Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poetka

I'll be watching you

Polecane posty

Gość Poetka

Czy jest ktoś z kim nie macie kontaktu, a wciąż co jakiś czas podglądacie co u danej osoby słychać np. wchodząc na jej profil na fb? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
58 minut temu, Poetka napisał:

To dobrze😘

nie bardzo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

w dzisiejszych czasach bardzo łatwo utrzymywać kontakt (internet, telefon),

jeśli ograniczamy się do podglądania czyjegoś profilu oznacza, że mamy jakieś niedokończone sprawy,

ale z jakichś przyczyn nie kontaktujemy się z tą osobą😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxxxx Gosciu

 Ja kiedyś parę razy wchodziłem na profil kilku osób z naszego starego znanego forum umarlego już ;-b

Tak wchodzę na konta przeważnie kobiet już które jeszcze znałem z gimnazjum czy ze szkoły średniej a są już żonate i maja dzieci .No nie pisze do nich tylko oglądam jakie dodały zdjęcia .No a osób dużo można podglądać ja tyle kont oglądałem zresztą sam nie dodaje fotek na fejsa . Nawet nie zapraszam do znajomych ale osoby które znam oglądam konta ale nie pisze do nich wiadomości . Ogólnie nie utrzymuje kontaktu z nikim kogo znałem z szkoły jeszcze bo to było minęło każdy poszedł w swoją stronę . Kiedyś miałem na Nk konto to zaprosiło mnie parę osób z gimnazjum albo podstawówki ale ja sam nie wysłam . Nie potrzebuje wiedzieć co się dzieje u osoby z gimnazjum chociaż jak wejdę na profil to i tak wiem gdzie pracuje albo czy była na wakacjach lub czy jest ktoś już po ślubie i ma dziecko .Ludzie teraz wszystko wrzucają na neta no a ja to się nie chwale tym że byłem gdzieś nad morzem i zaraz wrzucać foto na profil .A co mogę powiedzieć kiedyś miałem kumpla co wysyłał zaproszenia nawet na fejsie do dziewczyn których nie znał osobiście tylko tak wysłał bo mu się podobały i były w jego typie ;-) No i zaczepki szukał na fejsie coś tam przymilał się do nieznajomych dziewczyn . Dziwne to jest że tak ludzie wszystko pokazują na fejsie albo Instagram no czy maja dzieci czy są żonaci nawet fotki z wakacji albo bo zdali maturę lub ukończyli studia teraz to jak wejdę na profil czyjś to wiem kto co robi i gdzie był . No serio to ludzie całe swoje życie wrzucają na fejsa czy Instagram jak to jest śmieszne . Jak oglądam jak każdy chwali się bo ma dziecko albo bo byli na wakacjach denne to jest dla mnie . No ale ludzie tak się komunikuja wszystko pokazują nawet bo byli w drogiej restauracji albo bo dziecko nauczyło się chodzić . Co teraz z tym światem się dzieje to masakra można się w każdej chwili chwalić bo się było nad morzem i fotki wrzucają akurat mnie interesuje bo ktoś był nad morzem no bardzo ciekawe żenada . Albo bo moja znajoma ma dziecko no i co taka to wspaniała wiadomość tak jakby nikt dziecka nigdy nie urodził i nie był w ciąży . Mnie to nudzą te fejsy jeszcze pisać co kto robi i gdzie pracuje po co to pisać na profilu żeby ktoś z szkoły mojej wiedział co robię i gdzie mieszkam obecnie ? Po Co to komu wiedziec Ja mam swoje życie to sie myśli o sobie a nie jakimś typie sprzed 14 lat co było gimnazjum albo liceum . No to ktoś ma swoje życie ok i po co mnie z kimś gadać z dawnych lat jak ja mam swoje życie ktoś ma swoje. Czasem wejde to mam beke jak widze jak ktoś chwali sie bo był na wakacjach no naprawde to takie ważne tak jakby to był news typu że wojna będzie . No rozgadałem sie ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Poetka napisał:

Gdzieś czytałam, że niektórzy potrzebują stwarzać pozory "lekkiego" życia czyli jakieś wyjazdy itd. a tak naprawdę jest im ciężko i że to w pewnym sensie wypacza społeczeństwo, bo zamiast przyznać się, że mam jakieś słabości i czegoś się boję to udajemy, że wszystko jest idealne. Niezdrowa taka postawa jest dla psychiki.

oszukiwanie siebie to chyba właśnie mechanizm obronny dla psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wchodzę na profil ost. eks
23 godziny temu, Poetka napisał:

Czy jest ktoś z kim nie macie kontaktu, a wciąż co jakiś czas podglądacie co u danej osoby słychać np. wchodząc na jej profil na fb? 

Ale już z dużo mniejszą częstotliwością - Raz z tyg., dwa razy w miesiącu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
45 minut temu, Poetka napisał:

Tak. Tu bardziej chodzi o takie "granie" pod innych jak to ja nie mam zajebiście i ktoś wchodząc i widząc, że ktoś ma raj myśli sobie "moje życie to go))wno..". 

Ja to z kolegą nazywam wyścig zbrojeń...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×