śie tylko dostosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
15 godzin temu, Gość Aga napisał:

Młodszych? Raczej z 90% woli starszych. 

Zgadzam się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkrs
3 minuty temu, Gość Gośść napisał:

Powiem tak młodzi faceci czyli 20 plus wolą starsze a faceci 30 plus wolą młodsze kobietom zostaje śie tylko dostosować 

Dokładnie, zawsze tak było, mam przyjaciela, super zaradny facet, ale pamiętam jak jako student miał babkę po 30, czerwone włosy, nowe Audi, które mu dawała na wyjazdy studneckie. Teraz jego żona jest z 8 lat młodsza, maja dwoje dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdan
9 minut temu, Gość Mkrs napisał:

Dokładnie, zawsze tak było, mam przyjaciela, super zaradny facet, ale pamiętam jak jako student miał babkę po 30, czerwone włosy, nowe Audi, które mu dawała na wyjazdy studneckie. Teraz jego żona jest z 8 lat młodsza, maja dwoje dzieci. 

A ile ma teraz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

A ja mam 28 lat a moj facet 39 nierozumiem kobiet co som w związku z młodszymi facetamu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia

Ostatnia przeleciał mnie  19 latek a mam 25 lat najlepszy seks w życiu downa nik tak mnie nie pierd..ił jak on nieokłamujmy śie najlepszy facet to od 19lat do 23 wtety ma najlepsze ciało i jest najbardziej wydajny bo potem to już dziadziejom tylko tacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innn
1 godzinę temu, Gość Andzia napisał:

Ostatnia przeleciał mnie  19 latek a mam 25 lat najlepszy seks w życiu downa nik tak mnie nie pierd..ił jak on nieokłamujmy śie najlepszy facet to od 19lat do 23 wtety ma najlepsze ciało i jest najbardziej wydajny bo potem to już dziadziejom tylko tacy 

No tylko taki przeleci, a jak będzie miał 33 i myślał o ustatkowaniu to poszuka 20 latki. Też jako mlodzik cwiczylem na starszych xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noo

Mój chłopak jest młodszy odemnie o 7 lat ma 20 lat na początku byłam słopa do niego nastawiona do mementu kiedy poszliśmy do łóżka wtedy zrozumiałam że to jest facet dla mnie sex to tylko z młodszym mają tylke onergi i mocy w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go"

Ja mam męża strasznego od siebie o 5 lat ma 33 a  ja28  sypiam z 20 latami a nawet z młodszymi bo oni są najlepsi w te klocki i nie uażam ze robie  coś złego po prostu facet po 24 roku życia jest do seku słaby a ja lubię dobre bzykanko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mam 26 lat i też wolę młodszych. Ci starsi ode mnie często stają się juz brzuchaci, robią im się zakola i nie dbają o siebie. 

Tyle że ty też już masz stary ryj w wieku 26 lat i na pewno nie jesteś już ładna jak 18 latka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Noo napisał:

Mój chłopak jest młodszy odemnie o 7 lat ma 20 lat na początku byłam słopa do niego nastawiona do mementu kiedy poszliśmy do łóżka wtedy zrozumiałam że to jest facet dla mnie sex to tylko z młodszym mają tylke onergi i mocy w sobie

Ale za parę lat mu się odwidzi i da ci kopa dla młodszej jak zaczniesz się sypac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Andzia napisał:

Ostatnia przeleciał mnie  19 latek a mam 25 lat najlepszy seks w życiu downa nik tak mnie nie pierd..ił jak on nieokłamujmy śie najlepszy facet to od 19lat do 23 wtety ma najlepsze ciało i jest najbardziej wydajny bo potem to już dziadziejom tylko tacy 

Fajnie że się chwalisz że jesteś worem na sper//me jakiegoś szczyla który sobie daje upust na takich głupkach jak ty , "dziadziejom" się ortografii naucz nie do łóżka gnojow zapraszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Marioo napisał:

To się weś za 20 letnie dziecko on niema zmarszczek. Zobzcaymy za 5 lat jak ty będziesz miała 40 setkę a twój 35 zobaczysz nawet śie nie obejrzysz jak cie zostawi dla 25 latki bo po co mu stara baba w łóżku pomarszczona To jest twoje myślenie 

Kobieta im starsza tym mniej atrakcyjna, głupota jest brać mlodego szczyla jak się samemu wygląda jak stare goffno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Młody gnoj to stara sobie bierze dla łatwego roochania takiej lampucery i żeby jeszcze najlepiej była jego sponsorka , jak facet chce sie ożenić to bierze jak najmłodsza, jak sobie bierzecie młodszego to trzeba wziąć na poproawke to że on wam robi laske że jest ze stara baba więc trzeba takiemu gnojkowi uslugiwac rozpieszczac i sponsorowac, za darmo ze starym prochnem nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Te co piszą że wolą starszych to jeszcze nie wsprubowały młodszego takiego 23 latka jak ja mam to wdedy zarenczam że zmieniom zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tacy przed 20 stkom to tak potrafiom złoić cip.. KE a Wim co mówie bo miałam takiego ostatnio taki młody to dobra odskocznią dla kibiety że która jest z starszym facetem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja niekoniecznie lubie jakichs mlodziutkich 18- 20 latkow, ale zawsze lubiłam takich 2-3 lata mlodszych ode mnie 😉 jakos lepiej sie czuje, tacy mlodsi sa milsi dla mnie, lepiej sie z nimi dogaduje i lepiej sie czuje po prostu... Moj chlopak jest ode mnie mlodszy o 2 lata i nie o wyglad czy sprawnosc seksualna tu chodzi🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lid

Ja miałam starszego ale zaczeł do mnie zrywać młodszy o 5 lat ma 20 lat jest i przystojny i dobrze zbudowany to wiadomo krórego wybrałam młodszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Lid napisał:

Ja miałam starszego ale zaczeł do mnie zrywać młodszy o 5 lat ma 20 lat jest i przystojny i dobrze zbudowany to wiadomo krórego wybrałam młodszego 

wiadomo, ze tak samo samo kobiety traktuja, a ty korzystaj poki mozesz 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

ja niekoniecznie lubie jakichs mlodziutkich 18- 20 latkow, ale zawsze lubiłam takich 2-3 lata mlodszych ode mnie 😉 jakos lepiej sie czuje, tacy mlodsi sa milsi dla mnie, lepiej sie z nimi dogaduje i lepiej sie czuje po prostu... Moj chlopak jest ode mnie mlodszy o 2 lata i nie o wyglad czy sprawnosc seksualna tu chodzi🙂 

A ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocha

Ja uwielbiam  piebrzyć się z młodszymi  w przedziale 18 .22 lata mają takie świeże twarze i fajne ciałka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też mam 25 lat i strasznie mnie podniecają młodsi coś maj takie w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ile masz lat? 

26 ale w sumie jakie to znaczenie ma? 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Nie znam  dziewczyny co by chciała mieć młodszego chyba że na kafet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smrfetka

Kiedyś miałam starszego o 6 lat ale nie zbiegiem lat przestał mnie pocingac teraz mam młodszego o 7 lat nie rozumiem kobiet co śą że starszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze gadacie młodszy to jest to też bym chciała mieć młodszego takiego 22 latka to byłby miód na moje serce noja siostra ma 36 lat a jej mąż 25 a koleżanka ma 28 lat a jej chłopak 21 coraz częściej kobiety wiążą śie z młodszymi facetami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×